Widok

Zakupy w Biedronce?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy robicie?
Czy myslicie że prawdą jest że są to rzeczy "drugiego gatunku" dlatego są tansze?
Kurcze dziś zaszłam i patrze, że są obiadki z gerbera za 3,98 zl to o złotówke taniej niz w moim osiedlowym sklepie :)
Robie czesto tam zakupy ale dla siebie nie dla małego. Ale różnice w cenie sa ogromne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robię tam zakupy duże raz w tygodniu dla całej rodzinki :) i naprawdę jest taniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
htp://biedronka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
biedronka to moj najwazniejszy sklep.jestem w nim na zakupach co drugi dzien,maksymalnie co trzeci.
uwazam za bzdurę,ze towar jest tam jakiegos gorszego gatunku.
jedynie mięsa i wędlin tam nie kupuję.
Natomiast dla dziecka kupuje glownie:chusteczki nawilżane DADA jedyne jakie uzywam.
bebiko,wczesniej herbatki bobovita,obiadki,deserki(nie sądze,ze te rzeczy dla dziecka są gorsze niz TE SAME np w auchan).
kupilam tez kilka razy np body i jestem zadowolona.nie rozciągnely sie,nie zmechaciły.wyglądają ok.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jednak to są rzeczy "drugiego gatunku" no może inaczej większość rzeczy odbiega jakościowo od tych "normalnych"
Mój brat pracuje w firmie, która produkuje m.in dla biedronki pewne produkty i twierdzi, że te biedronkowe to jakieś 50% tego co ich normalny produkt sprzedawany w innych miejscach niż biedronka czy inne sieciówki - sama się na jogurtach przekonałam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
jogurty to akurat ogolnie są lipne.bylo mnostwo reportazy na temat jogurtów ogólnie i poodbno we wszystkich np owocowych jest tyle owoców co nic,także...

akurat jogurty kupuję,ale tylko dla siebie.dla dziecka nie.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa drugiego gatunku bo skad ta niska cena. wystarczy kupic np. plyn do naczyn nie pamietam jak sie naywa, i ten sam kupic w innym sklepie. ronica ogromna, nie wspomne ju o jedeniu. dla dziecka do jedzenia w zyciu bym tam nic nie kupila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
akurat plyn do mycia naczyn uzywam TYLKO biedornkowy bo jest extra.malutko wystarczy wlac i bardzo mocno sie pieni.nazwa"KRAFT" biały.jak dla mnie rewelka:)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również robię tam zakupy od czasu do czasu, kupuje różne produkty oprócz mięsa i wędlin choś mają dość smaczny taki Pasztet Babuni, częściej robię zakupy w Lidlu - tam mam sprawdzone dżemy/powidła, słodycze, wędliny i wiele innych
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja np Lidla nie lubie tzn produktów z Lidla :)wole biedronkowe.
No,ale wiadomo....kazdy ma swoje sprawdzone sklepy:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to w sumie najbliższy sklep więc siłą rzeczy robię tam zakupy. Wędliny kupuję, ale te" kraina smaku" czy coś takiego, sokołowa w każdym razie. Kiedyś kupiłam taką samą szynkę (babuni) w normalnym sklepie (oczywiście droższą niż odpowiednik biedronkowy) i porównałam składy. Bez różnicy.
Tam robię jednak takie "codzienne" zakupy, po większe zakupy jeżdżę do selgrosa.
W biedronce nie wszystko jest tanio, czy taniej niż w innych marketach.
Mój bestseller z biedrony to ser gouda "pradawna" w plastrach, polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o słodycze, to i w lidlu i w biedronie mają dobre.
Lidl to też taki sklep drugiego gatunku. Ja tam wchodzę, kupuję pieluch, tablety do zmywarki i wychodzę.
Lidla wywalili z Norwegii za kiepską jakość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli produkt jest znanej marki np. gerber to jet to to samo co w innej sieciowce (ta sama klasa itd.) - część produktów jest specjalnie robiona dla biedronki przez znane firmy np. przyprawa do kurczaka z oznakowaniem że dla biedronki jest robiona przez kamisa - i w tym przypadku mozna rozważać czy nie jest to produkt II kategorii;
A to że są róznice w cene - no cóż między kauflandem a realem też potrafi być złotówka róznicy na znanym produkcie i nikt nie krzyczy że w kauflandzie to pewnie II kategoria :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robie tam zakupy i narzekam. Fakt nie kupuje wedlin, serow bo te kupuje w sprawdzonym sklepie. Czesto są fajne promocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba mialo byc "nie narzekam":)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haha Justi30 dokładnie nie narzekam:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koło siebie mam 3 biedronki do wyboru i bardzo często robimy tam zakupy :)
papier toaletowy - tylko z biedronki ;) woda dla Gabrysia - z biedronki (zgrzewki małej Dobrawy)
i wiele innych :)

sąsiadka pracowała w Biedronce :P także wiemy co i jak i nie boimy się kupować ;)



co do jogurtów... z reguły są robione z pulpy owocowej :P i wcale "owoc przewodni" nie jest głównym składnikiem :P najczęściej podstawą jest np. dynia :P do tego zapachy, barwniki, trochę faktycznego owocu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tak papier melodia rózowy uwielbiam go jesli mozna uwielbiac papier toaletowy:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chwalę sobie płyn KRAFT ten biały z balsamem. Co do słodyczy to moja ciocia pracuje w fabryce czekolady, która robi też m.in, dla Biedronkii; też się zdziwiłam bo mówiła, że te biedronkowe niczym się nie różnią od normalnych, mają tylko inne opakowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
papier melodia tez kupowalismy - ale draznilo mnie ze 1na zgrzewka idzie na tydzien i dlatego wszedzie byly zgrzewki papaieru na zapas

wkurzylam sie i przeliczylam ze papier kupiony w realu taki w pieski wychodzi taniej i mniej miejsca zajmuje bo 1 rolka wystarcza nam prawie na tydzien (a nie 2 dni w przypadku melodii)

pozatym odkąd kumpela zaciągneła mnie do biedry na zakupy to tylko tam już łaże :)

jak sie mąż dowiedział to się skrzywił a teraz sam tam jezdzi na zakupy :) jak sie przekonał :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja kupuje w biedrone co jakis czas i nie narzekam cenowo jest ok czasem trzebac patrzec na przydatnosc towaru bo krotki termin albo cos ale ok pieluszek nie kupuje dada biedronkowych bo sie przejechalam ale ogonie dobry sklep tyle ze daleko mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o wlasnie.
papier melodia tez kupuję juz od daaaaaaawna:P

rowniez reczniki papierowe (te wbiedronki) i kocham ptasie mleczko z biedronki:D
smakuje mi o niebo bardziej niż wedlowskie:D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sąrzeczy ktore kupuje w biedronce, a są takie które kupuje w lidlu. jak dla mnie jakość podobna. Nie kupuję mięsa. Chociaż słyszałam, że w LIDLu mają swoją kontrolnę mięsa i wędlin i podobną sa dobrej jakości. Ale mieso ostatnio kupuje na rynku od rzeźnika, chłop kroi świnię przy tobie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie wydaje, ze jezeli na produkcie NIE jest napisane ze "wyprodukowano dla biedronki" to jest to ten sam produkt co w normalnym sklepie!! no mam na mysli np jedzonko w sloiczkach. a roznica w sklepach osiedlowych to moze byc nawet 2 zeta, a w markecie w promocji za grosze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jogurty w biedronce sa robione np przez Bakomę, tyle, że w zwykłym sklepie taki jogurt ma żywe kultury bakterii, a biedronkowe mają w to miejsce zagęszczacze.
Jesli ktoś kupuje tylko dla walorów smakowych to spoko, bo w biedronce są one smaczne, ale dla odpowiednich własciwości to już gorzej
czasami jak mam ambitny plan żeby oszczedzac to też coś tam kupię czasami, ale mam jakąś wielką niechęć do tej sieci między innymi przez te procesy z pracownikami którzy nie otrzymali za kilkaset nadgodzin wynagrodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze wspolczulam w tamtym czasie pracownikom kilku biedronek,ze tak zostali potraktowani,ale zeby to mialo wplynac na moje zakupy bądź nie-zakupy w tej sieci,to zdecydowanie nie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubię Biedrone.
Mają sporo dobrych produktów.

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupuje też w Beidronce bo mam ją na osiedlu - nie narzekam choć nie wszytko od nich lubię częśc kupuję w Lidlu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego rzeczy drugiego gatunku? bo są tansze i nie poukładane na pięknych półkach? Ja b.lubie biedrone i nigdy nie nacięłam sie na rzecz ktora bylaby gorsza niz w innym sklepie a ze jest taniej to chyba dobrze nie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pamiętam, że raz chciałam kupić sobie na kolację masło i serek jakiś do chleba i zajechałam do Biedronki - nie znalazłam ani jednego, ani drugiego ;)
osobiście nie mam zaufania, ani do Lidla, ani do Biedronki, w sensie do "ichnich" produktów.
chociaż moja Mama "odkryła" w Lidlu fajne serki pleśniowe i naprawdę są smaczne. poza tym mają parę fajnych słodyczy. dla mnie to wszystko, co można tam kupić...

oczywiście rzeczy w słoiczkach itp., markowe, to co innego. mój Mąż w Biedronce czasem kupuje piwo, bo niektóre marki bywają tam faktycznie dużo tańsze.

a ja to też nie kupuję tam ze względu na ich politykę i traktowanie pracowników...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w biedronce nie bylo masła i sera(serka)?
to jakas dziwnie pusta biedronka;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja traktuje biedronke jak osiedlowy supersam :) bo mam ją pod domem.
kupuje jajka, make, sol, mleko, wode, sok pomidorowy, chusteczki, troche z nabialu i takie tam :)
Procz tego tansza mozzarella, zurawina w sloiku, serki plesniowe, salata lodowa, ryz brazowy, makaron razowy dzis nabylam :)

Nie tykam mies, wedlin, gotowych produktow

Mam pod domem wiec robie zakupy po pracy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no masła nie było żadnego prawdziwego, tylko same mixy jakieś. serka też nie znalazłam. to była Biedronka na Karwinach, ale parę lat temu. wtedy mnie skutecznie zniechęciło. od tamtej pory byłam parę razy w Biedronce i niespecjalnie to się zmieniło, choć serków może teraz jest większy wybór.

ale przypomniało mi się, że kupuję tam od czasu do czasu jedną rzecz, o której dostałam cynk od znajomych - takie małe sucharki, z których można robić fajne mini-kanapeczki na imprezy.
raz przy okazji tych kanapeczek kupiłam też jogurt, ale nie był zbyt dobry...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A zapomnialam o boskich nachosach czy jak to sie pisze :)))

To przez ta przeklętą diete :D

Jak mogłam!! :)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak sucharki są.swego czasu moje dziecko sie nimi zajadało:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aa z przekąsek faktycznie może akurat nie nachosy, bo te biedronkowe jadłam i mi nie smakowały, ale w mojej rodzinie jest sporo smakoszy nerkowców i jedzą właśnie te biedronkowe, bo są podobno bardzo smaczne, a przy okazji sporo tańsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biedronka to nasz sklep nr 1 :)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kukujemy chusteczki dada tylko te używamy,kupujemy kaszki dla małej ,mleko bebilon,płyn do mycia naczyń,papier toaletowy ale często tez warzywa marchewka super pakowana ,ale z owocami to jak sie trafi czasami sa ładne a czasami do bani,ale dzisiaj kupiłam kosz na zabawki i kupowałam tam rajstopy dla małej dla mnie ok.pewnie że to nie next ale cena przystępna i tego sie trzymam.pozatym kupuje mleko,wodę no i bułeczki maja dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym bardziej określiła to "podróbkami" niż rzeczami II gatunku:)
hmmm... np. chsteczki higieniczne te bierdonkowe niczym nie odbiegaja markowym, tak samo przecier pomidorowy itp jest kilka rzeczy których nie lubie np. ketchupu z biedronki:)
ale kupując coś markowego te.ż musimy wziąśc pod uwage to, że płacimy troszke za tę nazwe firmy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja najbardziej lubie w biedronce kupowac mrozonki :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie najlepsze jest ciasto francuskie, poza tym kupuje tam markowe produkty - nie produkowane tylko dla nich, tylko normalne. Np kawa Tchibo, krówki Wawel, woda Dobrawa itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olej wyborny produkowany przez kruszwicę
mleko prawdziwe produkowane przez łowicz
twarożek wiejski piątnicy
to nasze hity
oprócz tego kupujemy tam danio, chusteczki dada, prażynki, kawa d'oro, i wiele innych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o papier toaletowy - wolimy Queen Premium :) jest miękki ale nie rwie się tak jak Melodia :P http://znam.to/recenzje/5081/Queen,-rumiankowy-papier-toaletowy-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje:
płyn micelarny BeBeauty- (produkcja Tołpy) REWELACYJNY!!!!
płatki kosmetyczne
wkładki higieniczne

teraz zastanawiam sie nad kapsułkami do prania czy ktoś ich używał??
i jak ten płyn do płukania eden? warty kupienia?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuję:
wkladki i iplatki higieniczne
papier toalet.Queen
wodę miner. żywiec
mrożonkę chińską
ketchup i przecier pudliszki, majonez winiary, groszek w puszce, ogorki konserwowe
śmietankę do kawki
małe sucharki
kostki toaletowe Agent
płyn do usuwania kamienia i płyn do usuwania tłuszczu w sprayu
odświeżacz powietrza
nieraz jogurty fruvita i naturalne tola
maslankę
jak są ładne to owoce i warzywa a często są ładne i tanie:)
kupiłam sobie softshell za 25 zeta i jak za taka cene to warto:)rewelka to nie jest ale 25.00.....
nieraz kupuję serki pleśniowe, takie do smarowania delikat i topielce w plasterkach
czekolady malaga, tiki taki i kasztanki:), wafelki i paluszki---------od świeta
i nie wiem co jeszcze...
Traktuję biedronke jak sam, mam blisko i tam kupuję
Kupuję też w lidlu, netto stokrotce bo mam po drodze z pracy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też robię zakupy w biedronce ale ostatnio jakość niektórych produktów się popsuła np.

śmietana 18% mleczna dolina kiedyś była czysta śmietana a teraz są zagęstniki blee

ser światowid gołda kiedyś robił go Łowicz, mogłam mieć ze 4 dni otwarty i był smaczny, teraz robi go chyba mlekowita lub inny producent nie pamiętam już, smak sera jest inny i dwa dni po otwarciu nadaje się do wyrzucenia bo jakieś pomarańczowe plamy dostaje fuj

teraz każdą rzecz sprawdzam czy producent się nie zmienił i czy nie zmienił się skład

Biedronka najwyraźniej tnie koszty takimi przeróbkami :/ a szkoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie, trzeba sprawdzać skład i producenta.
Ja generalnie nabiał zamawiam z mleczarni.
Kiedyś kupowałam ser w biedrze ale niesmakował i wolałam z lidla a teraz to tylko z mleczarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robie zakupy w biedronce.

Czasem niektóre produkty są lepsze niż z innych sklepów.
Czasem też oczywiście gorsze, ale tak to już jest w każdym sklepie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez lubie biedroneczke:) papieru ich nie bo jest za cienki;p wole rossmannowski, ten zielony z biedroneczka.
co do lidla to mieso i wedliny sa kontrolowane, wszystko ma swoja date przydatnosci dla klienta, czyli ile dni przed terminem najpozniej moze kupic zeby zdazyc zjesc, takie produkty sa wtedy na te 30%, mieso tylko tam kupuje. a wiem to bo tam pracowalam;p
]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
często niższa cena biedronkowa wynika z mniejszych pojemności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justyna w biedronce tez jest mięso, wędliny, ryby kontrolowane i np mięso ma datę do 6.11.2013 to musi być zdjęte 5.11.2013 po zamknięciu sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety ale lidl i biedronka przycinają na mięsie chodzi mi o gramaturę nigdy nie ma tyle ile jest napisane:/ zawsze jest mniej to 5 dkg to 10 dkg a przy takiej ilości co sprzedają to już jest bardzo dużo!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój Mąż też pracował w Lidlu ;) tam wole kupować warzywa/owoce mięso/wędliny ;) chociaż 2-3 razy "przejechałam się" na mięsie - niby data była jeszcze na kilka dni, a mięso nie nadawało się do niczego :/ ostatnio tak wyrzuciłam paczkę mielonego, które zrobiło się szaro-białawe-sine :/
skład wędlin bardziej mi się podoba :]

i mam wrażenie, że jednak w Lidli bardziej dbają o świeżość warzyw i owoców ;)

_______

patrzyłam na swoje wpisy sprzed 3 lat ;) teraz rzadziej robimy zakupy w Biedronce.

ale stałe elementy to:

- chleb
- Agent żel do wc
- w dalszym ciągu papier toaletowy Queen Premium tylko z Biedronki
- mleko z butelkach (zamiennie z Lidlem)
- masło (zamiennie z Lidlem)
- mydło w płynie (zapasy) do mycia rąk - jak dla mnie lepsze od Lidlowego
- moja Mama pije ichnią kawę śniadaniowa/poranną czy jakoś tak ;)
- Mama i Mąż kupują kawę rozpuszczalną (ja kawy nie piję wcale)

czasem jakieś gotowe ciasto (babka) albo drożdżówki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy używacie tych kapsułek do prania -ultra czy jakoś tak?
zastanawiam się nad nimi
albo persil żel z Biedronki ktoś miał ?
ja kupuję persil - żel w sklepie z chemią niemiecką i się zastanawiam czy to taki sam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam persil żel z biedronki niczym się nie różni od tych ze sklepu z chemią .Tak samo ładnie pachnie i dobrze pierze . A takiej typowo biedronkowej chemii nie używam , Ja owszem kupuję chemię gospodarczą , ale jest to lenor , persil bądź ariel , ew. surf .Lubię też bardzo mrożonki albo słodycze zwłaszcza Ciastka Paryskie .... ale niestety cos sie popsuły ostatnio :/ jakby stare , a galaretka przeraźliwie słodka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja nie uważam ,ze Biedronka jest jakimś sklepem drugiego gatunku . wszytsko jeszcze zależy w jakim miejscu znajduje się ta Biedronka ... Ja osobiscie robie tutaj zakupy ( a jestem raczej dobrze usytuowana ) i jakos nie narzekam . Co do delicji paryskich Anna to też zauważyłam zmianę w ciastkach . Nie tylko galaretka przeraźliwie słodka ale sobie pod uwagę jaki jest biszkopt :/ cieńszy i twardszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


A zakupy w Carrefourze lubicie robić? Ja jestem tam raz w tygodniu, mają bardzo duży wybór produktów marki własnej w dobrych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiemy, jest twój wpis niżej sprzed 3 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja do pracy bazuje przede wszystkim na sałatkach. W sumie nie jestem wegetarianką, ale często sięgam po takie produkty, więc można mnie nazwać fleksitarianką. Po prostu smakuje mi wegetariańskie jedzenie, a mięso już coraz mniej. Często biorę sobie smoothie w szejkerze albo w takim specjalnym dzbanku. Mieszam różne sałatki, z gotowanych warzyw albo surowych. Ostatnio zrobiłam sobie nawet do pracy kanapki z jajkiem i wege burgerami Vivera z Biedronki. Akurat mam możliwość wrzucenia sobie jedzenia do mikrofali z grillem, więc dobrze smakowały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mamy na forum kogoś z Gliwic albo okolic? Ostatnio ruszył w naszej okolicy nowy sklep internetowy z produktami spożywczymi - dowożą do domu, setki produktów do wyboru https://dosiaty.pl/1/gliwice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Robię zakupy w Carrefourze, jest tam ogromny wybór i spożywczych artykułów i chemii i przemysłowych. Ceny atrakcyjne a ja nie lubię przepłacać szczególnie w tak ciężkich czasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też coraz częściej przeglądam Carrefour gazetki bo mają ceny niskie jak dawniej dla tych produktów. Nie wiem czy masz też aplikację, ale warto zainstalować, bo są dodatkowe rabaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jakie dodatkowe rabaty masz na myśli? Szczerze mówiąc, to pierwszy raz słyszę, że Carrefour ma aplikację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają aplikację już spory czas, ale jakoś szału na tym nie zauważyłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Czemu nie zauważyłaś? Mi się wczoraj z aplikacją udało dorwać kilka rzeczy w Carrefourze taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo ty nie masz nic wspólnego z zakupami, tylko pchasz reklamę. Wrzuciłaś wiele wpisów, zawsze inaczej się podpisujesz, ale po IP widać, że to ciągle ta sama osoba pisze. Zniechęcasz i obrzydzasz samą myśl o aplikacji carefoura.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W weekendy jest o 10% taniej za zakupy z aplikacją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię Biedronkę, bo można tam znaleźć fajne produkty różnych marek w niższych cenach. Ostatnio widziałam, że jest u nich dostępna seria z Eveline - kosmetyki Beauty Elixir.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

do góry