Widok

Zamawianie zakupów w Tesco- odradzam

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Stanowczo odradzam wszystkim zamawianie zakupów z dowozem z Tesco. Odwołali dowóz 2 razy pod rząd, z czego raz w sobotę o godzinie 19:00 przed niedziela niehandlową.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, zamawiam u nich już od 3 lat, 1-2 razy w miesiącu i nigdy nie było problemu z dostawą, płatnością czy otrzymanym produktem.
Koleżance dostarczyli jakiś inny produkt, bo nie było podobno tego, który zamawiała i po prostu go nie wzięła. Ale pojechała, żeby sprawdzić czy faktycznie go nie ma, okazało się, że są w sporych ilościach- po prostu chcieli jej wcisnąć coś droższego, nie z promocji.
Może teraz mają problemy z dostawami? okres przedświąteczny, mało kierowców, auta w warsztacie po stluczkach...?
Nie wiem, nie będę ich tłumaczyć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pierwszy i ostatni raz zamówiłam w sierpniu. Zadzwonili w sobotę rano ze kierowcy nie ma I sama mam przyjechać 20 km po swoje juz oplacone zakupy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie któregoś roku urządzili tak z zakupami tuż przed świętami. Postanowiłam oszczędzić swój czas i kręgosłup i zamówić zakupy z dostawą do domu. Odwołali dostawę. Na ostatnią chwilę robiłam zakupy osobiście. Złożyłam reklamację i napisałam co sądzę o takim traktowaniu klienta. Tym bardziej, że wcześniej wielokrotnie robiłam takie zakupy i zawsze byłam bardzo zadowolona. W ramach rekompensaty dostałam bon na zakupy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szkoda, że nie pomyślałaś o kręgosłupach pracowników, którzy muszą Ci te zakupy przynosić. Bo przecież oni mogą, a np. Twój mąż/ partner albo Ty już nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamawiam zakupy z dowozem z Tesco od dobrych 4 lat, 2-3 razy w miesiącu i nigdy nie zdarzyło mi się żeby odwołali dowóz., nawet w okresie przedświątecznym. Raz reklamowałam mięso ponieważ było zaparzone, nie było problemu z przyjęciem reklamacji a pięć dni później dostawca podjechał i zwrócił kasę. Zdarza się, że czasem jest jakiś zamiennik albo cena drastycznie różni się od tej z zamówienia, ale wtedy mówisz, że tego nie chcesz, dostawca zabiera i odlicza z rachunku. Polecam super sprawa, nie muszę tracić czasu na zakupach i poświęcać soboty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

~Asia
Potwierdzam, w dniu dzisiejszym (17-12-2018) miałam zamówioną dostawę między 8.00 - 10.00 , o godz 7:55 dostaje telefon, że dostawy nie będzie ponieważ nie ma pracowników, mogę sobie sama pojechać do sklepu i odebrać zakupy. Kpina. Termin dostawy rezerwowany z tygodniowym wyprzedzeniem.
Również odradzam ~ stała klientka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy coś się poprawiło? Zamawial ktoś ostatnio? Może to była gorączka przed świetami i teraz jest lepiej ? Boje się zaryzykować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też nurtuje mnie to... i wstrzymuje się przed zamówieniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja zapytam o Auchan. Zamawiał tam ktoś zakupy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Auchan nie ma zakupów internetowych na terenie Trójmiasta .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry