Widok

czym objawia sie u was uczulenie na jabłko ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jw.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie jestem alergikiem, ale mój mąz ma z tym problem i po zjedzeniu praktycznie kazdego owoca m.in. jabłka swędzą go usta, i łaskocze go w przełyku, on innych owoców pestkowców typu czeresnia, wiśnia itp puchnie mu gardło i sie dusi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostaje takiej pokrzywki i swędzą usta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam dokładnie te same objawy. o których mówiła Ententino. Dodam, że do 21 roku życia nie miałam alergii na owoce, a teraz zwłaszcza jabłko źle na mnie działa - pieką i puchną mi usta, stają się czerwone no i to nieprzyjemne swędzenie w przełyku...

poza tym tak reaguję na śliwki, brzoskwinie, czereśnie i inne pestkowce :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny ale chodzilo mi raczej o dzieci - zapomniałam dodać - moze ktoś jeszcze sie wypowie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasza ninka dostaje po jabłku wysypki na buzce - to takie drobne czerwone krosteczki, boli ja tez czesto brzuszek, choc nie wymiotuje i nie ma tez biegunki. jestesmy pwni, ze ma uczulenie na jablko, wiec w zamian po konsultacji z pediatra dajemy jej gruszke - zobaczymy jak bedzie:)pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka po zjedzeniu jabłuszka ma suche plamki na nóżkach.Nie dostaje teraz jabłuszek i plamek brak.
http://vaila.pl/
http://odbiorybudowlane.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój misu po mnie ma uczulenie na jabłuszko.Jak zaczełam dawać odrazu miał kaszel i pediatra potwierdziła że to alergiczny kaszel.Odstawiłam jabłuszko i kaszelku nie ma :) aa i miał czerwone policzki odrazu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój synek od kiedy je jabłko ma uczulenie na brzuszku i go dwa ray przeczyszcza dzienie.teraz robie przerwe w dawaniu jabłka zobaczymy co będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moja córka też ma uczukenia na jabłko właściwie miała jak była malutka to jak tylko dostała surowe jabłko to odrazu miała czerwone kropki na buźce. Teraz zjada pol jabłka co drugi dzień i uczulenia nie ma minęlo po 2 latach.
Ślubne dekoracje.
Winietki,księgi ślubne, dekoracje kościoła, sali, wiązanki ślubne.
slubnedekoracje@op.pl
http://www.slubnedekoracje.com

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ja tez do wieku ponad 20 nie miałem
a małe dzieci mają od razu
tłumaczcie to sobie alergią na jabłka :)
po prostu zmieniły się chemikalia do pryskania jabłek
mamy znajomą panią sprzątającą co nam donosi jabłka do pracy
na te jakimś cudem nie mamy uczulenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie to nie na owoc tylko na to.pryskanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam dostęp do niepryskanych jabłek, z wioski na uboczu. po zjedzeniu jednego ból /pieczenie/swędzenie migdałków albo gardła, nie jestem pewien (mam wtedy gorsze czucie) i takie nieprzyjemne uczucie na twarzy. a w testach na alergię niby tylko orzechy laskowe... co jakiś czas sprawdzam czy może mi przeszło, ale na razie nic na to nie wskazuje :/ tak więc pryskanie też, ale nie tylko uczula...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

do góry