Widok

ZASIŁEK RODZINNY Z MOPS, jak długo czeka się na decyzję

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos w ostatnim czasie składał wniosek o zasiłek rodzinny na dziecko/dzieci do MOPS? Jak długo czekaliście na dezyzję?
Ja złożyłam wniosek 4 kwietnia a ostatni dokument (donosiłam) 10kwietnia..i czekam na dezyzję..Oczywiście w MOPS mówią, że do miesiąca, ale wiadomo,tak jest w okresie składania wniosków ogólnie (czyli we wrześniu) gdzie tych wniosków są tysięce...ale teraz takich wniosków jest niewiele..i zastanawiam się jak szybko mogę sie spodziewać dezyzji od nich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja złożyłam w czerwcu a teraz mamy prawie wrzesień i nie mam decyzji .ciekawi mnie jak oni liczą ta zasadą złotówka za złotówkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja skłdałam we wrześniu tego roku rodzinne miałam do października ale nic się nie dzieję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja składałem w październiku i decyzje dostałam w tamtym tygodniu dopiero czekałam ponad dwa miesiące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja w Chorzowie czekam juz dwa miesiace I Pani w okienku mnie zbywa mowiac ze ma czekac na smsa I wtedy przyjsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastrzeglas kartę ? Na nową czekam się ok miesiaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej.mam do Was pytanko.jesli zgubilam karte przedwplatowa to ile bede czekac nowa mniej wiecej!!!niestety nie moge wyplacic srodkow przez placowke.dziekuje za pomoc.pozdrawiam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, ze tak tylko nie wiadomo kiedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jeżeli ja skaladalm dopiero 29 września i wczeaniej nigdy nie pobieralam zasilku rodzinnego na dziecko ani żadnej innej pomocy od Państwa czy dostaniemy wyrownanie za październik i listopad?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja złorzyłam 30Sierpnia rodzinne i dotej pory nie dostałam decyzji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam 22 września w piątek 3 listopada dostałam decyzję - Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam 30 sierpnia i jeszcze nie mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wniosek składałam 29 września a jest już 30 października, no to sobie jeszcze poczekam :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na decyzje mops ma 3 miesiące. A nowy okres rozliczeniowy na zasiłek rodzinny zaczyna się 1 listopada, złożenie wniosku do końca sierpnia sprawia że pieniądze wypłacane są już pierwszego miesiąca czyt w listopadzie, jeśli wniosek złożymy później może być tak, że wypłata z wyrównaniem nastąpi dopiero w grudniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak przyjdzie poczta listem poleconym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisemna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na decyzję poczekasz do 25.11.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja pod koniec września zasiłek i dzisiaj o pielęgnacyjne to kiedy dostane decyzje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja zlozylam 8 listopada i do dzis nie mam decyzji a u ciebie liczy sie od uzupelnienia wszystkich dokumentow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jak skladalas w pazdzierniku to dostaniesz wyrownanie od pazdziernika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zlozylam 1 października i jeszcze nie dostałam ani z zasiłku rodzinnego ani alimentacyjnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry