Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Technikum Odzieżowe-dziewczyny odezwijcie się Cześć Tu Mariola. Poszukuje koleżanek z TO 91-95. Wróciłam już do Polski i...
~MariolaK
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 listopada 2002

dredy... Co myślicie o dredach??? Czy fajnie wyglądają i czy pasują do dziewczyny??? I...
~ona
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 października 2002

Aby nie szukac na koncu czekam na was tutaj Wychodząc na przeciw wszystkim tym którzy nie lubią "zciągać belki" dedykuję...
~Gdanszczanka
29

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 października 2002

Dorota Wrzask ktokolwiek zna?? Zakochałem si w Dorocie Wrzask i bardzo potrzebuję wszelkich informacji na...
~Skrempowany
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 listopada 2002

Jak my mamy zaczac pracowac??? Doprowadza mnie do bialej goraczki sytuacja w ktorej chcemy pracowac, mamy...
~dzidzia
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 listopada 2002

polityka co tam Panie w polityce?
~q
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 października 2002

narkotyki?! Czy uwazacie ,ze problem narkomani w naszym miescie jest powazny? Jka...
~rainman
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2002

Prasa Nie mamy w gdańsku regionalnej prasy internetowej. Chodzi tu o informacje...
~Majkel
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 listopada 2002

kawaly... nowe kawaly? nie mieszkam w polsce, takze dawno nie slyszalem dobrych...
~Bartol
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 września 2002

Epuls.pl - nowa wirtualna spolecznosc Epuls.pl - nowa wirtualna spolecznosc Epuls zyje!!! A siec tetni jego...
norbertosolano
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 listopada 2002

CENZURA W ONET.PL niestety onet.pl intensywnie stosuje cenzurę i nie zamieszcza wielu...
~ak
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 listopada 2002

Kiedy ? kiedy zaczynamy sezon polowań i ataków terrorystycznych ?
pmod
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 października 2002

wpadlem po uszy.. ..zakochalem sie w 27-letniej kobiecie (ja mam 20latek). co dalej ?
zakochany
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 października 2002

muzykogranie Dziś koncert Myslovitz & Blenders - ktoś się wybiera? Trochę kasują za...
~kobitka
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 października 2002

Witam wszystkich!!! Witam wszystkich!! Jestem tu poraz pierwszy! Wszystkich pozdrawiam bardzo...
~MAGDA
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 października 2002

Długi, ale warto :):) Szedł facet ulicą i zobaczył nowy sklep. Myśli sobie - wpadnę. Wita go >...
~Jagna
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 października 2002

Łezka - bardzo Cię lubię. Jesteś niezwykle mądrą dziewczyną o niezwykle trafnych uwagach!
~Andrzej
55

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 września 2002

szukam i nie moge znalesc szukam kobiety bez zadnych zobowiazaj!!!!!!!!!!
j00gi
22

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 września 2002

kawał ??? Pewien bezrobotny stara sie o stanowisko sprzatacza w Microsofcie. Dyrektor...
~gdanszczanka
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 października 2002

Pomóżcie Podoba mi się dziewczyna (ja jej chyba też). Mijamy się czasem sporadycznie...
~nieśmiały
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 września 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212785

postów

8726

wątków

do góry