U Przyjaciół

Restauracje

Sopot, Polna 55

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julita - opinia Polecam! Wspaniale potrawy, profesjonalna obsluga Przyjec, mila, grzeczna...
~Julita
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2023

Eda - opinia wątek zamknięty Super jedzenie ale przede wszystkim obsługa, bardzo miły i pomocny kelner.
~Eda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Bardzo długi czas oczekiwania na zamówione jedzenie wątek zamknięty Byłem tutaj pierwszy raz, ale niestety rozczarował mnie czas oczekiwania....
~Turysta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2018

Pyszna kuchnia polska i grecka. wątek zamknięty Jestem częstym bywalcem tej restauracji ze względu na pyszne polskie jedzenie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

toaleta obrzydliwa wątek zamknięty Jedna kelnerka obsługująca całą restaurację. Czekałam na obiad 40 min i...
~ilona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

U Przyjaciół wątek zamknięty Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce :) Jedzenie bardzo dobre, na pewno...
~Jystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Świerza, pyszna polska kuchnia i rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Jestem częstym gościem w tej restauracji i również organizowałam "U...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Jako amatorka kuchni " nie mięsnej" polecam szczególnie sałatkę z łososiem i...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Smacznie, ale... wątek zamknięty pierwsza wizyta. Pierwsze wrażenie takie sobie, wystrój niezbyt...
~Klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

obiad biznesowy wątek zamknięty Wiedziona dobrymi doświadczeniami z poprzedniego pobytu w restauracji U...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Dobra Restauracja wątek zamknięty Wybraliśmy się z rodziną. Nie było za tanio ale dania były świeże i smaczne....
~klonnik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Smacznie wątek zamknięty Bylam dzis z rodzina na obiedzie bylo Pysznie ☺obsluga bardzo miła...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

SMACZNIE wątek zamknięty Pyszne jedzenie i zawsze świeże. Obsługa przemiła. Nastrój jak u...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Marek - opinia wątek zamknięty Jak do tej pory jest to dla mnie i mojej dziewczyny najlepsza restauracja w...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

POLECAMY! wątek zamknięty Witam, wraz z mężem o restauracji "U Przyjaciół" niestety słyszeliśmy...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

To jakaś pomyłka! wątek zamknięty W ostatnie niedzielne popołudnie wybraliśmy się na rodzinny obiad.Znajomi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

OLEJ ! OLEJ ! OLEJ ! wątek zamknięty Byliśmy w sobotę ze znajomymi w tym ''lokalu''. Wpadliśmy na butelkę wina -...
~Katiusza & Marcin W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 marca 2014

Brak szacunku i profesjonalizmu wątek zamknięty Bylismy dzis tj. 14.02.14r. na kolacji... Zaraz po wejsciu totalna zlewka na...
~Radek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Ta restauracja ośmiesza tylko wizerunek M.G. To żart nie ''K.R'' wątek zamknięty Drodzy Państwo świeżo po ''K.R'' do żuru dawaliście ogrom prawdziwków, teraz...
~ANTYFANKA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Ta restauracja ośmiesza tylko wizerunek M.G. To żart nie ''K.R'' wątek zamknięty Świeżo po ''K.R''w żurku ogrom prawdziwków,teraz ogrom taniej I niesmacznej...
~ANTYFAN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

57

wątków

do góry