Widok

Znowu podwyżki

Koronawirus Temat dostępny też na forum:
Koronawirus się panoszy, ludzie tracą pracę, a pewna gdańska spółdzielnia mieszkaniowa przesyła przed świętami informację o... podwyżkach (eksploatacja, ciepła woda, zimna woda). Tłumaczenie m.in. tym, że spadły dochody od wykupienia członkostwa (ustawa Kukiza sprawiła, że chcąc być członkiem spółdzielni nie trzeba wnosić dodatkowej opłaty). Czyli jak nie stąd, to eksploatacją w kieszeń mieszkańca? Jakiś czas temu były podwyżki motywowane potrzebą podniesienia pensji, odpraw dla pracowników przechodzących na emeryturę, etc. A teraz znowu. Eksploatacja 2,60 zł za 1 metr kwadratowy mieszkania, 20 zł za podgrzanie jednego metra sześciennego wody, 10,99 zł za jeden metr sześcienny zimnej wody, to nie jest mało (mieszkanie w bloku typ wyodrębniona własność z księgą wieczystą) - czynsz może przyprawić o ból głowy . Pieniążki, nie liście, nie rosną na drzewach. A i ludziom nie przybywa, a raczej ubywa pieniędzy, zwłaszcza w obecnej sytuacji związanej z krachem zatrudnieniowym z powodu pandemii. Też tak macie, tzn. podwyżki czynszu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://forum.trojmiasto.pl/Tarcza-3-0-czyli-jak-zwolnic-pracownika-mailem-t955495,1,140.html i wszystko pozamiatane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak tam się ma twój anonim ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego boisz sie odpowiedzi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uf, zdążyłam opchnąć całego naleśnika z serem (nie twarogiem półtłustym).
Niestety, już nie zostało nic (domlaskuje napchanym pultynem)
Uśmiech :D :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Melduję się. Po pierwszej kawie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Halo :) Bogu ;)
Panowie, domagają się podwyżki.
Są jeszcze szanse? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie walcz z tym. Nie zaprzeczaj.
Żyć bez siebie nie porafita :D
Plujecie sobie, w te sLodkie gębusie i wracacie po więcej.
Osobiście, uwielbiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do grobowej deski? Dobrze odczytałem? Bleeeee!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gdysiek + Cross= WMDGD :D
(Jęzor)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zadajesz mi pytanie o swieta. Odpowiadam ci i wyjasniam.
Proszę zebys ty odpowiedziala.
Po wielu probach uzyskania odpowiedzi czytam, ze nie musisz mi sie tlumaczyc.
Po co wiec pytalas mnie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego że nie muszę i nie mam zamiaru ci się tłumaczyć. Żałosne jest to twoje dopytywanie bo sam siedzisz tu po całych dniach i hejtujesz a pretensje masz o to do innych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zadalem ci pytanie. Nie odpowiedzialas. Napisalas, ze ja mam odpowiedziec pierwszy. Odpowiedzialem pierwszy.
Twojej odpotnadal nie ma.
Dlaczego?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

sr*k po pierwsze sam robisz dokładnie to samo co zarzucasz.mi czyli trollujesz kolejne wątki swoimi nic nie wnoszącymi do tematu wpisami jak choćby w tym wątku (ale oczywiście nie tylko). I tak sobie popiardujesz cichutko rozsiewając fekalia po całej okolicy. Bo jak do tematu wątku ma się kwestia tego czy mieszkanie o którym pisał Sadyl jest jego własnością? A od tego się tym razem wszystko zaczęło.
A po drugie poczytaj co wypisuje twój kolega upośledzony gdyś to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Zawsze wszystko zaczyna się od jego d**ilnego komentarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

U mnie też ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl łżesz jak pies
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A u mnie cały czas hossa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

@jaq, cross po prostu jest sadystą z zamilowania i chamowi po chamsku odpowiada co by go prawidłowo rozumiał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Znowu będę upierdliwy, dlatego po raz kolejny zapytam tego betona Krzyża: o czym ty ćwoku piszesz ? Temat jest o podwyżkach, a Ty jołopie cały czas popiardujesz kwaśno to do mnie, to do gdynianina
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok juz odpowiadam. Spedzilem 10 minut rano w niedziele przy kompie.
Lany poniedziałek od zawsze w mojej rodzinie to luzny dzien i kazdy robi co chce.

Proszę teraz o odpowiedz na moje pytanie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Upośledzony gdysiu ty pierwszy. Nie wstydź się. Powiedz głośno przy całej klasie co robiłeś w wielkanocny poniedziałek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry