Widok

Żłobek- Pruszcz Gdański

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
czy ktoś moglby udzielic mi informacji czy w Pruszczu Gdańskim jest jakis żłobek bądz w Gdyni na Karwinach lub Chylonii????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny podrzucam przeprowadzamy sie do pruszcza i niestety troche wirtualnie nie badac na miejscu musze zalatwiac dla malego ma 2 latka zlobek najlepiej gdzies w okolicy centrum
moze cos poradzicie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fjkjhgkgjhhhhhjkjlk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowo otwierające się Centrum Zabawy i Rozwoju Dziecka w Pruszczu Gdańskim zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi na Dni Otwarte. Stawiamy na dobrą zabawę w kameralnej grupie, edukację za pomocą nowoczesnych metod pedagogicznych i uśmiech dziecka przez cały dzień. Zapraszamy ;)
tel.795566762
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowo otwierające się Centrum Zabawy i Rozwoju Dziecka w Pruszczu Gdańskim zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi na Dni Otwarte. Stawiamy na dobrą zabawę w kameralnej grupie, edukację za pomocą nowoczesnych metod pedagogicznych i uśmiech dziecka przez cały dzień. Zapraszamy ;)
tel.795566762
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co żłobek? Czy Pani ma dziecko? Bo takie pytanie i z takim nastawieniem może je zadaćtylko bezdzietna osoba. Niech będzie jak najwięcej żłobków, żeby musiały one walczyc o dzieci jakością. Wysoka podaż żłobków sprawi też że ich właściciele będą się lepiej starac o dzieci, dbać o pozytywne opinie itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie niech są:). I myślę,że pozostałe mają uprawnienia do funkcjonowania,może nie jako żłobki,ale jako punkty dziennej opieki,lub kluby Maluszka,taka forma opieki jest legalną formą,zarejestrowaną i jak widać też potrzebną na Naszym rynku:)
Wydaje mi się,że najważniejsze jest bezpieczeństwo Dziecka,to jakie dana placówka zapewnia warunki i jaką ma opiekę:)
Ja jako matka chodziłabym po wszystkich ,żeby wybrać najlepszą i nie miałoby to znaczenia czy to będzie żłobek,klub Malucha czy dzienna opieka nad dziećmi,ważne żeby Moje dziecko czuło się tam dobrze:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze w Pruszczu są tylko 2 zarejestrowane żłobki, pozostałe nie mają pełnym uprawnień do funkcjonowania a po drugie przedszkoli też jest dużo jak i chętnych więc dlaczego żłobków nie ma być :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem ciekawa po co w Pruszczu 10-ty żłobek??? Przecież w połowie żłobków brakuje dzieci !!!
Przesadzacie z tymi żłobkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nowy zlobek

Witam.Juz niebawem powstanie nowy żłobek ,,Kacperek,,w Pruszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie zapraszam do nowo powstałego Żłobka Tęczowy Domek...
otrzymaliśmy już pozytywną opinię Sanepidu oraz Straży Pożarnej... aktualnie oczekujemy na wpis do rejestru żłobków w Pruszczu Gdańskim.

PROMOCJA !!!
Zapisz swoje dziecko do naszego żłobka a za czesne do końca sierpnia zapłacisz tylko 550 zł miesięcznie.

http://www.teczowy-domek.com.pl
tel. 668-35-84-35
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.zlobki.pozytywneinicjatywy.pl/siec-zlobkow

lista żłobków które powstaną oraz listy wstępne, zgłoszenia były do 27 grudnia, przynajmniej tak jest tam napisane, szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tym projekcie... z chęcią zgłosiła bym córcię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to pewne że lista jest otwarta ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem że trzy żłobki mają powstać w Pruszczu , a lista dzieci jest wciąż otwarta i trwają zapisy .Ja swojego synka juz zapisałam podobno w lutym będą otwarte te zlobki.Cena za miesiąc to około 200 zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ul. Modrzewskiego
z tego co wiem to rekrutacja jest zamknięta - nie ma już wolnych miejsc ale może się coś zwolni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś zna lokalizację tego żłobka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno w lutym ma powstać w Pruszczu bezpłatny żłobek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odświeżę temat :)

czy ktoś ma aktualne informacje o żłobkach w Pruszczu? Szczególnie interesuje mnie Żółwik na Zastawnej - nowo otwarty (chyba w miejsce Słoneczka) - ma dość atrakcyjną ofertę ale nie wiem jak jest z opieką.
Może znacie mamy które posłały tam dzieci albo same tam zapisałyście maluchy i możecie się wypowiedzieć?
Jak nie ten - to jaki żłobek polecacie? Prawdopodobnie od maja będę musiała zapisać córcię do żłobka i nie wiem który wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
informacje znajdziecie na stornie pozytywneinicjatywy.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to prawda ,podobno w centrum Pruszcza , Kaczkach ,Kowalach ,Orunii ale jak będzie wyglądać rekrutacja to jeszcze nie wiadomo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bezpłatny żłobek

Podobno w Pruszczu i gdzieś w jego okolicach mają powstać bezpłatne żłobki,czy ktoś z Państwa wie o tej sprawie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry