Widok

Urządzenie mieszkania - kłopot

Hej,
mam pytanie do wszystkich, bowiem dręczy nas z żoną kłopot, a włąściwie kłócimy się i nie możemy zakończyć remontu. Mieszkanie duze, wystrój nowoczesny, regipsy, mało mebli, styl bardzo oszczędny w formie, białe gładkie ściany.
Kuszą mnie obrazy akei jak ten Malewicz http://vivaart.pl/produkt-Malewicz_Kazimierz_Malewicz_Kazimierz_Kompozycja_Suprematystyczna-00002ob,57.html
ale żona za nic nie chce się zgodzić. Mówi że ściany mają pozostać białe, że takie są trendy teraz i że jestem bezguście.
Pomóżcie znaleźć argumenty za albo jeśli nie mam racji to też proszę o Wasze opinie
P.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz moze bezgusciem nie jestes, ale co do tych obrazow to ja bym ich nie powiesila. One dla mnie nie wnosza nic ciekawego, nie maja stylu. Ale to oczywiscie tylko moja opinia. Czy nie lepiej gdybyscie poszukali jakis obrazow czarno bialych, jakis grafik?
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obraz na ścianie jak najbardziej, z tym, że obrazu w takim stylu jednak bym nie powiesiła. Jak dla mnie sztuka zbyt futurystyczna;)
Moja sugestia - obraz na jasnym tle (szarym, białym, ecru) przedstawiający jeden duzy kwiat (np. czerwony tulipan), łodyga bez liści. Obraz za szkłem, bez ramy. Nowoczesne, fajne. No ale rzecz gustu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie kumam jak możesz pytać innych o wystrój własnego mieszkania.....
Ilu ludzi tyle odmiennych gustów, a o tym jak wiadomo się nie dyskutuje. To ma być Twoje mieszkanie a nie Jana Kowalskiego....
Poza tym nie da się powiedzieć czy ten konkretny obraz pasuje do wnętrza jak nie pokazujesz żadnej wizualizacji. Zmontuj jakąś perspektywę to pogadamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posłuchaj mojej rady....zmień żonę i to już!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Pan się nazywa Malewicz i w ten sposób robi sobie szeptany marketing... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam do Malewicza nic nie mam i nawet podobają mi się jego obrazy, chociaż ze stronki, która podałeś wybrałbym inny obraz do białych ścian, np.: http://vivaart.pl/produkt-Boccioni_Umberto_Boccioni_Umberto_Szarza_Lansjerow-00181ob,105.html

Co do radzenia się innych w sprawach wystroju, myślę że warto czasami zasięgnąć porady - własnie o to chodzi, ze "wiele ludzi, wiel;e gustów", ktoś może podsunąć niezły pomysł, który możemy rozwinąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

do góry