Widok

czy wyrzynanie się 3 u Waszych pociech to też taka masakra..??

Niedźwiednik Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyn,
Mojemu 21miesięcznemu synkowi od 1,5 miesiąca idę cztery trójki - wszystkie razem...masakra...
Nie wiem już jak mu pomóc....ileż można dawać Nurofen czy Viburcol (maści nie działają).
W ciągu dnia mały jest szalenie marudny i nerwowy, nic nie chce jeść (oprócz butli i jogurtów), jest strasznie nerwowy, nawet na wieczorną kąpiel reaguje schizą... a w nocy budzi się po kilkanaście razy z krzykiem....uspokaja się na rękach, a kiedy próbuję go odłożyć ....płacze.....
Czy to możliwe że te trójki tak mu dokuczają???
Już sama nie wiem....

Generalnie nie jest przeziębiony ani chory i nic ostatnio się takiego nie zmieniło....

Może i u Was te trójki tak dawały popalić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas co prawda trójkek jeszcze nie ma, ale jak Szymonowi szły cztery ząbki na az ( dwie jedynki i dwie dwójki na raz u góry) było tak samo jak u Twojej niuni. Szkoda mówić, ale mialam już dośc swojego dziecka, nic a nic nie mogłam zrobic ciągle buczał- ni płacz ni marudzenie tylko buczenie 24/ dobe . w nocy budziła sie 12 razy, nic nie jadl, tylko jak zasną to przez sen pił kaszkę i to tylko 400 ml w ciagu doby nie więcej. Na widok jedzenia reagował histeria krecil główką, machał raczkami. Ba nawet na widok krzesełka do karmienia tak miał, wiec mu odpusciłam, dawalam tylko pic.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas to samo buczenie cały dzień i noc do wykończenia ale idą 4rki górne oba na raz więc zanim przyczynę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas trójki dają popalić, górne się już na szczęście przebiły ale przedtem było strasznie. Dolne lada dzień będą i znowu jest ślinienie, podgryzanie, marudzenie, pobudki w nocy i płacz "aua". Przy okazji przypałętała się infekcja gardła i było zwolnienie lekarskie, marudzenie, gorączki rzędu 39.7, niechęć do jedzenia, gryzienie mamy po rękach itd. Podawałam Nurofen w czopkach, na zmianę z Paracetamolem. Dałam spokój z Viburcolem, żeby kolejnych czopków nie dawać. Na szczęście u nas Dentinox przynosi ulgę.
Może warto podejść do lekarza, żeby obejrzał gardło, może z tego powodu mały nie chce jeść?
image
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trójki u nas najgorzej. Przy żadnych zębach nie było gorączki ale przy trójkach pojawiły się wymioty. Poza tym standardowo marudzenie, brak apetytu itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W naszym przypadku żadne zabki nam nie dokuczaly...jedynie lekka temp i raz biegunka.A tak nawet nie wiem co to ząbkowanie...co do 3 to powiem ,że bylam zadowolona ,Amelka tak bardzo gryzla ząbkami smoczka ,że w efekcie go przegryzla i pojawily się s3 a smoczek poszedl w niepamięć.
Każdy maluszek przechodzi to inaczej...zyczę aby jaknajszybciej wyszly.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wlasnie ja jestem na tym etapie, z tym ze jedna dolna sie juz wyrznela a druga dolna lada chwila, ale myslalam ze ja mam ciezko a sie okazuje ze w porownaniu do was to mam w miare ok, mlody budzi sie w nocy i kilka razy, ale zaraz kladzie sie dalej spac, a w dzien czesto sie wkurza, zrobil sie taki na "nie", jak przewinac to marudzenie, itp. ale na szczescie bez temp i jakichs specjalnych biegunek, oby tak trzymal dalej;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno trójki sa najgorsze, trzeba sie przemeczyc. Mój tez płakał strasznie marudny, nerwowy nawet jogurtów nie chcial jesc. Syrop mu dawałam jak była goraczka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
u nas chyba tez trojki ,makabra byla bo 3 dni goraczka ,nieduza ,w nocy nawet mokre poty ,bardzo luzne kupki.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas tak było z 4 bo 3 jeszcze nie ma. Nam pomaga OSANIT, naprawdę super się sprawdza, więc polecam :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
oj tak, trójki to masakra..., my męczyliśmy się tydzień czasu z górnymi (jeszcze dolne przed nami ale to już wytrzymam:) )..., teraz jest cudownie :), odliczaj dni..., spokoju życzę :)
image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Puszczanie mleka nosem??? (8 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

do góry