Widok

co na bliznę po cc?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
macie jakiś sprawdzony preparat na bliznę po cięciu cesarskim godny polecenia poza Cepanem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem po 2 cc, przy pierwszej nie uzywalam i blizna okropna, za drugim razem polecili mi ten krem jak rana zagoi sie i blizny nie ma prawie, uzywalam przez 6 mce 15g spokojnie starczylo, jest to dos drogie, ja kupowalam przez amazon uk.
ps. ja mam genetycznie zmieniony system gojenia sie skory, i po kazdej ranie mam blizne grudkowo-kroskowa, niestety na dzien dziesiejszy nie ma na to lekarstwa, ale sam wyglad mozna wspomoc.
jest drogi, ale b.wydajny, ja na bio oil mam uczulenie, cepan mi smierdzi, a contractubex nie pomagal, przetestownae na inne blizny typu potradzikowe.
http://scar-removal-guide.com/kelo-cote-gel/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja smarowałam NoScar i były efekty a od 3 tyg używam Bio Oil i ... jestem zachwycona a smaruję raz dziennie a nie jak piszą dwa i szczerze mówiąc jestem naprawdę zadowolona, i blizna wygląda lepiej i rozstępy, które mi się niestety zrobiły w końcówce ciąży, nawet stara blizna po wycięciu wyrostka zbladła i wygładziła się
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żel silikonowy Bliznasil, kupowałam za ok. 30 zł w aptece. Stosowałam na blizny po operacji, z tym że z 1 sobie wcale nie poradził i mam bliznowca. Jeśli nie masz skłonności do brzydkich blizn to myślę, że będzie dla ciebie w sam raz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nieczym nie smarowałam i czasem zapominam że w ogole ją mam bo tak mnie ładnie zszyli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też niczym nie smarowałam i nie mam śladu po bliźnie,to chyba jest tak jak z rozstępami w ciąży u jednej ciężarnej się robią u drugiej nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie sutricon, nie ma smarowania, babrania się itp.

Lekarka mi poleciła i naprawdę ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki jest efekt po tym sutriconie? Co on robi, bo czytałam, że można go stosować max przez 5 dni. Ja mam bliznę 8 miesięczną - czy on pomoże mi się jej pozbyć? Bo jakoś wierzyć mi się nie chce, bo przecież jej nie rozpuści... Stosowałam cepan i jakoś efektu nie widzę.. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ten Bio Oil jest wydajny? ma tylko 60 ml ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie ten bio oil przereklamowany,zwykły olejek,nawet na drobne przebarwienia na twarzy nie dał rady a co dopiero na bliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nic nie używam i nic nei widać :)
tylko kreseczka pod samym brzuchem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a u mnie się sprawdził :) i wydajny jest bardzo bo bierzesz dosłownie kropelkę i rozsmarowujesz, fajnie pachnie, wchłania się dobrze, nie zostawia tłustej powłoki jak zwykła oliwka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale Cepan nie zadziałał czy jak? Nie lubisz zapachu cebuli? Jeśli tak to sprawdź contractubex. W porównaniu do Cepana to żel więc wchłania się dużo szybciej i nie ma problemów z zapachem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z cepana nigdy nie korzystałam ale z contractubexa już owszem. Mogę polecić bo nie śmierdział cebulą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry