Widok

Volkswagen Crafter

VW Crafter. Najpotężniejszy.Przestronne wnętrze, komfortowe i ergonomiczne elementy wyposażenia, bogaty pakiet systemów bezpieczeństwa najnowszej generacji, szeroka gama nowych silników TDI® dysponujących optymalną mocą w pełnym zakresie obrotów – tak prezentuje się VW Crafter. Samochód, który bezpiecznie dotrze do celu z każdym ładunkiem.Najnowszy VW Crafter dostępny jest w 5 ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

vw crafter max plus

Witam wszystkich zakupilem Craftera nowego z salonu w Siedlcach ma silnik 136km i jest rewelacyjny mam go prawie 3 miesiace mam przejechane 50 tys km i spalanie 11l na 100 komfort jest rewelacyjny jak cale auto bardzo polecam i jestem zadowolony z tego auta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mastery to zlomy kazdy je ma i silniki sie sypia i kosztuja po 10 ty zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomóżcie!!!!!

koledzy pomózcie mam craftera 2008r i przy wolnych predkosściach cos mi szumi moze to byc podpora wału czy cos innego??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poczekaj trochę zmienisz zdanie jak zrobisz 200tkm. ale życzę jak najlepszego Craftera (tylko czy taki jest)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest firma w Łodzi która robi podstawy wałów z dodatkowymi osłonami ja tam kupiłem i po problemie nie kupuj oryginałów po 750zł. tam kupisz za około 180zł. i jest ok podaję namiar BOGAR wały pędne (42) 648 81 30 do mnie kontakt 602 235 594
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak wymienic zarowke kierunkowskazu w lusterku

mam craftera i te same problemy co wszyscy. ale wstawilem tuning zwiekszylem moc 108 na ok.140KM i spalanie jest caly czas ok 11l. ale powidzcie jak wymienic zarowke kierunkowskazu w lusterku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

crafter 241000 km

Powiem krótko mam autko z 11,2007r po 30tys padła podpora wału po 80tys wymieniłem gumki w cylinderkach hamulcowych plus czujnik recyrkulacji spalin (to wszystko na gwarancji) A po gwarancji wymiana trzeciego światła stopu na 230tys a przez moje niedbalstwo po 5tys czujnik obrotów wału korbowego całe koszty 850 zł w serwisie. Bardzo duży minus Spalanie DO 15 litrów/100km.W firmie mają fordy Transity to jest dopiero porażka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

crafter 2010, 127000 km 164 td

Robię tym samochodem ok 4-5 tyś kilometrów tygodniowo na trasach wymagających i kiepskich drogach (Rumunia, Węgry,Słowacja)Zero problemów nie licząc przepalonych żarówek na burtach (notorycznie się przepalają) silnik chodzi rewelacyjnie (świetna dynamika)
Minusy to: spalanie !, rdza na karoserii już pojawiła się po 7 miesiącach eksploatacji i mają to wszystkie pojazdy robione przez Poznański oddział VW.
Kapitalna przestronna kabina , środek jakby trochę toporny, ale generalnie do zaakceptowania.
Jeździłem wcześniej na Boxerach, masterach (również na nowym) i stwierdzam obiektywnie, iż żaden nie może się z nim równać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

miro

ja mam przejechane 125.000 i nic się nie dzieje, jednorazowo robię 1300 km i nie ma problemu.Spala mi 10 /100 km przy prędkości 110 km/godz, a komfort jazdy suuuper .POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magdatom-Car T.Kaczalko www.magdatom-car.eu ZAKUP VW CRAFTER

Witam
Panowie Własnie mam dzisiaj termin zakupu VW Crafter 100 kW (136 PS)
09/2006 161.000 km to będzie mój pierwszy Bus potrzebuje go do rozwożenia paczek ale po tych waszych opiniach co tu przeczytałem to raczej pojadę tylko zobaczyć te Auto i podziekować. Chciałem zakupić nowsze auto żeby służyło mi do Pracy a nie żeby stało cały czas w Servisie ! lub spalanie 13-15 litórw ! przecież to nie ciężarówka :-) Bardzo dziękuje za opinie przed popełnieniem błędu
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bierze olej

witam mam craftera 136KM 320 000 km. bierze 1 l na 1000km. w serwisie stwierdzono że to pierścienie po wymianie dalej bierze już mam 30 tys.km. od remontu i żadnej poprawy głowicę kompletnie też przesypałem nowa turbina czy ktoś kto miał taki problem jakoś go rozwikłał auto jest znów w serwisie i rozbierają silnik i będą szukać przyczyny obawiam się że się skończy wymianą półsilnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

problemy z olejem

witam.należę do tych osob ktore są ogolnie zadowolone tylko mam problem z olejem.na jakies 1500 kilomrów spala mi około 1 litr oleju.nie wiem dokładnie ale to chyba nie normalne przy aucie o przebiegu 140000 tyś.kilometrow.może ktoś z kolegów podpowie mi jaka moze być tego przyczyna.jakoś do tej pory nikt z mechanikow ktorych pytałem nie umial mi tego zdiagnozowac i zprecyzowac.może nie pytam odpowiednich fachowcow.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

adam

moja koleżanka ma craftera i powiem tak naprawdę jak na vw to katastrofa z solidności to się zostala tylko cena'/a wiem ze moja klientka założyła sprawę w sądzie dla serwisu vw /także jest coś na rzeczy .pozdrawiam i współczuję zawiedzionym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wymieniles juz ta zarowke w tym lusterku jak nie to napisz do mnie tafranto@gg.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wreszcie jakis zorientowany

dobrze napisane kolego bo czytam te bzedty innych i jak to mentalność polaków znawców i mendrców motoryzaci wyłażi . rozumie że gośćie z top gear jada po wszystkim poza RR I ASTON MARTIN ale koledzy bez jaj rozmawiamy o busach a nie o okrentach i połykaczach kilometrów gładkich autostrad typu bmw 7 itp . czyli jak robićie w kurierce po wiochach i dziennie odpalasz silnik srednio 68 razy to nie oczekuj zywotnosci rozrusznika osobówki ..../to samo z zawieszeniem zarąba...e busy wala po psełdo drogach i afera ze zawiecha pada etc. pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
- lakier nie odporny na jakiekolwiek trawy krzaki
-szyba przednia 2szt.
szok idzie się załamać
chyba masz złośliwego sąsiada i szyby ci wybija .
Nie jest to może moje ukochane auto ale w porównaniu do jumpera 2.2 120 KM to mistrz wytrzymałości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

BIEŻE OLEJ POMOCY

witam proszę o pomoc może ktoś poradził sobie ze zużyciem oleju w crafterze 1l/1000km a nawet więcej, mam zrobione już chyba wszystko : wymienione pierścienie,kilkukrotnie zmierzone gładzie i tłoki (0.04 mm. zużycia) głowica po kapitalnym remoncie , turbina wymieniona ,odma drożna.Serwis sobie nie poradził nie wiedzą co dalej robić wtopiłem 15 tys.zł. od roku nie mogę usunąć usterki PROSZĘ O KONTAKT OSOBĘ KTÓRA SOBIE Z TAKIM PROBLEMEM PORADZIŁA 602 235 594 Jarek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

badziew
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak zostanę przy Ducato

Tak czytam co wypisujecie o VW to myślę że zostanę jednak przy Fiacie, nawet spalanie ,w granicach 8 - 9 Litrów na 100 km
a mam przejechane już 370 000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wlasnie przerzucilem sie z duacto 2010 r na craftera 2007 r ogolnie nie polecam ducato bo beedzie stalo jeszcze czesciej w warsztacie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0