Widok
Po co żłobek? Czy Pani ma dziecko? Bo takie pytanie i z takim nastawieniem może je zadaćtylko bezdzietna osoba. Niech będzie jak najwięcej żłobków, żeby musiały one walczyc o dzieci jakością. Wysoka podaż żłobków sprawi też że ich właściciele będą się lepiej starac o dzieci, dbać o pozytywne opinie itp
Pewnie niech są:). I myślę,że pozostałe mają uprawnienia do funkcjonowania,może nie jako żłobki,ale jako punkty dziennej opieki,lub kluby Maluszka,taka forma opieki jest legalną formą,zarejestrowaną i jak widać też potrzebną na Naszym rynku:)
Wydaje mi się,że najważniejsze jest bezpieczeństwo Dziecka,to jakie dana placówka zapewnia warunki i jaką ma opiekę:)
Ja jako matka chodziłabym po wszystkich ,żeby wybrać najlepszą i nie miałoby to znaczenia czy to będzie żłobek,klub Malucha czy dzienna opieka nad dziećmi,ważne żeby Moje dziecko czuło się tam dobrze:)
Wydaje mi się,że najważniejsze jest bezpieczeństwo Dziecka,to jakie dana placówka zapewnia warunki i jaką ma opiekę:)
Ja jako matka chodziłabym po wszystkich ,żeby wybrać najlepszą i nie miałoby to znaczenia czy to będzie żłobek,klub Malucha czy dzienna opieka nad dziećmi,ważne żeby Moje dziecko czuło się tam dobrze:)
Serdecznie zapraszam do nowo powstałego Żłobka Tęczowy Domek...
otrzymaliśmy już pozytywną opinię Sanepidu oraz Straży Pożarnej... aktualnie oczekujemy na wpis do rejestru żłobków w Pruszczu Gdańskim.
PROMOCJA !!!
Zapisz swoje dziecko do naszego żłobka a za czesne do końca sierpnia zapłacisz tylko 550 zł miesięcznie.
http://www.teczowy-domek.com.pl
tel. 668-35-84-35
otrzymaliśmy już pozytywną opinię Sanepidu oraz Straży Pożarnej... aktualnie oczekujemy na wpis do rejestru żłobków w Pruszczu Gdańskim.
PROMOCJA !!!
Zapisz swoje dziecko do naszego żłobka a za czesne do końca sierpnia zapłacisz tylko 550 zł miesięcznie.
http://www.teczowy-domek.com.pl
tel. 668-35-84-35
http://www.zlobki.pozytywneinicjatywy.pl/siec-zlobkow
lista żłobków które powstaną oraz listy wstępne, zgłoszenia były do 27 grudnia, przynajmniej tak jest tam napisane, szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tym projekcie... z chęcią zgłosiła bym córcię...
lista żłobków które powstaną oraz listy wstępne, zgłoszenia były do 27 grudnia, przynajmniej tak jest tam napisane, szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tym projekcie... z chęcią zgłosiła bym córcię...
odświeżę temat :)
czy ktoś ma aktualne informacje o żłobkach w Pruszczu? Szczególnie interesuje mnie Żółwik na Zastawnej - nowo otwarty (chyba w miejsce Słoneczka) - ma dość atrakcyjną ofertę ale nie wiem jak jest z opieką.
Może znacie mamy które posłały tam dzieci albo same tam zapisałyście maluchy i możecie się wypowiedzieć?
Jak nie ten - to jaki żłobek polecacie? Prawdopodobnie od maja będę musiała zapisać córcię do żłobka i nie wiem który wybrać.
czy ktoś ma aktualne informacje o żłobkach w Pruszczu? Szczególnie interesuje mnie Żółwik na Zastawnej - nowo otwarty (chyba w miejsce Słoneczka) - ma dość atrakcyjną ofertę ale nie wiem jak jest z opieką.
Może znacie mamy które posłały tam dzieci albo same tam zapisałyście maluchy i możecie się wypowiedzieć?
Jak nie ten - to jaki żłobek polecacie? Prawdopodobnie od maja będę musiała zapisać córcię do żłobka i nie wiem który wybrać.