Widok

ŻYLAKI SROMU W CIĄŻY

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie. Mam 30 lat. rodziłam pierwsze dziecko w 2008r. Miałam okropne żylaki SROMU... musiłam robić sobie zastrzyki w brzuch z CLEXANE . A po porodzie miałam takie bóle krocza, że na spacerach z maluszkiem musiałm co chwilę siadać na osiedlowych ławkach . Około 3 tygodnie po porodzie ,bóle ustąpily i żylaki rozeszly się... Ale wspomnienie okropne !! Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sromu czy odbytu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpowiadam WERTES: Żylaki stomu... a nie odbytu ! Coś potwornego. miałam takie bóle w ciąży , iz musiałam zrezygnować z pracy i byłam na zwolnieniu lekarskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam zylaki, ale tylko w czasie ciazy i wcale ona mnie nie bolaly. moj gin kazal mi powiedziec o tym po przyjezdzie do szpitala na porodowke, bo mogo to byc wskazanie, zeby nie nacinac. powiedzialam, ale nacieta bylam (zreszta za swoja zgoda) i zaraz po porodzie jak reka odjal, zylaki zniknely. nie stosowalam zadnych lekow. w pierwszej ciazy nie mialam tego problemu, no ale "starosc nie radosc" hihihihi, zaznaczam, ze jestem starsza od Ciebie :-)
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Caroca, no już nie przesadzaj z tą Twoją "starością"! :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak sobie z tym poradziłaś poza zastrzykami? U mnie już teraz jest masakra, a jeszcze nie rodziłam. Wyczytałam https://abc-zylakow.pl/zylaki-warg-sromowych-macicy-ciaza/ że to normalne, ale już nie daje rady, chce coś żeby to przestało tak boleć :( Czy macie jakieś sposoby ich leczenia? Nie mogę brać tabletek itp ze względu na mojego Bąbelka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dr Maciej Krynicki - endokrynolog - ktoś zna??? (69 odpowiedzi)

j.w. przyjmuje prywatnie w Pruszczu Gd., zastanawiam się, czy warto iść??

Zakup mieszkania - rozterki (64 odpowiedzi)

Stoje przed możliwością zakupu mieszkania. Mam do wyboru 2 mieszkania w b.atrakcyjnej cenie....

Odkurzacz samojezdny - robot - opinie (73 odpowiedzi)

Czy ktoś ma takie cudo ? Czy to w ogóle działa. Chciałam dziś kupić ale sprzedawca stanowczo mi...

do góry