Zła Kobieta

Kluby, dyskoteki

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warto przyjść wątek zamknięty Niezobowiązujący klimat, miłe miejsce na wyjście w tygodniu :)
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Niemiło zaskoczony wątek zamknięty Fajna muza, klub też, ale nic poza tym. Ceny jak w Sheratonie, może i wyższe....
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Rewelka wątek zamknięty Super klub, świetny klimat
~Fil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Super impreza !!!! wątek zamknięty Mega klub, super klimat, miła obsługa. Gorąco polecam.
~Klubowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Słabizna wątek zamknięty Wsrod wielu klubow w Sopocie jest to najgorszy klub na Monciaku.Szkoda...
~GDA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty shoty u Zdzisiaaa...
~Marlena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Porażka wątek zamknięty Podzielę się swoimi spostrzeżeniami, innym się być może przyda:) W tym lokalu...
~luko
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

super wątek zamknięty Bawimy się tam ze wszystkimi znajomymi w każdą sobotę i zawsze bawimy się...
~nataliA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Zawiodłam się wątek zamknięty Nie wiem, czy miałam po prostu pecha ale będąc ostatnio w "Złej kobiecie"...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Stała bywalka ;) - opinia wątek zamknięty Najlepszy klub w Sopocie. Obsługa profesjonalna, muzyka - dla każdego coś się...
~Stała bywalka ;)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Panieński wątek zamknięty W ostatnią sobotę byłam pierwszy raz w Złej Kobiecie i to do tego na...
~Emma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Świetny klub! wątek zamknięty Polecam każdemu kto chce się pobawić przy dobrej muzyce z dobrym drinkiem :)
~A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Jest super wątek zamknięty Lokal super kolega z dołu ma racje selekcja ostatnio tragedia , była kiedyś...
~party
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Wielkie zmiany na dobre wątek zamknięty Byłam wczoraj w Złej Kobiecie i wielkie łał oczom nie wierzyłam że takie...
~Elwira
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Dziwne zasady na wejściu. Raz można wejść, by innym razem nie (ze wzgledu na...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Mega dobrze !!! wątek zamknięty Duuuuże zmiany na plus !!!!! Od ostatniego razu kiedy byłem w Złej wystrój...
~Klubowicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Impezowiczka wątek zamknięty Klimat pierwsza klasa :) Zmiany w klubie chyba ostatnio miła obsługa...
~Impezowiczka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie. Muzyka, przy której wszyscy "wbijali na parkiet", super...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

takie se wątek zamknięty Wlasnie wrocilem - bylem pierwszy raz. Muza w sumie ok. Towarzystwo damskie...
~nico
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 września 2013

Agresywny bramkarz wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam tego klubu nikomu, kto chce się dobrze bawić, bez...
~a.w
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

68

wątków

do góry