Widok

Ulubione kwiaty .....

Jakie sa Wasze ulubione kwiaty?

Ja osobiscie lubie żonkile, roze oraz kwiaty kanabisu ;)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i lubie jeszcze stokrotki :) bo kojarzą mi sie z latem cieplem sloncem itp ;)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kocham frezje i lilie. Frezje to pierwsze kwiaty jakie pamiętam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kalie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam stokrotki, najlepiej te z łąki kojarzą mi się z niewinnością, prostotą i dzieciństwem. Nie znoszę róż. Są banalne.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zagadka:) Która to postać i zjakiej książki?
Pachniała werbeną a nie bzem i agrestem

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiedzmin? Opis czarodziejki, Triss? Glowy nie daje, bo ksiazke czytalem z 5 lat temu.

Co do kwiatow to lubie doniczkowe, kaktusy sa fajne:D
Kwiaty w wazonie nigdy do mnie nie przemawialy. Jak cos rosnie to jest dobrze, jezeli to juz sie zetnie, i wstawi gdzies do wazonu, to taki kwiatek traci swoje naturalne piekno. Lubie kilka kwiatow za zapach. Dla niego jednak nie musze niszczyc kwiatow.

"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty, prawie:)
Essi Daven

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też lubię niektóre kwiatki, szczególnie te obfite, bo róża jest raczej niezjadalna przez swoje kolce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam jednak dodać, ze ze wszystkich kwiatków najbardziej kocham mojego Kwiatuszka, który ma dzis egzamin więc trzymam kciuki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lilie.

To jakiś psychotest?;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe zaden psycho test, po prostu uczylem sie do 6 rano i zagladalem na forum, podczas nauki zapachnial mi moj kwiatek i tak wymyslilem temat :)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwiatek ci zapachniał powiadasz...
Gratuluję zaliczenia sesji. A gdzie imprezka?

Pozdrawiam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzies w sopocie pewnie ustawilem sie z ekipa w sopocie, ale mozliwe ze ok 24-1 zmienie siedzibe na kwadrat bo tam tez bedzie ekipa :)


dzisiaj imprezuje az padne :D


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj...ja trzymam fason i nigdy nie piję bez motta. ;)
Mam nadzieję, że ktoś się tobą zaopiekuje, jak padniesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj na pewno jakas pewna dziewczyna :P sie mna zajmie (znaczy sie mam nadzieje bo zawsze tak bywało) chociaz ja rzadko "padam" i tez trzymam fason ;) i wole sam sie zajmować kobitkami :P

dzisiaj kupuje sobie Martini i ładnie wypije ze smiakiem ahhhhhh :)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Martini z wódką, wstrząśnięte, nie mieszane."
Właśnie obejrzałam, po raz n-ty, kolejny odcinek przygód mojego ulubionego agenta Jej Królewskiej Mości. Co on w sobie ma .
Ale o tym chyba już kiedyś pisałam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no a jak wyglada ten caly kwadrat. znajomi namawiaja zeby w weekend sie wybrac. ja tam nie bylam jeszcze:/
warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej idź i sama zobacz jak tam wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie ze warto glownie w piatki sa super imprezy :) ja bylem dzisiaj tzn wczoraj w sobote i wlasnie wrocilem, dzisiaj czarna muza byla i bylo spoko ale najlepsze imprezy w kwadracie w piatki ;) warto :)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehee ja tez wlasnie wrocilam z kwad.:))) tzn dzis o 5 rano:)
tylko z tą kolejką do wejscia to przegiecie....brrrr...zamarzlam prawie, i trzeba bylo walczyc ]:>
hehee..widzisz, jednak wyladowalismy na jednej imprezie;-PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe no zbieg okolicznosci ;) ciekawe czy Cie widzialem gdzies w tłoku przed wejsciem ;P mialas jakis charakterystyczny znak?

ja bylem pod kwadratem ok 23, potem poszedlem do mechanika na 2 piwka, po czym wrocilem po 24 i juz nie bylo kolejki :)

a we wtorek sledzik :P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)))tak-znak charakterystyczny- wyraz twarzy mordercy. bylam wsciekla i zamarzalam. ale wszyscy znajomi juz dawno w srodku byli i nie mialam wyjscia tylko stac jak taki glupek sama w kolejce..wrrr..
to wlasnie przed 23 bylo:)
no, ale w srodku juz bylo si:-))
no i teraz jestem ciekawa czy na siebie wpadlismy, hihiiiii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jutrzejszy wieczór gdzie planujecie spędzić??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadnych planow buuu:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba ok? Spontan jest najlepszy. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe no moze na siebie wpadlismy, kto to wie ;)

a co do planow to ja sobie teraz musze odpaczac troszku do wtorku bo po tym weekendzie jestem zmeczony balowaniem ;)

a na śledzika to nie wiem gdzie uderzam, ale gdzieś na pewno :)

ciekawe czy sie znowu miniemy whatever hehe ;P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może się w końcu spotkamy celowo, co??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu nie, to by bylo 3cie podejscie, ale moze sie uda;-)
ja teraz tez odpoczne ze 2 dni, bo najszybciej sesje skonczylam i poszalalam troooche:)) i na balety przez 2 dni nawet silą mnie nie zaciągną..ale pub, winko grzane czy piwko to jak najbardziej:)))) to nie wymaga tyle energii;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czemu nie :)

tylko Ty i ja ? czy chodzi o ogoł ludzi ? ;P

ja jestem otwarty na propozycje, tylko kiedy? wtorek (sledzik) ? a moze piatek (np kwadrat) ?


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja do Kwadratu na pewno nie pójdę, mam już plany na cały weekend.
Może gdzieś na winko czy piwerko pod wieczór skoczymy?
Na pewno nie na imprezę(preferuję zdecydowanie inne klimaty, niż Wy:()
A szkoda.

Może jutro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm, właśnie się zorientowałam, że dziś niedziela. :)
To może we wtorek?
Np. w ygreku?
Np. o 19.00?

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to sluchajcie studenci:) ja jutro naprawde nigdzie nie pojde, bobym padla chyba. mowie calkiem serio:/ przesadzialam w tym tygodniu. jutro odsypiam ten tydzien..
po poniedzialku-wino, piwko, pubik jakis przyjemny wieczorkiem, 20 np. to taka wstepna propozycja.
zastanowcie sie i napiszcie czy i kiedy Wam odpowiada:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Y, wtorek, 19 :))
tam bedzie karaoke akurat:) to sobie jeszcze pospiewamy, heh..
Voitec, co powiesz? stosunek 2:1 Cie nie wystraszy?;)
moze ktos jeszcze sie skusi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm ja jestem odwazny chlopak sie nie boje konfrontacji w takim składzie ;)

tylko pewnie gdzies ide z ekipa na impreze śledzikową, i mysle czy dam rade byc tu i tu, ale mysle ze dam rade :)

a moze Mechanik ? tam jest fajny klimacik to posiedzenia przy piwku ?

zreszta mi wszystko jedno - dostosuje sie ;) i postaram sie umowic z moja ekipa na pozniejsza godzine......

moze ktos sie dolaczy? ;)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ładnie. Właśnie się dowiedziałam, że mam imprezę śledzikową w domu.
Dlatego wyprawa o 19.00 do Ygreka raczej nie wchodzi w grę.:(
Bliżej mam do Mechanika, więc może jednak tam? I o 17.00, żeby każdy mógł potem się spokojnie spotkać ze swoimi? Jeśli wam pasuje, to dajcie znać.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi pasuje wtorek, 17 Mechanik :)

kto jeszcze ?


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki, moze byc mechanik. 17. nie wiem co prawda gdzie to jest, ale sie dowiem:) Cos kojarze ze to moze byc w okolicach akademikow,niedaleko kwadratowej, ale glowy nie daje...jakas podpowiedz?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, w okolicach akademików - naprzeciwko U-bota jakby Ci to wytłumaczyć......

wrzeszcz, w miejscu gdzie autobus 115 skręca z ulicy. Do studzienki koło akademikow w jakąs tam inna ulicę, to jest nieopodal :) jakby przedłużenie ulicy Do studzienki ;)

jak cos rozumiesz to fajnie, a jak nie polecam poszukac na trojmiasto.pl :)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, rozumiem. tak wlasnie myslalam. od jantara w gore. znajde:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję spotkać się o 17.00 przy wejściu, nie będziemy się szukać w środku. A jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć, niech pojawi się punktualnie, a nie potem czai gdzieś kilka stolików dalej. ;)))

Pozdrawiam i do zobaczenia. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proszę. Człowiek sobie przez sobotę i niedzielę imprezuje, a inni się w tym czasie umawiają. Ten wtorek to mi niestety nie pasuje, bo już się umówiłam. Chyba, że coś się zmieni. Szkoda, że nie w poniedziałek, bo wszystko co mam zaplanowane na dzisiaj to wyspać się i zapłacić rachunek za telefon :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezapominajki.

poza tym lubie kwiaty polne.

i tak jak Antyspoleczny, lubie jak kwiaty sobie spokojnie rosna, bo w wazonie szybko gina. ale lubie dostawiac od swojego mezczyzny od czasu do czasu kwiaty :) i zeby miec po nich pamietke, gdy zaczynaja wiednac obrywam platki i susze :)

i lubie maciejke, za jej slodki zapach.

roze tez lubie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też lubię zapach maciejki...:))...ehhh...
I szczerze mówiąc, nie lubię za bardzo dostawać kwiatów...
(Wolę sama sobie kupić/ciężko bowiem trafić w mój gust:()
Wolę upominki z kwiatowymi motywami(lilie:)).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze niezapominajki... bo to kwiatki z bajki, rozsną nad potoczkiem, patrzą modrym oczkiem
po drugie konwalie za cudny zapach..
po trzecie słoneczne słoneczniki...
no i oczywiście malwy.... bo Malwy już tak mają :))
Pozdrawiam Milusińskich
Zuzka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dostałam niedawno coś z gatunku kapusty. To podobno modny teraz kwiat. Długo stała, nawet nieźle wyglądała, ale zapachu nie pamiętam.
Lubię kwiaty cięte, cieszy mnie ich ulotne piękno, no i nie wymagają przesadzania. Najbardziej cieszy mnie, gdy stoi jeden kwiat w wazonie, gdy nie ma konkurencji, tylko jest sam jeden najważniejszy i do podziwiania. A najlepiej, jeśli jest ofiarowany pod wpływem impulsu, czyli pozornie bez okazji i właśnie wtedy najbardziej świadczy o niepowtarzalności chwili. Gdy dużo gości przyniesie różne kwiaty z obowiązku urodzin (czy imienin), to ginie ich piękno w tłoku i tracą swoją wyjątkowość.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje, Rut. najmilej jest dostawac kwiaty bez okazji :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiam wszystkie kwiatki, ktore kojarzą mi sie z nadchodzącą wiosną.
Wiec po szarzyznie jesienno-zimowej z ustesknieniem czekam na pojawienie sie na straganikach żoltych i fioletowych tulipanow, zonkili i stokrotek. dziwne jak taki kwiatek poprawia nastroj-az chce sie usmiechac, i wiecej slonca w pokoju od razu..:)
I jeszcze konwalie, mam takie swoje miejsce gdzie wiosną jest ich pelno. cala polana biala. I ten zapach, szczegolnie w nocy.......:))

I GDZIE TA WIOSNA??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubię wszystkie kwiaty. I cięte, i doniczkowe.
Jednego większego lub bukiecik mniejszych dostaję co sobotę wraz z buziakiem i śniadaniem do łóżeczka.
W tej chwili mam też w salonie trochę róż w różnych kompozycjach: pojedynczą, bukiet i kosz. Dostałam w zeszłym tygodniu na balu i bardzo ładnie się trzymają. I zapewne w niedzielę też mi dojdzie trochę roślinek :)
Niestety moje kwiatki doniczkowe ciężko zniosły przeprowadzkę i niekończący się remont. Ale co się dziwić kwiatkom, jak ja to też ciężko znoszę :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.....frezje i konwalie.....

---- ASSASIN----
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lubię jeszcze zapach maciejki

---- ASSASIN----
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja nie lubie kwiatow w domu.

Zimowe zumky yeah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w srodku tematu mowimy o spotkaniu, moze ktos nie zauwazyl - sa jacys chetni ?


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Flower power
Daj to w nowym temacie;)

"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty, wpadnij. Voitec juz zaczyna panikowac że bedzie w mniejszosci;)
a tak serio- tyle razy juz probowalismy spotkanie zrobic-moze warto teraz sprobowac, co?:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam bardzo ja nie panikuje ;)

ja lubie kobiety :) tylko czy nie bedziecie sie źle czuły z młodszym facetem? :P hihi


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Whatever, Dziekuje za zaproszenie, ale ostatnio mam wielka potrzebe omijania duzych skupisk ludzkich. Ja poczekam na jakas lepsza pogode i wyciagne was na jakis spacerek, ewnetualnie jakies oginisko . Poznawajcie sie, byscie potem nie obawiali sie przyjsc:))

"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No trudno Anty, na siłe Cie nie zaciągniemy (chyba;), ale z tych kielbasek i piwa to juz sie nie wymigasz. Za duzo swiadkow. To czekamy na pogode;-)

Voitec, nie marudz. 2 sarsze kobiety krzywdy Ci nie zrobią. tzn na razie nie ma takich planow, potem sie zobaczy]:> wrrrr:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 starsze kobiety ....... jak to brzmi :P heheh i to wrrrrrrrr ........... nono ;p


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
roze..herbaciane :P

...W Życiu Niczego Nie Warto Żałować! Do Niektórych Rzeczy Nie Można Po prostu Powrócić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki to kolor, herbaciny? tyle o tym slysze, ale nie mam pojecia o co chodzi.


Diddy napisał(a):

> roze..herbaciane :P
>
>

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie taki jak sama nazwa wskazuje :P..i niestety tak naprawde malo dostepny :(..

...W Życiu Niczego Nie Warto Żałować! Do Niektórych Rzeczy Nie Można Po prostu Powrócić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znaczy brazowe?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm wiesz zaparz sobie herbatke..ale nie za mocno i zobaczysz jaki to kolorek..brazowy nie zolty tez nie cos pomiedzy :P..

...W Życiu Niczego Nie Warto Żałować! Do Niektórych Rzeczy Nie Można Po prostu Powrócić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, dobrze wiedziec, ze slabej herbaty, bo ja pije mocna ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a feeee :P

...W Życiu Niczego Nie Warto Żałować! Do Niektórych Rzeczy Nie Można Po prostu Powrócić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale nie siekiere, hehe........

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mysle bo to naprawde fu :P

...W Życiu Niczego Nie Warto Żałować! Do Niektórych Rzeczy Nie Można Po prostu Powrócić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak tak. Pisałam że róże są banalne, ale tylko czerwone. Herbaciane faktycznie też lubię.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ogród

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...

do góry