Widok

dobry garmaż na komunię w Rumi, co proponujecie?

Rumia Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, może któraś z Was zamawiała jakiś garmaż w Rumi, proszę o opinię. Mi osobiście na dąbrowskiego nie smakuje, może są jakieś inne miejsca o których nie wiem???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super domowa kuchnia jest w Janowie,to sie chyba nazywa u Dudiego, czy jakos tak, to jest obok apteki po drodze na skm janowo idąc od ronda tego przy meblomaku (mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam). tam jest naprawde super świeże i pyszne jedzonko,my bralismy na chrzciny, zresztą bardzo wiele osób znajomych tam kupuje tez normalnie obiady i sobie chwali
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam - Dudi jest genialny - ceny nie najniższe, ale za to jakość dobra. W Gdyni na Starowiejskiej jest dobre jedzenie, wydaje mi się, że nieco tańsze niż u Dudiego.
image image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A pamiętasz może jak garmaż w Gdyni się nazywa.Niedługo synek ma urodziny zaraz potem święta i nie chcę siedzieć w kuchni przez 2 tygodnie jak zawsze ://// macie jakieś sprawdzone specjały??a może catering ktoś zna dobry i nie rujnujący kieszeni???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kojarzę u dudiego, ale myślałam że to jest sklep mięsny, w takim razie spróbuję coś z tamtąd i jak się sprawdzi zamówię na komunię, dziękuje bardzo:-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli ktoś zna jeszcze inne miejsca proszę o opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iza, nie pamiętam, jak się nazywa, ma napisane na markizie "Garmaż" :) To jest na początku Starowiejskiej, jak się idzie od dworca to po lewej stronie tuż za żabką.
Brałam i pierogi ruskie i śledzia i dewolaja i naleśniki z pieczarkami i kotlety z indyka. Wszystko było naprawdę super :) i tak, jak mówię - wydaje mi się, że ceny rozsądne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam

http://www.kuzniasmakow.bnx.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może za miast garmażu, catering ?
polecam naszą forumkę - MamaMarty,
smacznie, ceny przystępne i lokalizacja w Rumi - same plusy,

osobiście już zamówiłam u niej pierogi świąteczne :)
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
u Dudiego ul swietojanska 51.1 nr tel 797124060
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Dudiego jest przepyszne jedzonko.Świeżo,domowo i pysznie.Uwielbiam ich flaczki,pomidorową,knedle i dużo więcej.Sklep mieści się na środku drogi pomiędzy rondem w Janowie a skm Janowo.Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Catering u Malwiny
Nie ma nic lepszego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od Twojego pytania minęło 9 lat. Komunia poszła w niepamięć, powoli czas zastanawiać się nad ślubem. W związku z tym, polecam garmaż na ul. Gdańskiej - usytuowany obok solarium, na przeciw sklepu mięsnego. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

do góry