Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ile czeka się na wizytę u ortopedy? Chodzi mi o NFZ... Pare lat temu mialam skrecony staw kolanowy a teraz przy...
~ania.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

ile trzyma kawa? Witam, nigdy nie pilam kawy. Dzis mialam strasznie niskie cisnienie i...
~mama synka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

homeopata w gdyni szukam jw takiego w 100%
~homeopatka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Parking przy szpitalu na Polanki Witajcie, Mam głupie pytanie, ale trudno ;) Orientujecie się, czy na...
~ciekawska mama
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Rezonans Witam Proszę o podzielenie się informacjami gdzie w trójmieście można zrobić...
~ewa
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

zlamanie= zabiegi rehabilitacyjne witam gdzie w gdansku mozna zapisac sie na zabiegi typu pole / laser bo...
~IF
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

GINEKOLOG - NFZ Gdańsk/ Sopot Witam. PILNIE Poszukuje miłej i delikatnej, ale również kompetentnej Pani...
~anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

czy to objawy depresji? W sumie nie mam pojęcia gdzie się zapytać... więc może wy coś poradzicie bo...
~zdesperowany
13

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Badania na pasożyty w kale Pomóżcie! Szukam Laboratorium do badań kału na pasożyty, najchętniej w Gdyni....
~Madzia
10

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG GDAŃSK PRYWATNIE Witam, szukam NAJLEPSZEGO endo-gin w Gdańsku, może być też Sopot czy Gdynia,...
~Miraskórka
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Romatyzm Witam Tak chce opisac dzisiejszy sliczny poranek :))) Bolu mnie strasznie...
~Anna
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

gdzie w Trojmiescie poradnia leczenia bólu znalazlam na sojowej, na armimkrajowej, na wejherowskiej, w sopocie., gdzie...
stokrota15
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

do osob borykajacych sie z nerwica i depresja chetnie porozmawialabym z kism takim, a nawet sie spotkala cierpie na to od...
~enigma
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

stokrota15
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Niedoczynność tarczycy Cześć, dziewczyny do jakiego TSH starają się Wam zejść lekarze? Czyli jak...
~aga
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Problem puszczania buraka Dziewczyny, może wiecie co robić żeby cały czas nie puszczać buraka, w sensie...
~Mama
17

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

potrzebuje lekarza do osoby z depresja po porodowa potrzebuje lekarza do osoby z depresja po porodowa,mysli samobójcze,brak...
~parkunia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

NERWOWA CIĘŻARNA PYTA O RADĘ Słuchajcie, w czym rzecz: mam obecnie 17 tydzien ciaży, najbliższy termin na...
~kalarepka
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Poleccie ortopede na NFZ Witam, poleccie dobrego ortopede na NFZ, najlepiej specjalizujacego sie w...
~LIKI
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

skręcona kostka dziewczyny czy macie jakiś cudowny sposób na regenerację skręconej kostki? 3...
winogrona7
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46346

postów

6319

wątków

do góry