Widok

czerwone policzki od mrozu

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny nie wychodzimy na dlugo ale Hania ma takie czerwone policzki , smarujemy jej kremem nivea ale może jest coś lepszego , boje się że jej odmrożą sie te policzki , nawet w domu pozostają czerwone , co mam robić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja corcia tez miala po nivea czerwone poliki,teraz smarujemy Dermobaza z apteki.
A dzis maz niechcacy nasmarował znowu nivea,tyle ze nałozył taka bardzo gruba warstwe i czerwonych polików nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może za cienka wartswa ale ja tak dosyć smarowałam , sama już nie wiem , może zmienie krem poprostu na jakiś lepszy ,
czy to zejdzie bo wlaściwie ma takie poliki od kilku dni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko czy użyłaś kremu przeznaczonego na mróz?? bo jesli to jakiś zwykły nivea to może zamiast porządnie natłuścić i ochronić, nawilżył skóre i na mrozię powstały podraznienia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uzywałam tego nivea na każda pogodę który chroni przed mrozem , wiatrem i chlodem , i wlasnie boje sie ze to jakies podraznienia , jak dluzej jest w domu w cieplym to to zanika , ale nie do końca . nie bede z nia chodzila na dwor , tyle co trzeba tylko, inny krem jakis dobry i moze zejdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko jaki krem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktos ma jakis dobry krem godny polecenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze spróbuj ta dermobaze ona jest tłusta i bez wody,http://forum.trojmiasto.pl/Jakim-kremem-smarujecie-buzke-dzieciom-przed-wyjsciem-na-mroz-t305997,1,16.html moze ten wątek ci pomorze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nivea ma wode w sobie! Koniecznie musi byc krem bez wody. My smarujemy Babydream i zero czerwonych polików
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale tam jest napisane ze nie zawiera wody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to nie wiem ale słyszałam własnie że Nivea jest do d***
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie , i dlatego musze go jak najszybciej zmienic tylko najgorsze ze ile ludzi tyle opini o kremach i chyba trzeba poprostu probowac , mam nadzieje tylko ze zejda jej te zcerwone policzki , bo bardzo sie martwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
babydream ma wodę, bo właśnie po nim moja miała strasznie czerwone policzki, dopiero wtedy wpadłam na pomysł, żeby sprawdzić .. no i Aqua jak wół ..

a nivea ten na każdą pogodę nie ma
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale po tym nivea ma właśnie czerwone policzki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm Madzia po babydream nie ma czerwonych polików więc dla nas jest ok
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może sprobuje tego babydream , teraz najwazniejsze zeby te czerwone policzki zeszly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
każde dziecko reaguje inaczej ;)

w zeszłym roku, hmm.. albo wcześniej, stosowaliśmy w domu dużo oilatum bo Młoda miała podejrzenie odmrożonych policzków, i wszystko było super ..

w tym roku kupiłam też na te czerwone poliki i co? po każdym posmarowaniu jakby ktoś ją wystrzelał po pyszczku ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie bo ja w zeszłym roku tez uzywalam nivea i bylo wszystko ok , poprostu bede probowala , a co najlepiej teraz na te czerwone policzki czy jest jakis krem specjalny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my smarujemy nivea i młodszy ma zawsze czerwone poliki a starszy nie ma w ogóle czerwonych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale w domu jak cieplo tez maja czerwone bo wlasnie córci nie chca zejść te czerwone policzki i martwie się żeby to nie bylo wiadomo lekkie ale jednak odmrożenie , a czy to schodzi ? bo boję się zeby nie zostały ślady jakies po tym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja stosuje cały czas krem bambino i jest ok działa na wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ma tak cały czas i nic się nie dzieje, żeby było lepiej to może idź do dermatologa??

my byliśmy, bo pediatra wkręcała nam skazę białkową, dermatolog to wyśmiał i powiedział, że policzki są odmrożone ... dostała oilatum właśnie na to i przeszło ..

także w naszym przypadku, nic więcej się nie dzieje ;)

a może, jest to oznaka ząbkowania? Bo moja ma tak ostatnio, że nawet jak nie wychodzimy na dwór to raz ma normalne, raz czerwone i u nas chyba zęby idą właśnie
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może spróbuje ten oilatum może zejdzie a wrazie czego do lekarza pójdziemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krem z rossmana ten w niebieskiej tubce zawiera wodę i jest wymieniona jako pierwsza czyli jest jej tam najwięcej tego kremu używam przy pogodzie na plusie i jak nie ma wiatru a tak to wazelina linomag
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba kupie oilatum , czy to o ten chodzi ? http://allegro.pl/oilatum-krem-75g-dla-dzieci-apteka-radix-i2097658155.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio czytałam o tym kremie że idealny na mrozy i ogólnie na co dzień ale nie wiem od jakiego wieku można stosować http://www.apteka-zielona.pl/oillan-forte-krem-do-twarzy-40-ml-p-56876.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to ten, w rossmanie kosztuje 17 czy 18 zł.
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ten oilatum moze byc stosowany na mrozie ,bo ja juz zglupialam..
Kiedys go stosowalam jak mala byla malutka .
I dopiero jak weszlam w ten watek zdalam sobie sprawe ze te czerwone poliki,mala ma od mrozu ,a ja myslam ze od mleka...

My stosujemy niva i bambino i na to wygl;ada ze sa do d****.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posmaruj Dermobaza z apteki, ew. maść witaminową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my smarujemy Ivostinem tłustym i tez jest do d upy
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stosuję Iwostin Lipidia (u siebie) i niestety dzisiaj mnie zawiódł- po powrocie do domu w lustrze ujrzałam coś na wzor matrioszki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten krem Nivea Baby Krem na każdą pogodę bez wody - to jakaś porażka!
Byłam w ndz. na krótkim spacerze przy -9, i od tamtej pory maluchy mają mocno czerwone nieregularne wzory na policzkach, po przebudzeniu to wręcz bordowe, w środku są bledsze plamki!

Nie wychodzę teraz z nimi nigdzie, nawilżam dom, aby było powyżej 50% wilgotności i smaruję Emolium krem specjalny na zmianę z Alantanem, jest ciut lepiej

Rina - maść witaminowa i Dermobaza, jak rozumiem polecasz na zniwelowanie czerwonych policzków?

Co w takim razie sprawdzonego na mróz, smalec za przeproszeniem? :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Edit: doczytałam to i owo, chwilę pomyślałam logicznie i myślę, że :

Na mróz: wazelina, linomag, lub naturalne - masło shea, masło kokosowe,
Na złagodzenie 'przemrożeń': Oilatum, Emolium, Alantan

Polecam tez lekturkę artykułu
(ale proponowany tam krem nr 1, NiveaBaby osobiście odradzam!!!)

http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79409,4752602.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy dziś u pediatry i niestety, ale takie zmiany spowodowane same nie przechodzą;/ poradzono nam maść tranową na odmrożenia i ochronnie na mróz, a także krem Ziaji dla dzieci na mroźne dni. U nas nie obędzie się też bez konsultacji dermatologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka dni w domu , smarowałam oliwka i linomagiem i przeszlo , juz nie ma takich czerwonych policzkow , Hania nie miala tak mocno i przeszlo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka dni , właściwie dwa , całe szczęście że przeszło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas nie przechodzi, bo mały ząbkuje, ślini się i cały czas podrażnia.
Kupiłam mu tą maść tranową i lepiej natłuszcza od wazeliny. Zobaczymy co za tydzień powie dermatolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktory to jest krem Ziaji na mróz?jakos znalezc nie moge.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoras stosowala moze ten krem ??
http://allegro.pl/bubchen-krem-na-kazda-pogode-mroz-wiatr-deszcz-i2090276078.html
i czy faktycznie chroni buzke przed mrozem??
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

do góry