Widok

Zipp - polski xlander?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zastanawiam się nad zakupem wózka 3w1. Byłam mocno nastawiona na Xlandera ale znalazłam firmę Borówka która produkuje wózki ZIPP.
Wygląda jak klon xlandera: http://borowkasklep.pl/ZIPP_3w1-108.html ale jest sporo tańszy.

Na ulicy nie widziałam takiego wózka i zastanawiam się czy to dobry wybór. Może któraś z Was ma taki wóz i może podzielić się wrażeniami z użytkowania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba rzeczywiście rzecz gustu - ja widzę podobieństwo:)
O wyglądzie można dyskutować do końca świata ale mnie bardziej interesują spostrzeżenia z użytkowania Zippa. Ktoś ma takowe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
moim zdaniem ten zestaw bardziej niz do x-landera jest podobny do TAKO jumper

co do x-landera, to zdecydowanie nie załuje ,ze zrezygnowalam z tego zakupu, nie rozumiem fascynacji tym wozkiem i dziwnej mody na niego,producent tylko zaciera rece i wciaz podnosi ceny,wielokrotnie slyszalam bardzo niepochlebne opinie, osob bardzo rozczarownych jakoscia, funkcjonalnoscia, wiele osob szybko pozbywalo sie tego wozka i kupowaly inny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupiłam wózek delti cat, które własnie robi x-lander. uwazam, że gondola jest zdecydowanie lepsza-bo większa(rodziłam we wrześniu i zależało mi aby dziecko pojeździło do marca). Moja córka juz ledwo by się mieściłą w gondoli x-landera.
Stelarz zdecydowanie lepszy-masywniejszy ma x-lander.
Ja mam nosiło maxi-cosi i dokupiłam tylko odpowiednie adaptery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/x-a-x-lander-xa-4w1-super-zestaw-najtaniej-i2906718678.html

a gdzie tu podobienstwo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
chodzi mi o wygląd :) całkiem inny jak dla mnie niż x-lander
x-lander jeszcze jako tako mi się podoba, ten wcale :P no ale każdy ma swój gust ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego daleko? jakieś argumenty użytkowniczek?

xlander to firma z Polski ale produkcję ma w Chinach, a Borówka produkuje i sprzedaje w Polsce - to miałam na myśli na początku:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeśli już 3w1 to proszę Was, dbajcie o bezpieczeństwo swoich dzieci i fotelik wybierzcie bezpieczny... do wielu wózków pasują foteliki maxi cosi, besafe itd, bo te nie są nic warte :( a życie i zdrowie dziecka chyba najważniejsze, co?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj bardzo daleko :) moim zdaniem juz bardziej bebetto nico bardziej podobny jest do x-landera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak na moje oko to do x-landera mu daleko z wyglądu ;) co do jakości to nie wiem ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
xlander jest przecież polskim wózkiem ....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry