Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szukam neurologa, gdańsk nfz Witam! Poszukuję dobrego neurologa z Gdańska, Zaspy, Wrzeszcza, Brzeźno,...
~AgA
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

kręgosłup - wstrzyknięcie cementu - trójmiasto Cześć dziewczyny Piszę do Was o opinie - może któraś z Was miała z czymś...
monika848
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

dentysta z medicover ? cześć szukam opini na temat dentystów z medicover, czy może ktoś tam leczy...
~Zuza
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Dentysta - znieczulenie Witajcie, mój ząb się pokruszył mam wrażenie że nerw jest na zewnątrz, bardzo...
~kiki
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

Art Dentico na komandorskiej na Grabówku-znacie? mam pytanie o ten gabinet stomatologiczny, czy znacie go? jest godny...
~Kamila
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2009

ORTODONTA??? Cześć wszystkim! Mam pytanie, czy ktos z Was korzystał z usług niżej...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

niedrogie spa Możecie polecić jakieś fajne spa w woj.pomorskim tak aby pojechać na kilka...
~Kasia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

Szukam chirurga - żylaki na NFZ Gdańsk Szukam chirurga - żylaki na NFZ Gdańsk
Rina
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Ortodonta Witam mam 22 lata,czy ktoś z Was zna jakiegoś godnego polecenia ortodontę?...
~PA
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

In vitro do skutku Invicta Czy to prawda, ze pojawila się kolejna edycja tego programu? Ktos zna jakieś...
~Astana
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

opinie o dr Rożnowskaiej co sadzicie o tej ginekolog?
~natlep
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Skutki uboczne po zalozeniu spirali Czesc Dziewczyny.. Mam takie pytanie ktore niestety nie zadalam lekarzowi bo...
Anka0310
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Pytanie o stomatologa Zna ktoś może dobrego stomatologa na Wrzeszczu?
Szofer2000
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2011

choroby przewlekle postępujące hej gdzie mogę znaleźć wykaz chorób przewlekle postępujących???
~edyta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

szukam dobrego ginekologa, j.w., niekoniecznie z NFZ. I raczej już nie ;) położnika. Okolice szeroko...
~ks40+
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

Stomatolog - leczenie ubytków laserem Czy znacie jakiś gabinet stomatologiczny w 3mieście, gdzie można wyleczyć...
~Mrs C.
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

balon żołądkowy - gdzieś w okolicy i fachowo? jak w temacie. dziękuję za wszystkie info.
emi3city
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

zamiana terminu w sanatorium Witam, dostałam skierowanie na rehabilitację po endoprotezie do NZOZ...
MonaAl
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2011

poznam osoby ktore rowniez zmagaja sie z nerwica lękowa min. jak w temacie, prosze odezwijcie sie , jest nas naprawde tysiace ale nitk sie...
~nerwus
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

Badania profilaktyczne w Trójmieście 2011 Czy są jakieś badanie profilaktyczne w Trójmieście prócz mamografii ,cytologi?
~anonimus
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46346

postów

6319

wątków

do góry