Widok

Wódki - opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wiem, że co podniebienie (a raczej gardło :) to inne gusta. Ale mimo to zadam pytanie :) Waham się między następującymi wódkami:

1. Finlandia
2. Bols
3. Smirnof

co polecacie? co polecają Wasi mężczyźni moje drogie Panie :) (bo więcej Was tu na forum raczej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśle, ze mój mąż wybrałby Finlandie, Bolsa uważa za G... jednak my mielismy Maximusa własnie wg gustu męża, taty i teścia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tych 3 Finlandia:> chwalą tez wyborową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Finlandię.
Smirnoff i Bols - okropne jak dla mnie. Ale każdy woli coś innego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z tych wszystkich bym żadnej nie poleciła, trochę bywam na weselach i najlepsza to jest taka ukraińska (nie pamiętam nazwy) pszeniczna żółto - złote napisy kwadratowa butelka i Maximus, ew Krupnik, oczywiście mój mąż testuje po weselach to co przyniosę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
długo zastanawialismy sie co i został sobieski. maximus, jak mówili w jednej hurtowni bywa czasem, ze zamarza w chłodni. finlandia była zdecydowanie nie w cenie, którą chcielismy wydac na wódkę. sporo widalimsy na wina i opłaciło sie, bo zostały nam chyba 4 sztuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
finlandia the best ale mało kogo stć aby kupić ją na wesele my i wielu naszych znajomych na weselu mieliśmy pana tadeusza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba zdecydujemy się na finlandię,a ta ukraińska wódka to nemiroff, z polskich wódek podobno najlepszy jest sobieski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
smirnoff i finlandia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
blacky z tych trzech co wymieniłaś zdecydowanie wybrałabym Finlandię, ja natomiast kupiłam Wyborową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
FINLANDIA NAJLEPSZA ALE I najdrozsza;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WYBOROWA TYLKO I WYŁĄCZNIE,CENA NIE NAJGORSZA. MOZNA JA PIĆ A NA DRUGI DZIEŃ CZUJESZ SIĘ NORMALNIE.SUPER WYBÓR!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmmm

Wymienione wódki bardzo rzadko na weselach widuję a bywam często.
Byłem na weselu gdzie podawano same kolorowe, importowane alkohole - ok. 22 młodzi podeszli do orkiestry aby grali wolniej, bo te ich alkohole się pokończyły a goście się rozochocili i się domagają.

Wódka na weselu powinna być średnią ilości i jakości.

Z obowiązku napiszę, że na naszych Targach Ślubnych:
- Słupsk 28.11.2010
- Grudziądz 16.01.2011
- Tczew 22-23.01.2011
można złożyć zamówienia na wiele produktów z tej branży.

Naszym partnerem jest STOCK Polska - oferuje on na naszych Targach Ślubnych specjalne promocje - ludzie po ich produkty do wskazanej hurtowni jeżdżą po 140 km aby nabyć - to musi się im opłacać.
Tytułowy Stock buja się gdzieś koło Bolsa więc markowo jest dobry - w konsumpcji również - tutaj muszą mi Ci którzy nie próbowali uwierzyć na słowo.

Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
finlandia owszem droga ale dobra, nigdy nie miałam problemów po tej wódce

Stock niestety mi nie smakuje i mimo wszystko nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
baniak Bols jest najgorszą wódką jaką kiedykolwiek piłam i jeżeli Stock "buja się gdzieś obok" to znaczy że jest gorzej niż kiepski

i nie zgadzam się róznież że "wódka na weselu powinna być ilości i jakości".. jedna z większych głupot które słyszałam

no ale o gustach się podobno nie rozmawia ;)
a tak na marginesie autorka wątku pytała która z trzech wymienionych marek jest najlepsza a nie które często "widuje się " na weselach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my będziemy robić własną wódkę; zwykłą, smakową i różnego rodzaju likierki dla babeczek. Jest o wiele lepsza i duuuużo taniej wychodzi. Polecam. Oczywiście trzeba mieć w co je wlać i trochę wcześniej zrobić aby się naprawdę przegryzła ;-) Ja za dwa lata mam dopiero ślub i już szykuję się do rozrabiania hihi ( mój teść się szykuje ) ;-)

Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myśmy mieli Stocka i wszystkim smakowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale się rozpisaliście dzięki za wszystkie opinie! :)
widzę, że Bols nie cieszy się zbyt dobrą sławą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne toshiba

O gustach się nie rozmawia - forum nazywa się wesele a nie cocktail bar więc odniesienie do wesela było dla mnie naturalne.

Jeśli chodzi o "jedną z największych głupot jakie słyszałaś" to nie sprecyzowałaś dlaczego?
Dlatego, że dla popisu ktoś kupi wódkę na wesele na którą normalnie go nie stać na co dzień i będzie spłacał jedną imprezę przez 3 lata? Bo posłuchał kogoś na forum?

Na marginesie Twój post odnosi się do mojego a nie do tematu.

A pisząc na temat - dość długo pijałem finkę - od jakiegoś czasu jest to jednak absolut. Wódeczka ma swoją finezję. A najbardziej lubię absolut 100 w czarnej flaszce - ma 50%, pali się i zajeżdża lekko bimberkiem - po prostu pychota.
Na wesele nie polecam - kosztuje ok. 70 zł za butelkę.

Na wesele polecam chociażby tego stocka co mi zostało coś na dnie kartonika po targach i trzeba było komisyjnie niszczyć - co czynię nawet teraz z soczkiem kaktusowym.
Ładna kanciasta butelka itp.. To porównanie z bolsem wziąłem po jednej rozmowie z kimś od marketingu. Samemu bolsa pijam bo wielbłądem nie jestem - kupuję bardzo rzadko - na imprezy rodzinne ;)

Do tego z obowiązku dodam zamawiając na naszych Targach Ślubnych można ją nabyć z extra strasznymi rabatami. Stock podczas samych targów w Koszalinie zdobył kilkanaście zamówień z których losowano nagrodę - widoczną na naszych zdjęciach z Koszalina przemiłą butelczynę 4,5 l gorzkiej żołądkowej - najlepiej z ogórkiem i spritem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka postów wyżej wypowiedziałam się "na temat"

A czemu zakładasz, że ktoś kupuje wódkę dla popisu? Jak ktoś rozważa kupno wódki z górnej półki to zakładam że go na to stać..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry