Widok

Zakup armatury łazienkowej

Jestem na etapie wyboru armatury łazienkowej. Z czego wynika cena takiej armatury? Może doradzicie? Czy warto rzeczywiśćie brać droższą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z kiedyś tłumaczył mi to producent paneli prysznicowych. Roznice biorą się z jakości materiałów. Im lepsze tym produkt trwalszy i droższy.

O ile baterie na umywalkę moim zdaniem można kupić każdą to zestaw odtynkowy kupiłbym najlepszy z możliwych bo wymiana tego bez grubego remontu nie jest możliwa i chyba warto również w ten sposób kalkulować.

U siebie mam Rea https://lazienka-rea.com.pl/zestaw-rea-roger-black-mat-natryskowy.html Moim zdaniem dobry stosunek jakości do ceny. 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie koniecznie, nie cena czyni o jakosci... ale jak chcesz dobre to od https://sklep.sotbe.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Rozwod dobry adwokat (403 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

rozwód - sędzia w Gdańsku Tomasz Zimmermann (74 odpowiedzi)

Czy miał ktoś prowadzoną sprawę rozwodową przez Sędziego Tomasza Zimmermann? Jaki on jest i jak...

Feromony damskie (39 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

do góry