Widok

buty na ślub

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny ślub mam 23. sierpnia i nie mam pojęcia gdzie i jakie buty kupić? z czubkiem, czy zaokrąglone? czy można mieć odkryte palce? no i przy okazji co ubiera się na poprawiny, też jakąś strojną kieckę? z góry dziękuję za pomoc :) pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuję buty prawie wyłącznie przez internet :) i zawsze są dobre, jeszcze się nigdy nie sparzyłam :) nienawidze chodzenia po sklepach, za wygodna jestem, siadam do kompa, zamawiam, przelew internetowy i za 3 dni zakupy przyjeżdżają do domu :))))) nie umiałabym już żyć bez netu :D

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam troszkę zdjęć ze ślubu:) bardzo ładne, tylko nie wiem czy buciki na nich widać, zaraz się poprzyglądam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wcale się nie dziwię ja je też zamówiłam a potem panikowałam, miałam tym gorszy problem bo nie mogłam dostać mojego rozmiaru a jak je odebrałam to został już tylko tydzień do ślubu ale naszczęście wszystko było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysiorka przesłałam ci e-maila ze zdjęciami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz nie pamiętam ile czekałam ale chyba między 2 a 3 tygodnie bo akurat tam były jakieś urlopy, zamawiałam je bez przekonania bo jakieś buty musiałam mieć ale jak je odebrałam to odrazu miałam ochote je ubrać i biec do ołtarza okazały się ładniejsze niż sądziłam. To jest moje zdanie i nikogo nie zmuszam do kupna tych butów. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to ja nie mam takich oporów, gorzej z moją mamą będzie, żeby ją przekonać. Ale może ulegnie jak zobaczy, że wyjścia innego nie ma;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładny adres to decoratif studio ul Wielkopolska 26 Gdynia
tel: 058 622 94 54 510 287 589 www.decoratifstudio.com
Tak oni tam mają katalog i to taki z próbkami materiałów więc dokładnie sobie oglądasz jaki to jest materiał i mają też przykładowe rozmiary, jak ja zamawiałam to nie mieli jedynie rozmiaru 35 ale ja podałam długość stopy i mi idealnie dopasowali troche się bałam no bo jak idziesz do sklepu i je widzisz to jest inaczej ale było naprawde ok i nawet super je się czyści i mam je teraz w idealnym stanie, mogę przesłać ci e-maila zdjęcie swoich butów bo akurat fotograf zrobił takie zdjęcia że je widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buty są ze sklepu internetowego butyk.pl. Nie masz się czego obawiać zamawiąjąc od nich. Jedyną rzeczą - to prawidłowo dobrany numer. Część z tych modeli napewno jest w sklepach bronx - możesz podejść i przymierzyć jkieś w tym stylu - wtedy zorientujesz się dokładnie co do numeru.
zawsze możesz zwrócić im buty - nie ma z tym problemu , ale też nie sądzę żeby jakiś problem miał wystąpić :)
Pozdrawiam,

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a te butki to skąd są? qrcze ja się obawiam buty z Internetu kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są ładne białe buty, ładne , bo nie są typowo ślubne - może któraś z Was coś wybierze z tych:


image

image

image

image

image

image


no i jedne nie białe , ale wg mnie niezłe:

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki agusia za zdjęcia:) właśnie oglądam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusia43 napisał(a):

> to jest w Gdyni Redłowie na ul. Wielkopolskiej chyba 11 w domu
> mam dokładny adres więc jutro go napiszę a czy mają strone to
> nie mam pojęcia, jak jedziesz w strone karwin od Gdyni to to
> jest po prawej stronie i wejście jest pomalowane na różowo


bardzo prosze o dokładny adres bo nie jestem z gdynii i slabo znam te rejony
pisalas ze zamiawialas tam buty jak dlugo na nie czekalas? i jak to wyglada maja katalog podobnie jak na stronie tej firmy w necie i zamawiasz w ciemno? a sa jakies przykladowe zeby sprawdzic rozmiar? jak wypadaja? z gory dziekuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest w Gdyni Redłowie na ul. Wielkopolskiej chyba 11 w domu mam dokładny adres więc jutro go napiszę a czy mają strone to nie mam pojęcia, jak jedziesz w strone karwin od Gdyni to to jest po prawej stronie i wejście jest pomalowane na różowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusia43 napisał(a):

> wpiszcie sobie e google graf shoes to producent z częstochowy
> ma duży wybór a buty naprawdę wygodne miałam na własnym ślubie,
> rewelacja wygodne, tylko mały kłopot bo można je dostać tylko w
> Gdyni na wielkopolskiej w takim centrum ślubnym koło piekarni
> rogalik no i zamawiacie troche w ciemno bo wcześniej widzicie
> je tylko w internecie, ale ja tez tak robiłam i nie było
> porażki wręcz przeciwnie zresztą to centrum ślubne prowadzą
> mili ludzie i napewno wam pomoga tak jak mi.


mogłabyś dokładniej opisać gdzie jest to cetrum ślubne? mają może jakąś stronkę internetową ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK:) jutro dam znać czy doszło, bo zaraz kończę pracę a w domu nie włączam komputera, żeby oczka odpoczęły:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysiorka będę dzisiaj wysyłała ci zdjęcia bukietu ze storczyków to dołącze zdjęcie tych butów,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, zaraz sprawdzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę przesłać zdjęcie swoich bucików na e-maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wpiszcie sobie e google graf shoes to producent z częstochowy ma duży wybór a buty naprawdę wygodne miałam na własnym ślubie, rewelacja wygodne, tylko mały kłopot bo można je dostać tylko w Gdyni na wielkopolskiej w takim centrum ślubnym koło piekarni rogalik no i zamawiacie troche w ciemno bo wcześniej widzicie je tylko w internecie, ale ja tez tak robiłam i nie było porażki wręcz przeciwnie zresztą to centrum ślubne prowadzą mili ludzie i napewno wam pomoga tak jak mi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny po prostu nie ma ładnych białych butów! Jestem załamana:( Jak są ładne to tylko beżowe, ecru, złote... a ja mam śnieżnobiałą suknie:( całą gdynię już obeszłam, łącznie z agnes i wszystko co białe, to bleeeee...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry