Widok

chrzciny - restauracja

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Drodzy forumowicze, poszukuję restauracji, w której urządzę chrzciny dla ok 10 osób. Będą same dorosłe osoby (poza chrzczonym dzieckiem :))
Możecie mi coś polecić?
Proszę również o informację, których miejsc lepiej unikać.
Miejscówki najlepiej w Gdańsku, ale jeżeli jest coś wartego uwagi poza Gdańskiem, również proszę o inf.
Chrzciny planuję w okolicy czerwca.
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robimy w maju w Restauracji Kaszubskiej w Kosakowie. Byliśmy tam we wrześniu na ślubie i było spoko. Jeśli chodzi o jedzenie to menu jest raczej normalne niż eleganckie i wykwintne, ale było go sporo i było smaczne. No i mają miejsca noclegowe dla gości, z tym że dość drogie jak na takie miejsce, w takiej lokalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Bazylię na Chełmie. Mają z tyłu taką kameralną salę, jedzenie smaczne i w wystarczającej ilości. Jest kilka "pakietów" w różnych cenach także każdy może znaleźć coś dla siebie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio jadłam w bazylii , co prawda nie była to uroczystość tylko zwykły obiad ale jedzenie pozostawia wiele do życzenia (paskudne tłuste pierogi). Pizza za to jest ok.
Dzisiaj mieliśmy chrzest w Mercure Posejdon. Polecam bardzo. Jedzenie ciekawe i bardzo dobre. Tort został więc dostaliśmy go na wynos. Gratis mieliśmy pokój hotelowy w którym mogłam karmić dziecko. W razie pytań odpowiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam Dworek Pani Walewska, miałam tam wesele i rodzina wyprawiała chrzciny oraz urodziny, właściciel jest bardzo fajny, można się fajnie dogadać a i ceny konkurencyjne, Co najważniejsze Przepyszne jedzenie to już wiemy od lat i z czystym serce polecamy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chrzciny na pewno bardziej opłacają się w lokalu, niż w domu. Zwłaszcza gdy zakłada się większą liczbę gości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie koniecznie.
Chrzciny starszego robiliśmy w knajpie, młodszego w domu, gdzie całe jedzonko przyjechało gotowe do podania.
Różnica cenowa? Opcja druga tańsza o prawie 1000 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

Jakie sa wasze priorytety na swieta? (66 odpowiedzi)

Zastanawiam sie jak ludzie teraz spedzaja swieta... Czy faktycznie najwazniejsze sa...

do góry