Widok

bukiet ślubny-cena

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
sluchajcie
jutro jade zamowic bukiet slubny. nie mam zielonego pojecia na jaka cene sie przygotowac. mozecie mi podac orientacyjne ceny?
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym się nie sugerowała ceną a wyglądem kompozycji. Przecudnie robią u nich http://amarantkwiaty.pl/bukiety-na-stoly-weselne-16-dekoracyjnych-inspiracji/ . Zamówisz u ich wszystko co związane z dekoracja kwiatową i ślubem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja za bukiet z kalii róz i bukiet dla światkowej i dziewczynki niosącej obraczki i przystrojenie samochodu 350zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwiaciarnia ewka i ta za mcdonaldem, to dwie różne -
- ewka jest naprzeciwko straży pożarnej (targowisko a-z, ul. sosnowa),
- a ta druga, to moja ulubiona na partyzantów, na prawo od macdonalda, za skwerkiem, obok sklepiku mięsnego nowak:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to tak kwiaciarnia na partyzantow!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dzisiaj bylam w kwiaciarni pytac o moj bukiet, chce miec w ksztalcie kuli cały z samych roz bez zadnych dodatkow, taki na tasiemce ktory mozna trzymac na dloni lub jako torebka. pani powidziala ze tak okolo 250 zl taki bukiet, bo duzo roz trzeba okolo 50 -60 szt, za 2 butonierki 30 zl + bukiet dla swiadkowej z 11 roz z przybraniem, ktory kosztuje ok 60 zl, tym bukietem swiadkowej bede rzucac na oczepinach tak mi doradzila ta pani bo ja chcialam zrobic miniaturke kuli do rzucania, ale mi doradzila ze po co robic nowy jak moge swiadkowej bukiet wykorzystac, nie wiem czy to duzo juz sama jeszce sie nie zdecydowalam, wiecie moze po ile sa roze na gieldzie tak dla porownania chcialm sprawdzic

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za bukiet, 2 butonierki, 2 kwiatki we włosy i kwiat dla swiadkowej + dekoraja samochodu 470 zl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja płaciłam 80 zł a butonierki dostałam gratis:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję ślicznie :)

Na tamtym zdjeciu nie bylo widac, ale bukiet byl przewiazany biala wstazka, bardzo mi sie to podobalo


image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mówimy o kwiaciarni na przeciwko straży pożarnej ?
Jeżeli tak to też polecam wszystkim, Ewa poprostu kocha to co robi i każdy bukiet który wyjdzie spod jej ręki jest poprostu uroczy :) i napewno podbije serce :)) Kupuję kwiatki w owej kwiaciarni juz jakieś 10 lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asinek - fajnie,ze wkleilas swoje zdjecie! slicznie wygladalas - a ten bukiecik jest cudowny!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wygladałaś przepięknie :)
I bukiet też śliczny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozesz zdradzic gdzie ta kwiaciarnia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolga, chyba mowisz o kwiaciarni Ewka na ul Batorego.

Tez tam mialam :) I chyba chodzi o moj polecany bukiet. Eustomy, gozdziki, roze i frezje.
Wzorowany na bukiecie kasiab.

Za swoj + dwa bukiety dla swiadkowych + dwie butonierki + strojenie auta z tiulem placilam 350 zl. W porownaniu z innymi kwiaciarniami - tanio.

(Tu jeszcze przed slubem, wiec głęboko oddycham z nerwów):
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam tą kwiciarne co jolga-robią tam śliczne bukiety-tez chce zamówić tam bukiet na ślub:))) ulica Partyzantów

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha jeszcze w ta cene ktora podawalam , czyli 430 zl (zapomnialam dodac) wchodza dwa bukiety dla rodzicow i kwiatki we wlosy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama nie jest dermatologiem;) a kwiatki zamawiamy w takiej malutkiej kwiaciarni niedaleko manhatanu we wrzeszczu ale to nie jest ta kwiaciarnia ktora znajduje sie za manhatanem ( kwiaciarnia alternatywna) a po tej samej stronie ulicy tuz za mc donaldem,to ta uliczka ktora jedzie sie w kierunku srebrzyska.a kwiaciarnia jadac od manhatanu w str. srebrzyska po lewej stronie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczy nie mowic ze to ma byc bukiet slubny.... Po prostu chcesz taki i taki bukiet i tyle. Pyta sie czy na slub - odpowiadasz 'nie' i tyle. :) moja kolezanka tak zrobila i za ten sam bukiet co w innej kwiaciarni chcieli 215zl zaplacila 80....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam za rozmiar zdjęcia :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i mam. za bukiet ślubny plus minibukiet dla świadkowej, dla świadka i pana młodego w butonierkę zaplaciłam 150 zł.
bukiet mniej więcej będzie wyglądał tak: (zdjęcie po lewej). nastąpi pewna modyfikacja ale zarys jest właśnie taki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do "Okazu" we Wrzeszczu, wiązanka która mnie interesuje max 100 pln, więc jest różnica ...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry