Widok
Ja bym się nie sugerowała ceną a wyglądem kompozycji. Przecudnie robią u nich http://amarantkwiaty.pl/bukiety-na-stoly-weselne-16-dekoracyjnych-inspiracji/ . Zamówisz u ich wszystko co związane z dekoracja kwiatową i ślubem.
ja dzisiaj bylam w kwiaciarni pytac o moj bukiet, chce miec w ksztalcie kuli cały z samych roz bez zadnych dodatkow, taki na tasiemce ktory mozna trzymac na dloni lub jako torebka. pani powidziala ze tak okolo 250 zl taki bukiet, bo duzo roz trzeba okolo 50 -60 szt, za 2 butonierki 30 zl + bukiet dla swiadkowej z 11 roz z przybraniem, ktory kosztuje ok 60 zl, tym bukietem swiadkowej bede rzucac na oczepinach tak mi doradzila ta pani bo ja chcialam zrobic miniaturke kuli do rzucania, ale mi doradzila ze po co robic nowy jak moge swiadkowej bukiet wykorzystac, nie wiem czy to duzo juz sama jeszce sie nie zdecydowalam, wiecie moze po ile sa roze na gieldzie tak dla porownania chcialm sprawdzic
Czy mówimy o kwiaciarni na przeciwko straży pożarnej ?
Jeżeli tak to też polecam wszystkim, Ewa poprostu kocha to co robi i każdy bukiet który wyjdzie spod jej ręki jest poprostu uroczy :) i napewno podbije serce :)) Kupuję kwiatki w owej kwiaciarni juz jakieś 10 lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)
Jeżeli tak to też polecam wszystkim, Ewa poprostu kocha to co robi i każdy bukiet który wyjdzie spod jej ręki jest poprostu uroczy :) i napewno podbije serce :)) Kupuję kwiatki w owej kwiaciarni juz jakieś 10 lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)
Jolga, chyba mowisz o kwiaciarni Ewka na ul Batorego.
Tez tam mialam :) I chyba chodzi o moj polecany bukiet. Eustomy, gozdziki, roze i frezje.
Wzorowany na bukiecie kasiab.
Za swoj + dwa bukiety dla swiadkowych + dwie butonierki + strojenie auta z tiulem placilam 350 zl. W porownaniu z innymi kwiaciarniami - tanio.
(Tu jeszcze przed slubem, wiec głęboko oddycham z nerwów):

Tez tam mialam :) I chyba chodzi o moj polecany bukiet. Eustomy, gozdziki, roze i frezje.
Wzorowany na bukiecie kasiab.
Za swoj + dwa bukiety dla swiadkowych + dwie butonierki + strojenie auta z tiulem placilam 350 zl. W porownaniu z innymi kwiaciarniami - tanio.
(Tu jeszcze przed slubem, wiec głęboko oddycham z nerwów):

moja mama nie jest dermatologiem;) a kwiatki zamawiamy w takiej malutkiej kwiaciarni niedaleko manhatanu we wrzeszczu ale to nie jest ta kwiaciarnia ktora znajduje sie za manhatanem ( kwiaciarnia alternatywna) a po tej samej stronie ulicy tuz za mc donaldem,to ta uliczka ktora jedzie sie w kierunku srebrzyska.a kwiaciarnia jadac od manhatanu w str. srebrzyska po lewej stronie.

