Widok

Wkład wlasny

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mimo że odkładam i ciągle oszczędzamy nie udaje się odłożyć na wkład własny. Jestem tym sfrustrowana... Zarobki mamy i zdolność na 400000. Powiedzcie proszę co robicie E udaje wam się odłożyć tyle pieniędzy? My wynajmujemy mieszkanie i duża część naszych dochodów pochłania najem.. Za rok mąż kończy 35 lat i boję się że po jego ur. Będziemy mieli problem z kredytem. Eh chciałam się wygadac..... Czy jest ktoś w podobnej sytuacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeanalizuj swój budżet, sprawdź z czego możesz zrezygnować, albo co ograniczyć, żeby jednak udało się coś odłożyć. Jaki macie wspólny przychód i koszty stałe? Może część wypłaty idzie na zbędne rozrywki (jakieś wyjścia do kina, jedzenie na mieście itp). Moja rada najlepiej założyć konto oszczędnościowe i zaraz po otrzymaniu wypłaty przelewać tam pieniądze, nie czekać na koniec miesiąca. Ja mam niestety tak, że im więcej mam na koncie, tym więcej wydaje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie tak robimy... Mamy 7000 tys. Z czego 2000 tysiące wynajem i z 600 paliwo.... Nie wiem na co idzie restauracja już nie daje rady....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli wynika z tego, że 4000 PLN wydajecie na jedzenie i produkty pierwszej potrzeby? Prześledźcie na co idzie pozostała kwota. Macie dzieci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co u Ciebie 30% idzie na wynajem, może najdźcie tańsze mieszkanie? U mnie mimo, że mniej zarabiamy na mieszkanie idzie około 15%
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oszczedzanie to jedno, druga sprawą jest maksymalizacja dochodów. Polecam blog finansowy ninja, pomaga rozjaśnić sobie obraz budżetu domowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Jak wyprawiacie urodziny dla dzieci? (26 odpowiedzi)

Witajcie! Jak bardzo hucznie obchodzicie urodziny dzieci? Głownie chodzi mi o to czy urządzacie...

do góry