Widok

czy ktos z was probowal wyprac abawke szczeniaczka FP

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
chodzi mi o ta zabawke
http://allegro.pl/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-pl-kurier-24h-i1418036368.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie wszystko da się wyprać, nie można przesadzać.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ha! wrzuc do pralki na 60 stopni ! powodzenia:/....no wiadomo ze nie mozna prac,przetrzyj mokra szmatka .
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
tylko przed praniem wyjmij baterie ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak was trochę poczytać to albo jesteście sfrustrowane albo mega zgryźliwe.
przecież to chyba normalne i nie trzeba pisać ze można np.mechanizm wyjąc.

i wez tu sie kogoś zapytaj o rade-szkoda slow
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytając się czy możesz wyprać zabawkę na baterie sama narażasz się na komentarze z ironią
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
no dokładnie tak jak KAROLKAW pisze ...
a skoro masz pomysł na wyjęcie mechanizmu to po ki czort watek zakładasz ?? po prostu działaj a nie pitu pitu ...

ja wiem "Kto pyta nie błądzi" ale bez pierdół ...


popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie ma głupich pytań sa tylko głupie odpowiedzi
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest proszek do czyszczenia dywanów na sucho,
dostałam takiego pieska, po innym dzieciaczku był troszkę poplamiony itd
i tym proszkiem doprowadziłam go do porządku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
benia-dziekuje za info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale taki proszek na sucho to niezła chemia, nie wiem czy nie oznaczona trupią czaszką:p a dziecko wszystko do buzi wkłada
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama wyprała płaczącego króliczka bo nie wiedziała, że jest na baterie i działa. To w takim razie nie jest to takie głupie pytanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie że nie boją piote zabawki na baterie bo one są zabezpieczone ;) nie wszystkie ale niektóre można i właśnie dzisiaj wygrałam misia zostawię go do wyschnięcia i zobaczę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam tego szczeniaka nie mam pojęcia jak go prac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyprałam przed sprzedażą normalnie w pralce w 40 stopniach, wyciągnęłam tylko baterie. Wszystko działało i wyglądał jak nowy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po co ta uszczypliwosc..pytanie nie brzmi cz mozna tylko czy ktos to zrobil.. Wlasnie wypralam misia w pralce razem z praniem w 30°, wysuszylam na kaloryferze przez noc, choc po wyjeciu z pralki byl prawie suchy. Po wlozeniu baterii dziala i wyglada jak nowy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie można? Ja wyprałam po obejrzeniu filmiku na YouTubie na ten temat ,wyprałam z wirowaniem w 30 stopniach jest czyściutki pachnący i wszystko działa tak jak powinno. Więc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wypraliśmy w pralce i jest jak nowy. Oczywiście wszystko działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem. Ale życzliwość niektórych tu koleżanek nie zna granic...
P.S. Ja kiedyś telefon wyprałam i działał:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co pamietam, to nie mozna go prac, chyba mignela mi tam jakas przekreslona ikona dot. prania... ale moze sie myle... ja go czyszcze rolka do odziezy. schodzi super. szkoda tylko, ze ten piesiek tak przyciaga do sibie kurz, kulki etc.
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No uczniaczek oropnie obłazi,ja go odkurzam po prostu:)
bo te siwe kulki mnie dobijają!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
proponuję "wyprać" urządzeniem parowym. nie powinno nic się stać strasznego, a napewno lekko przeczyści i zdezynfekuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja biorę wilgotną gąbkę do naczyń, która ma z drugiej strony taki szorstki zmywak, nawet i te kulki jak się przyłożę to schodzą, ale coś innego mnie martwi, ucho nie działa i teraz nie wiem, czy urwał kabel, czy zalizał je na "śmierć", muszę popruć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to bym gabka do naczyc nie czyscila zabawki dla dziecka, na gabce jest chyba wiecej zarazkow niz w muszli klozetowej. Chyba ze nowa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
no pewnie, że nowa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lesia, nam ucho też przestało działać. mąż poruł, zlutował, zszył i działa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki moka, czyli jest nadzieja dla "ucho, niebieskie ucho" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wsadziłam jeździk pod prysznic i coś się stało z głośnikiem i teraz dźwięki sa przytłumione:) lepsze:) mniej uszojebne:D czyli taka kąpiel czasami przynosi dobre rezultaty, choć nie zamierzone:)
no i mam nadzieję, ze ten głośnik jak wyschnie nie wróci do normalnej barwy dźwięku:D bo ten jest zdecydowanie lepszy:)
imageimage
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam takie mydelko piorace i tym mydelkiem i szczoteczka namoczylam kazda strone a pote namydli;lam i lekko splukalam,, tak zeby nie przemokl,tylko po wierzchu i dziala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
akurat szczeniaczka jeszcze nie pralam hehe ale mamy dwie zabawki takie co maja wibracje tzn jak sie pociagnie za ogon to zaczyna wibrowac - nie wiem czy to na baterie czy jakis inny mechanizm ale dwa razy byly prane w pralce i zyja :) A kiedys na tym forum ktoras z dziewczyn sie przyznala ze prala szczeniaczka w pralce i chyba dzialal (nie pamietam tylko gdzie to znalazlam).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też się zastanawiałam czy nie wrzucić go do pralki. Nam nos i ucho nie działa ale mąż ma plan to zrobić i tak sobie myślę czy wcześniej go nie wyprać. Ja już prałam w pralce różne maskotki dźwiękowe i wszystkie działają ale jakoś boję się szczeniaczka wyprać w pralce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nos to wogole nie dziala w szczeniaczku uczniaczku tak wyprodukowali :)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nos to działał. My mamy ten starszy model bez tego serduszka i w nim nosek też działał. Fajna piosenka była :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi tez ucho nie dziala alw nie pralam go jeszcze w żaden inny sposob.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam szczeniaczka używanego z zepsutym uchem, zabawka była tania, ale trochę zabrudzona, nie chciałam, aby dziecko bawiło takim brudnym miśkiem, dlatego postanowiłam go uprać. Było z tym trochę roboty, ale zaryzykowałam - uznałam, że najwyżej stracę 30 zł, bo tyle mnie kosztował. Mąż elektronik rozpruł na szwie uszko i przylutował kabelki, wyjęliśmy baterie i główny mechanizm z plecków (plastikowe pudełko, z którego wychodzą kabelki do każdej części ciała), zawinęliśmy w kilka woreczków śniadaniowych i owinęliśmy kabelki taśmą - tak, aby zminimalizować dostanie się tam wody. Pieska praliśmy we dwoje, mąż trzymał mechanizm, aby się nie zamoczył, a ja prałam pieska w misce z wodą i proszkiem. Trzeba uważać, aby nie szarpać łapek i nie pozrywać kabelków oraz nie trzeć napisów, bo mogą się sprać. Na koniec wypłukaliśmy zabawkę, wsadziliśmy mechanizm (wciąż zawinięty w woreczki) z powrotem do mokrego pieska i wrzuciliśmy do pralki na wirowanie. Po wyciągnięciu był jak nowy (poza uszkiem, które musiałam szyć ręcznie) i działał bez zarzutu :) Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
a tak ogólnie to 'trochę lipne' te szczeniaczki...kurcze-tylke kasy, a uszy i nosy nagminnie 'padają'...normalnie badziewie...grrrrr u nas też ani ucho ani nos nie działają..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam za 10zl i wrzuciłam do pralki. Działa i jest czusciutki. W 40 stopniach prałam ☺️
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez, tylko w 30°
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyprałam dziś szczeniaczka w pracel (program 30minut). Wszystko działa, wygląda jak nowy:) Najpierw włożyłam mechanizm w dwa woreczki foliowe, później całość owinęłam jeszcze taśmą izolacyjną wyjeżdżając wyżej na kabelki. Po wypraniu usunęłam woreczki, wystawilam szczeniaczka w misce na słońce (mechanizm wyjęłam, zeby ewentualna wilgoć wyschła).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

do góry