Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zablokowany zamek super lock wątek zamknięty Witam Próbowałem dzisiaj wymienić wkładkę nie wnikając co to za drzwi. Gdy...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Drzwi z zamkiem SL Superlock wątek zamknięty 16 lat uzytkowania i stałe poczucie bezpieczenstwa. Jedyny minus to problem z...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Skandaliczne podejście do klienta wątek zamknięty Od trzech miesięcy próbuje umówić się na wymianę dwóch zamków. Od trzech...
~Wacław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

ocena po piętnastu latach użytkowania wątek zamknięty Polecam wszystkim drzwi firmy witex. Posiadam je około 15 lat.Nadal jestem...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

zakup drzwi antywłamaniowych wątek zamknięty Dokonałem zakupu drzwi wejściowych w tej firmie. Usługa montażu bardzo...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

NAPRAWA DRZWI wątek zamknięty Jestem rozżalona,zszokowana.Dnia 26,03,2015 poprosiłam o naprawę drzwi,owszem...
~KLIENT
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2015

samosion - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Bardzo słaba obsługa. Wymagają płatności gotówką ale nie mają...
~samosion
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Zakup drzwi antywłamaniowych wątek zamknięty Polecam firmę WITEX. Firma posiada w ofercie na prawdę bardzo dobre drzwi...
~Paweł z Gdańska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

M M - opinia wątek zamknięty Ponad dwa tygodnie temu przyjęto moje zamówienie na wymianę wkładki w...
~M M
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

moim zdaniem OK wątek zamknięty Zamówienie, dostawa i montaż bez zarzutu. Wiedziałem czego chcę, choć...
~Robert
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

zakup drzwi wątek zamknięty Gorąco polecam tę firmę. Zamówiłem drzwi z usługą wymiany starych. Montaż i...
~cezary
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 września 2009

Naprawa drzwi? wątek zamknięty Masakra Nie polecam nikomu kto ceni sobie normalna obsluge czyli w sumie...
~zwykly klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 czerwca 2009

Nie cierpie tego co pelne beznadziei. wątek zamknięty Nie chce oceniac calej firmy ale \"serwisant\" z nr tel ... jest...
~POKRZYWDZONY
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2009

montaz zamka wątek zamknięty mowilem sie z firma Witex na wymiane zamka po odbiorze mieszkania od...
~Marian
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

14

wątków

do góry