Widok

chcę schudnąć, pomóżcie!

witam dziewczyny. ostatnio jestem bardzo przygnębiona, ponieważ mocno utyłam...przez ostatnie kilka lat (praca, dom, wszędzie samochodem, podgryzanie, mało aktywności fizycznej) tyło mi się tu i ówdzie, ale ostatnio zauważyłam, że przebrałam miarkę. z mojej dawnej wagi 55 kg skoczyłam na 68. poradźcie mi, co zrobić, żeby schudnąć chociaż te kilka kg...może jakieś rady o jedzeniu, piciu? z ćwiczeń to chyba najbardziej odpowiada mi basen, ale nie wiem, czy to wystarczy? pamiętam czasy, kiedy byłam młoda i atrakcyjna, czuję się teraz paskudnie. pomóżcie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ten sam problem. W ubiegłym roku miarka się przebrała. Waga prawie 74/163-TRAGEDIA. Za namową koleżanek poszłam na tzw. ROLETIX (masaże na takich rolkach).
NIGDY!!! nie wierzyłam, że schudnę a tymczasem waga zleciała mi do 65kg.(przez 2 miesiące). Oczywiście cena za tę przyjemność zmobilizowała mnie aby mniej jeść. Na początku było ciężko ale później motywowała mnie świadomość, że waga idzie w dół
Wiem, że zmobilizować się nie jest łatwo. Silna wola, konsekwencja, ruch, dużo wody mineralnej.
Trzymam kciui.
Dodam tylo, że koleżanka z numeru 42 zleciała do 36/38.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja schudłam przez ok 1,5 miesiąca ok.9kg, codziennie robiłam pod wieczór 100 pompek, biegałąm ok 2km i piłam dużo wody niegazowanej, no i oczywiście ostatni posiłek to o 18.00, byłam bardzo zadowolona.

Ale nie każdy ma tyle silnej woli ;)

Natomiast mam znajomą po 40-stce, która przez 3miesiące schudła opk 20 kg. Też ma prace siedzącą i wogóle, poszłąm więc do dietetyka, który zbadał jej poziom wody w organiźmie i ustalił specjalną dietę, to wszystko. Dodam, że je wszystkie produkty co dotychczas, z tym, że w odpowiednich ilościach tak by zdążyły się spalić w ciągu dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na diecie Dukana schudłam 8kg w 2,5 m-ca i trzymam wagę. Polecam. Wejdź w internet i poszukaj informacji, na allegro można kupić książkę pt. "Nie potrafię schudnąć" autora diety. Polecam, bo jest to skuteczna dieta, jeśli trzyma się zasad. I kilogramy od razu spadają, więc jest power do dalszego odchudzania. Duuużo centymetrów mi zjechało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JustynaArt a co ze zbędną skórą po schudnięciu tych 8kg? wciąga się? ;] a prawdą jest, że również znika cellulit? Książka jest super, całą przeczytałam i zamierzam dopiero w styczniu wypróbować dietę, bo teraz idą Święta i jest za dużo pokus ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj na zdrowalinia.eu znajdziesz wiele ciekawych porad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam książkę "nie potrafię schudnąć" Dukana
dieta w niej opisana naprawdę działa i nie ma efektu jo-jo
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm dieta po ktorej nie ma efektu jojo? no chyba ze jest sie na niej caly czas, a to masakra, musze poczytac o tej super diecie, pozniej sie wypowiem
Twoj osobisty trener fitness, zajecia indywidualne i grupowe, na silowni i u klienta w domu, tel 695 519 424
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.aniaodchudzanieblog.pl/dieta.php?d=dukana&gclid=CLbx9-OjuJ4CFVVu4wodP1RTlw a propos:) pewnie ta 3 minutowa to tez jakas porazka,
Twoj osobisty trener fitness, zajecia indywidualne i grupowe, na silowni i u klienta w domu, tel 695 519 424
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
parę lat temu sporo przybrałam na wadze:(byłam tak zwanym pulpetem.przy wzroście 158cm ważyłam 72kg.postanowiłam coś z tym zrobić.po pierwsze odstawiłam wszelkie cukry,ostatni posiłek jadłam najpóźniej o 18 godz.chleb zastąpiłam pieczywem chrupkim i zrezygnowałam z ziemniaków.codziennie wieczorem ćwiczyłam na steperze pół godziny,przed czym piłam herbatkę herbapolu "spalanie"
po 4 miesiącach schudłam 10 kg,minęło 5 lat a moja waga wciąż się trzyma.żadnych tabletek odchudzających!tylko siła woli,polecam i życzę powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wspomne jeszcze że dwa lata temu urodziłam drugie dziecko i po porodzie mam wciąż swoja wagę,nie wiem może poprostu jestem szczęściarą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olciaproncessa - tak się składa, że już nie jestem na diecie Dukana, a schudłam na niej bardzo miło i bezproblemowo, jak na razie nie ma jo-jo. Dla mnie ona jest skuteczna, jeśli mówimy o odchudzaniu. Bo inną kwestią jest utrzymanie wagi później ;-).

Co do skóry i cellulitu - cellulitu za bardzo nie miałam wcześniej, więc nie wiem, ale podobno znika ;-), natomiast skóra wraca do normy (choć pewnie genetyczne uwarunkowania też mają znaczenie).
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jeść kolacji i słodyczy, aerobik 2x w tygodniu.

Ja tak schudłam w 3 miesiące 10kg. Dla mnie niestety było to za dużo, ale teraz uzyskałam normalną wagę.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja trafilam do doktor Moniki Stołyhwo Gofron
jest super:) za mna ok 17 kg straconych kg.
I duzo dobrego na tym forum i na weselniku o p. doktor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja schudlam z wagi 110 kg w 4 miesiace na 83 narazie i chce dalej czuje sie super polecam

www.konsultacje.elusialew.mojawaga.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ela? zuzia? kim w koncu jestes kobieto
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do tamtego konta zapomnialam hasla i musialam nowe zalozyc hihi

A co przeszkadzam ci ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej stosować diety do twojej grupy krwi tu masz na stronce co warto jeść przy swojej grupie krwi. www.turbofit.pl no i myslę,że najlepszy jest aqua aerobic ja chodziłam na zwykły,ale mi się znudził ciągle to samo..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak moglas zapomniec hasla skoro nie jestes zalogowanym uzytkownikiem? masz nick bez hasla:) , nie nie przeszkadzasz mi,
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie w zasadzie istnieje jedna dieta ZP czyli zrej polowe ;) i w zasadzie to jako jedyna sie zawsze sprawdza...kiedys bedac za granica sporo utylam, zaczelam odzywiac sie po prostu zdrowo, czyli rano normalne sniadanie z serem zoltym majonezem czyli konkretna kanapka , potem w pracy jakies jajko, jogurt owoce surowka , ryz czyli jesli cos bylo lekkie i nie tluste potem kolejna praca i w niej zazwyczaj owoce a potem wieczorem czyli miedzy 7 a 8 jadlam normalny obiad z duza iloscia warzyw a jak jeszcze bylam glodna to jakis budyn kisiel no i zawsze duzooo owocow ale tez odstawilam slodkie - efek to 9 kg w 2 miesiace bez wyrzeczen w zasadzie
wage trzymam prawidlowa do tej pory czyli jakies 56 kg przy 170 cm choc nie jestm chuda , szczupla ale okragla tu i tam :) ogolnie jem wszystko i wtedy kiedy po prostu czuje glod nawet w nocy jesli sie obudze i poczuje ze chce mi sie jesc to jem :) waga caly czas taka sama , ale nie jadam fast foodow , frytek, bardzo malo smaze , zazwyczaj dusze i gotuje no i kocham slodkie :)
zadnej gimnastyki tylko codzienne spacery z corka

w zasadzie to kazdymusi znalesc swoja wlasna diete , zastanowic sie co u n powoduje tycie , kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje
ja wiem po czym szybko tyje wiem staram sie to ograniczac a jesli pofolguje to max 2 tyg i wracam do normy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
organy wewnętrzne sa wyczerpane,musisz zrobić stabilizację,żeby nie było efektu jojo,nie zrobiłam stabilizacji i schudłam 6 a przytyłam 6 plus 8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kup dobry spalacz tłuszczu. Ogranicz węglowodany. Pij zupę miso. Nie lubisz ćwiczyć szkoda. Dobry jest rowerek na czczo zaczynasz od 10 min w miare polepszania kondycji dochodzisz do 40 min i spalasz cały tłuszcz. Basen jest ok. Nie masz czasu poświeć choć 1 h dziennie na szybki spacer. Chudnąc tracisz tłuszcz i mięsnie. A to mięsnie spalają kalorie. Potem jak przytyjesz przybedzie Ci tylko tłuszczu. Dlatego ważna jest aktynośc fizyczna. Chude mięso,ryba, twaróg, serek wiejski, tofu, jajka - żótka też!!!białko jaja choć chude to w końcu woda płodowa :)zielona fasolka, sałata, migdały, ryż brązowy do obiadu 50 gr pol torebki. Pij silute cbs odchudzająca 0,5 kg 19 zł !!!starcza na długo. Wszystkie witaminy i minerały w tym b12, która bierze udział w odtoksycznianiu.witaminy z grupy B reguluja apetyt. Boldo na trawienie algi, cedron itd . Tania yerbe kupisz na http://www.feminafit.pl sa z Gdynii. Reszte suplementów też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam po przerwie :)
Chciałam wam powiedziec ze schudłam do tej pory 32 kg :)
powodzenia zycze wam !!!
gg 3423051 gdyby ktos chciał pogadac zapraszam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj,

wiem jak sie czujesz. Mi po ciązy pozostało kika dobry kilogramów i tez walczyłam różnymi sposobami. Bywały różne diety i efekty też byly różne - w konsekwencji niestety pozostał spory nadbagaż. Korzystałam tez z porady psychologa i ...troche pomogło (czesciej sie uśmiecham), ale kilogramy nie znikaly. Jeśli chcesz rady to idz do dietetyka. Ja aktualnie jestem w trakcie stosowania diety od dietetyka i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Jem, nie głoduje jak poprzednio i wiecej się ruszam. Co ważne nie wyladowuję stresu na moim męzu jak podczas moich poprzednich sposobów odchudzania. okazało się że najprostszy sposób jest najlepszy. Jeśli sobie sama nie radzisz idz do specjalisty, przynajmniej spróbuj ;-) Polecam Panią Annę Słomkowską z Sopotu 0692 120 698
Nie łam się;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,

Ja również miałam pewne problemy ze zrzuceniem kilogramów. Koleżanka poleciła mi poradnię Mag-Diet. I powiem szczerze, że zgubiłam 8 kg w 2 miesiące. Wyglądam lepiej, zdrowiej się odżywiam a waga dalej spada w dół. Cena za dietę nie była wysoka. Dietka smaczna i bez dużych wyrzeczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agula ale tanoi zagralas, niestety to ze piszesz pod innym nickiem n ic nie da bo komputer ma swoj nr IP ktory zawsze sie pojawia, wiec lepiej bylo pisac pod dietka a nie pod agula bo wyszlo to troche nieciekawie , sama sobie wystawiasz pozytywny komentarz:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
empire jak mozesz komus polecac spalacz tluszczu? szok, przeziec to jest cholernie niezdrowe!!!
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oprócz cwiczeń oraz zdrowej diety co możesz zaproponowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja może reasumuje - dieta - dieta królów - tylko faktycznie jej przestrzegaj :P nie jest to trudne ale bądź konsekwentna. Do tego idź na ten rolletic tylko najlepiej właśnie do jakiegoś Studio Zdrowia bo tam Cię przypilnują konsultanci jeśli chodzi o dietę również. No i bądź optymistycznie nastawiona - wiosna idzie, to sprzyja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZAPRASZAM!!!

Chcesz schudnąć bądź wypracować i utrzymac wymarzoną formę?

Powiem Ci co jeść, jak ćwiczyc i co robić aby osiągnąć cel.

WEEKENDOWE WARSZTATY FITNESS dla kobiet!!!

Wiecej na: http://www.happy-fit.pl
kontakt@happy-fit.pl bądź aleksandra.olender@wp.pl / trener personalny, instruktor fitness, instruktor pilates oraz afro dance & sexy dance, porady żywieniowe / weekendowe warsztaty fitness dla kobiet - odchudzanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam rozmiar 48/50 i nie jesm slodyczy bo córcia ma skazę a karmię piersią, nic mi nie pomaga i bardzo martwię się o to jak mogę skończyć ale [url= http://vsevidno.com/vipozi.html]kalkulator śmierci wskazuje że bardziej grozi mi atak serca lub udar niż samobójstwo z wariactwa i tym się pocieszam, chociaż idę na basen wyjeżdżam na kilkudniową wycieczkę po górach na nogach zabieram tylko trochę chleba wodę i herbatę i wracam z kilkoma kilogramami do przodu

więc ty nie masz aż takich powodów do zmatrwień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zdrowe mięso z gęsi. Jest pyszne, a do tego przyczynia się do obniżenia cholesterolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://sila-wiedzy.pl/index.php/sia-wiedzy/nauki-przyrodnicze-i-medyczne/74-zastosowanie-promieniowania-podczerwonego-ir-i-bliskiej-podczerwieni-nir-w-diagnostyce-medycznej
http://www.kosmetykowysklep.eu/promieniowanie-podczerwone-a-uroda/
Ja polecam urządzenie Ceragem E, które wykorzystuje podczerwień. Działa bardzo skutecznie również na odchudzanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia, to ty mozesz miec problemy z hormonami. Badalas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jednej strony piszecie, że wszędzie jeździcie samochodem, dużo jecie, mało ruchu ... a później ździwienie, że jest się grubym.

Więcej ruchu na świeżym powietrzu, więcej uśmiechu, wiary w siebie i dyscypliny a efekty murowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim żadne diety niskokaloryczne- potem pojawi się efekt jo-jo i tyle z tego będzie. Poszukaj w necie chociażby info o skutkach takich diet - to nie mój wymysł. Dobra dieta to dieta zrównoważona, która dostarcza nam niezbędnych skladników ale i zmusza organizm do spalania - dlatego np wspomniana już gdzieś na forum dieta królów jest dobra. Co i jak o niej to sobie możesz poczytać - uzasadnienia jej założeń są mega oczywiste :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najwięcej porad na w/w temat na portalu kobietaidieta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj
Miałam podobny problem i znalazłam dietetyka a właściwie to dostałam ją od koleżanki której pomogła wpisz w Google Paulina Kłodzinska Ja jestem już 8 kilo mniejsza a to dwa miesiące.

Pozdrawiam Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie, w moim przypadku odchudzanie jest autodestrukcyjnym spsobem radzenia sobie ze skutkami uzaleznienia od jedzenia. Bylam w tym blednym kole przez 20 lat az zdalam sobie sprawe z mojego nalogu. Jestem kompulsywnym zarlokiem. Co tydzien w srody o 17.30 na mityngu Anonimowych Zarlokow w Gdyni (ul. Traugutta 9 - wejscie na tylach budynku CZP) dziele sie doswiadczeniem choroby i zdrowienia. Spotykam tam ludzi, ktorzy przezyli to, co ja. Tylko tam znajduje zrozumienie i akceptacje. Nikt nie udziela mi rad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porad od dietetyka możesz również poszukać na kobietaidieta.pl - bezpłatne konsultacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odstaw chleb, ziemniaki i słodycze, efekt murowany!!!Ja schudłam w dwa miesiące 9,5kg, a moja mama równe 16 kg. Bez kombinacji, Dukanów i innych diet, często dość drogich i czasochłonnych w przygotowywaniu posiłków. Powodzenia!!!Acha, jak nie lubisz zwykłej wody niegazowanej to wciśnij cytrynę, jest dużo lepsza.
Ps. Zapomniałam się zalogować :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówisz masz - basen ćwiczenia odchudzające proszę bardzo ja polecam Hydro Fitness w wodzie (w głębokiej wodzie - większy wycisk od aqua aerobicu na małym). Polece oczywiście Argonaut jako jedyną firmę gdzie mi się spodobały zajęcia... Może się jeszcze załapiesz na promocja z Grouponem tak jak ja się załapałam :)

Wszystko co musisz wiedzieć masz pod tym linkiem:

http://www.groupon.pl/deals/trojmiasto/Argonaut-Dom-Technika-NOT/4781745?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_100&a=410
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję dietę o niskim współczynniku glikemicznym. Żonie pomogło z czego się cieszy, ja trochę mniej. Jedz jak najmniej przetworzone produkty, unikaj napojów gazowanych, więcej warzyw i owoców. Powinno się jeść 5 posiłków dziennie. Nasze pożywienie i dieta się zmieniła ponieważ zmieniło się rolnictwo oraz sposób przetwarzania pożywienia ( tak w przeciągu około 50-60 lat). Czytaj etykiety, co zawierają - im krótszy opis tym lepsze jedzenie. Organizm pracuje prawidłowo tylko w niewielkim przedziale 7,35-7,45 pH - co jest niezwykle istotne dla wszystkich procesów jakie zachodzą w organizmie.
Jak interesuję Cię coś bardziej wyszukanego to możesz tutaj (umów się) http://www.centrumzdrowegozycia.com.pl/page5.php przystąpić do programu redukcji wagi ( spotkanie bezpłatne). Program wymyślony przez czeskiego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwona,
Jestem dietetykiem i mogę Ci poradzić na start jedzenie 4-5 posiłków dziennie ( 3 główne średniej wielkości : śniadanie, obiad , kolacja i 1-2 małe przekąski typu owoc lub sok warzywny). Ważne jest ograniczenie jedzenia po godz. 18-19. To powinna być pora ostatniego posiłku. Zastąp też biały chleb, biały ryż i makaron wersjami pełnoziarnistymi. Twój talerz głównych posiłków powiniem w połowie składać się z warzyw.
W czasie diety redukcyjnej nalezy też całkowiecie odstawić słodycze i słodkie napoje.
W kwestii basenu , świetny pomysł ale w ogóle nalezy ćwiczyć min 3 razy w tygodniu po 30 minut . To program minimum na start . POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym ostatnim posiłkiem ok. 18 nie do końca się zgodzę.
Ostatni posiłek powinien być na 3h przed snem. Wszystko uzależnione jest od pory snu.
No i oczywiście ten posiłek nie powinien być tak kaloryczny jak śniadanie czy obiad.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm... polecam - https://www.hop-sport.pl/wioslarze/
Nawet kilkanaście minut dziennie zrobi różnicę, sama zobaczysz. Natomiast, jeśli chodzi o dietę, to najważniejsza jest systematyczność i eliminowanie tego, co szkodliwe. Wyklucz słodycze, kolorowe napoje i przeróżne inne produkty, które są mocno kaloryczne.
Zauważysz zmianę. Nie z dnia na dzień, ale on na pewno nadejdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama korzystałam z pomocy dietetyka w schudnięciu i jestem zdania, że to najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy sposób. Wykwalifikowany dietetyk wie jaką dietę dobrać, żeby była skuteczna i zdrowa dla naszego organizmu. Mi pomógł dietetyk z Projekt Zdrowie - https://projektzdrowie.info/diety/dieta-odchudzajaca/, zaproponowali jadłospis i rozpisali dietę z uwzględnieniem moich alergii i nietolerancji i co dla mnie ważne bez konieczności zażywania suplementów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kurcze, mi pomogło banalne jedzenie mniej ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najważniejsze to utrzymać deficyt kaloryczny. Powiedzmy odciąć 200-300 kcal z zapotrzebowania, obserwować wagę i co 2-3 tyg. odcinać kolejne 100 kcal. Nie robić drastycznych głodówek i dużego deficytu kalorycznego od razu, bo może skończyć się to jakimiś zaburzeniami odżywiania np. anoreksją albo bulimią. Można poczytać tutaj: https://www.spokojwglowie.pl/bulimia-jak-pomoc-osobie-z-bulimia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zaniedbałam się właśnie przez brak czasu przez pracę..Po namowie kilku koleżanek postanowiłam skorzystać z usług cateringu dietetycznego i to był strzał w dziesiątkę. Co prawda dopiero miesiąc z niego korzystam, ale spadło mi już 2,5 kg, a nie ćwiczę wcale..jedzenie jest pyszne - jest to catering Bonappefit. Aaa, i jak zamawiacie przez neta to koniecznie szukajcie kodów zniżkowych - ja znalazłam kod rabatowy Bonappefit i zaoszczędziłam przez to trochę kasy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy nauczyć się zdrowych nawyków żywienia;) zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam ale szybko to można bąka puścić. Redukcja tkanki tłuszczowej wymaga czasu i cierpliwości. Nie zrzucisz w miesiąc nagromadzonego balastu przez lata. 1. Deficyt kaloryczny. 2. Aktywność fizyczna. Nie ma innego sposobu.

Wśród ćwiczen bardzo efektywna jest elektrostymulacja:
https://www.intime.pl/o-treningu-ems/

Na stronie znajdziesz informacje o treningu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można spróbować dodatkowo nowości - Meltamin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozna tez próbowac się ruszać ! Czytałam sporo o fitness bungee i z tego co widze to jest naprawde fajna i ciekawa opcja :D Warto poczytać na ten temat :) https://fitnessblog.com.pl/bungee-fitness-co-to-jest-i-dla-kogo/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Z wiekiem metabolizm zwalnia i trzeba mocniej trzymać michę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

do góry