Widok

buty na ślub

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny ślub mam 23. sierpnia i nie mam pojęcia gdzie i jakie buty kupić? z czubkiem, czy zaokrąglone? czy można mieć odkryte palce? no i przy okazji co ubiera się na poprawiny, też jakąś strojną kieckę? z góry dziękuję za pomoc :) pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agaaa, ja mam ten sam problem bo też szukam białych
wszędzie widzę ecru, złote albo srebrne buuuuuuuuuuuuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buty jednej z forumek...
image

i następne...
image

i jeszcze jedne...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak napisałam wyżej nie mam zdjęć - była szyta na zamówienie. Ślub mam 26 lipca tego roku:) Już po, mam nadzieję przy pomocy tokio wkleję zdjęcia sukni. Nie uważam że jest plażowa, ma normalny gorset sukni ślubnej, dół jest rozcięty ale bez pokazywania całej nogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez fajne
szukam roznych, ale wlasnie tak odkrytych
niestety wszystkie byly złote albo ecru
a ja msuze meic białe bo mam biała sukienke

:-)
a Twoja sukienka?pokaz, pewnie tez jest plazowa jak te buty :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również lubię sobie na nie popatrzeć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buty andzi2888, super !! :)

image

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, allegro, urzytkownik: blondinella

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tokio to jak masza taka plazowa sukienke to ja wykorzystasz, mozecie poleciec na wycieczke do gracji, tam na plazy jak cie slonce za mocno spali to zalozysz sukienke na stroj i bedzie po kłopocie
buty tez mozesz zabrac na plaze, taki tam sandałki...
ahhaha


a na powaznie to masz sliczne buciki, w stylu tych które ja szukałam:-)

podaj nazwe sprzedajacego z allegro
bo Ty na allegro je kupilas?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do tej pory nic ie mam na poczcie od ciebie

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buty sa piekne.Wogole to kocham buty nigdy ich za duzo.Ja sie nie moge kompletnie zdecydowac bo 5 par mi sie podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłane! Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyślij mi na pocztę, to ci wkleję :)
papilio!@op.pl

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja sukienka jest jeszcze bardziej plażowa, szyta według mojego pomysłu - więc zdjęcia nie ma. Buty to szał!:) na gołe stopy, odkryte i złote:) (nie umiem wklejać zdjęć i niestety wam nie pokaże dziewczyny)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie te z ryłko mi się podobają i są wygodne :) niestety z czubkami faktycznie powiększają stopę, a jak się nosi 40 to tym bardziej...
dzięki za wypowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jej, aż sie pochwalę :))

tak wyglądają na zdjęciu katalogowym:

image

będą rewelacyjnie pasowały do mojej plażowej sukienki :)))))

image
image

:DDDD

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w takim razie tokio są bardzo podobne do moich :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja właśnie dostała mpaczkę z moimi butami !!! są jeszcze śliczniejsze niż na zdjęciu !!!!! mają taki obcas, że az w szoku byłąm :) ale jestem zajarana, sa obciachowe na maksa, wg gustu niektórych was :) hihih mają odkryte palce i boki i dużą świecącą ozdobę na boku :D

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha
racja, objechalam cale 3 miasto za butami

ze wszystkich sklepów jaakie znalazła przymierzyłam 3 pary

nic znalesc nie mogłam

ale w ryłko sa jedne śliczne z odkrytymi placami:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tokio-tak jak moje, z tym, że niestety nie mam fotek:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak wyglądają nieobciachowe buty?

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry