Widok

dobry szewc

szukam dobrego szewca. jestem już zirytowana usługami na dworcu gł. poprosiłam moja mamę o zaniesienie botów do szewca, bo zepsuł sie zamek. wróciła z zamkiem, podklejonymi podeszwami i nowymi flekami. nic w tym dziwnego by nie było, gdybym sama 3 miesiące temu nie zrobiła tego samego, a dlaczego? bo pan mnie po prostu namówił.
zaznaczę, ze ta przyjemność kosztuje 60 zł plus fleki 25 zł i wspomniany zamek.. pewnie z 30 zł.
a druga sytuacja dałam kozaczki na wysokim obcasie, była mowa o przycinaniu jednego z obcasów, bo były nierówne-brak fleka na jednym, odebrałam uszkodzone-nacięcie jakby sie panu 'ześlizgnęło z obcasu'.. nie zwróciłam uwagi na miejscu, a żadnego paragonu 'przypadkiem' tym razem nie dostałam. mam buty za 500 zł z może równymi obcasami i uszkodzone. żadnego przepraszam nic nie było.
chce szewca- fachowca. tylko gdzie szukać!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
w Gdyni koło Batorego jest szewc do którego od lat dajemy buty i zawsze bylo ok. w Gdansku moge jedynie odradzic szewca w carrrefourze na morenie-o ile jeszcze tam jest-raz weszlam z butem od ktorego flek odpadl i poprosilam o zorbinie na miejscu, pan zrobil 30zl skasowal, flek odpadl ponownie przy nastepnym uzyciu butow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobry- tradycyjny szewc jest we Wrzeszczu w bocznej uliczce -chyba Sobótki, od Grunwaldzkiej, v/v sklepu Elegnt.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry i przede wszystkim Tani i przez wiele lat przeze mnie sprawdzony i rodzine szewc jest na Zaspie , na przeciwko Bomi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bardzo Polecam, Szewca na Żabiance, z tyłu za sklepem "Grosz", gdzie są garaże. Zaraz na początku deptaku jak wychodzi się z kolejki.
Sama korzystam całe lata i wszystkie moje koleżanki tam wożą buty z Gdańska i Gdyni.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez polecam szewca na zabiance.. Pan jest mily, siedzi juz w tym zawodzie dlugo i przede wszystkim nie jest drogi
image
image
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja się przyłączam do pozytywnych opinii o szewcu na żabiance za groszem, szybko sprawnie i niedrogo
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam tego pana! Pracę wykonuję dobrze i solidnie a przy tym niedrogo. Nawet znajome z Sopotu zawożą do niego buty naprawdę warto ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja także polecam szewca na żabiance. za podklejenie moich ulubionych butów skasował tylko 4zł, a były w takim stanie,że ho ho, a teraz wyglądają jak dawniej. ;) Super facet i do tańca i do różańca, super się z nim rozmawia. Razem z moją mamą i siostrą buty powierzamy tylko temu Panu.;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podałabyś mi kontakt do niego :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Także polecam szewca na Zaspie - rzeczowa, miła obsługa i z wielkim doświadczeniem. Potrafią także doradzić a nie jedynie kasować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tani to on nie jest- ale fakt- dobry. Poza tym zastanówcie się czemu tacy rzemieślnicy podwyższyli ceny za swoje usługi? My, kobitki, latamy na te przeceny jak pszczoły do miodu, buty kosztują nas tyle że nie ma sensu ich naprawiać. Zawód szewca po prostu wymiera...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam najlepszy, solidny,a co najwazniejsze tani.Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Doradzą ,naprawią wszystko ! Ja zawoże do nich buty całej rodziny i kolezankom z pracy wszyscy mega zadowoleni.
Przy okazji pozdrawiam pracowników tego zakłady z Sobótki.
Zadowolona klientka
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, dałem na zaspę swoje glany, w których trzeba było zerwać podeszwę i podkleić całość na nowo. po czym pojechałem na woodstock, i nie oszczędzałem butów.

po powrocie są całe i trzymają się rewelacyjnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry szewc jest w gdyni chyloni. idąc od przystanku skm w stronę ulicy hutniczej. bardzo stary budynek i szewc tez ma swoje lata ale robi buty mega szybko, super tanio i naprawdę solidnie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
także polecam szewca w Chyloni idąc od SKM w kierunku hutniczej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Długim Pobrzeżu jest oraz koło kościoła św, mikołaja
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam stronę sklepu z akcesoriami do obuwia znalazłam tam extra wybór obcasów i zmieniam sobie na jakie mi się podobają www.flek.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Tak. W tym sklepie można kupić wiele ciekawych rzeczy nie tylko do butów lecz także do teczek, aktówek, torebek, zamki, uchwyty i wiele, wiele innych niezbędnych akcesoriów. Sam tam kupuję. Już kilka razy mnie "uratowali". Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, naprawdę dobry szewc jest we Wrzeszczu na Manhattanie. Wymieniają tam fleki, zelówki, zamki błyskawiczne, a także kleją, szyją i nie tylko buty, ale też torebki i inne rzeczy z galanterii skórzanej... Dobrze, fachowo, szybko i nie drogo. Polecam, bo warto. Tam napewno Cię nie naciągną, a z pewnością doradzą co zrobić i czy to mam sens. Pozdrawiam !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
ciekawe.. architekt, a nie ma tam u was w biurze pracy?:) bo bym chciala zmienic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na manhatanie są partacze ,zaniosłam do sklejenia buty i odebrałam rozklejone...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
...Dorotko, złóż reklamację. :-) Naprawdę! Warto!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie kłamstwo. Nigdy nie zawiodłam się na nich. Zawsze doradzą i nie naciągają. Poza tym można reklamować usługi, więc coś nie do końca rozumiem tą opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fleki, kosztują tyle samo ile w tunelu w głównym, ale ty po 2 tyg już sa zdarte i do wymiany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
BZDURA !
szewc nie potrafił wyciągnąć fleka z obcasa i po chwili stwierdził, że jednak to się nie da naprawić. W Gdyni obok "Batorego" jak opowiedziałam tą historię to Pan się tylko uśmiechnął i stwierdził, że wszystko się da zrobić. Oddał buty jak nowe :-) Dodam, że to nie było obuwie "made in china".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam szewca na Morenie chyba przy Gojawiczyńskiej. Od kilku lat tam oddajemy i jest nie drogi- w przeciwieństwie do szewca z Reala. Jakoś usług u obu jest ok, ale ceny na Morenie o 70% niższe...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
sprawdzilam szewca na zaspie- fajnie zrobili. 17 zl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
całkiem niezły szewc jest we wrzeszczu koło dworca PKP, nie pamiętam dokładnie ale chyba ul Lendzina, idąc z dwora do Galerii Bałtyckiej na pewno rzuci ci się w oczy reklama po lewej stronie,
bardzo przyjemna Pani obsługuje Klientów a dla osób które często korzystają z usług jest karta stałego Klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
za fleki, naciągnięcie popękanej skóry na obcasach i dezynfekcję zapłaciłam 25 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę spróbować w Oliwie przy dworcu tam jest dobry zakład.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwierdzam, Gdańsk Oliwa, tuż przy dworcu (wejście od strony pętli autobusowej,za warzywniakiem brukowaną drogą w stronę tunelu, schodkami w lewo)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
również polecam, bardzo dobry szewc w Oliwie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przy dworcu w Oliwie szewc był dobry ale zszedł na fleki. Niestety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zniszczone buty i kapcie, nie naprawiaj, szkoda kasy, szewców prawdziwych już nie ma, lepiej oddaj fetyszystom, niech oni choć trochę radości życia mają.
jak masz buty czy kapcie to pisz na avokado7@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szefc bardzo mily , pogodny i widac , ze siedzi dlugo w swoim fachu. za fleki placilam chyba 10 lub 12 zł! bardzo niskie ceny , szybko i starannie wykonuje swoja robotę. bardzo polecam! dojeżdzam do niego juz od dluzszego czasu, mimo , ze mam dosc spory kawalek ale na pewno do innego bym nie poszla. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam w Sopocie ul. Al. Niepodległości 685 - super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może mowa o tym samym szewcu. Ja bardzo polecam pana, który ma zakład na Al. Niepodległości zaraz przy tunelu na Monte Cassino.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się, ten Pan jest istnym cudotwórcą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jakiś żart? Fleki w kozakach, które tam naprawiałam, odpadły mi po dwóch tygodniach od naprawy. A kiedy próbowałam je reklamować, dowiedziałam się, że... chodziłam po niewłaściwej nawierzchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja też niedawno szukałam szewca porządnego i wynalazłam z panoramy firm kilka ogłoszeń. tam niektórzy mają opinie już pod ogłoszeniem, to możesz sobie wybrać takiego, który rzeczywiście ma dobrą renomę, a nie znowu jakiegoś partacza. współczuję ci strasznie, ale co poradzisz? każdy tylko szuka okazji żeby oszukać klienta. powodzenia w poszukiwaniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
świetny (stary wiekiem) szewc jest na Jagiellońskiej koło kantoru Max :]

rodzinny biznes - najpierw jeden brat prowadził, po jego śmierci drugi brat przejął. ogólnie moja rodzina korzysta tylko z jego usług od jakiś 30-40lat?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam - szewc jest na Jagiellońskiej jest ok
>>>>> RZUCAM PALENIE >>>>> UCZĘ SIĘ FOTOGRAFII >>>>> WYCHODZĘ ZA MĄŻ >>>>>

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Milo mi przeczytac , ze mój tata jest chwalony przez swoich klientów ,tak to prawda ze ma swoje lata ale jest bardzo dokładny i kocha to co robi ,a naprawia juz obuwie z 50 lat zajmuje sie tez cholewkami i naprawianiem skór.Dziekuje za miłe słowa
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozna poprosic o numer telefonu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, również korzystałam z usług w gd gł... szkoda by sie rozpisywac... polecono mi pana w centrum handlowym na chełmie(NIE w galerii chełm), schodzi sie do niego od strony parkingu. usługi które on wykonuje często to czary, potrafi pomóc z najgorzej rozwalonymi butami. uratował moje ukochane buty już nie raz i jest do tego przemiły, a ceny naprawdę przystępne. POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam opinię o szewcu na Żabiance,nie drogo,fachowo i z miłą obsługą :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze reklama pana edwarda na gazecie i na trojmiescie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk zaspa na pilotów w tych białych budynkach spółdzielni koło kościoła koło mięsnego "rąbała"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dobry szewc jest na Przymorzu w falowcu na Obrońców Wybrzeża na przeciwko Leclerca.
Korzystam od kliku lat.
Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska, jadąc od castoramy po lewej stronie zaraz za zakrętem. Robiłam kilka par i zawsze jest dobrze zrobione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szewc Osowa ul. Kielnieńska po lewej storie za zakrętem, zniszczył mi 2 pary nowych butów - dałam do rozciągnięcia a odebrałam pobrudzone i poklejone klejem , w bardzo widocznym miejscu na dodatek szewc młody arogancki powiedział, że to ja powinnam się wstydzić oddając buty ale uwaga ! Buty były nówki prosto ze sklepu... Nikt z Osowy nie zanosi tam butów bo aż strach co z nimi się stanie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam w Oliwie. Wysiada się na Żabiance i koło SKM są takie pawilony i tam jest szewc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłem, nie polecam.

Wszystko zaczęło się od sytuacji, kiedy oddawałem buty i byłem świadkiem ciekawego zajścia. Przede mną swoje buty odbierała starsza pani. Kiedy tylko dostała buty do ręki, przejrzała i wystrzeliła, że to "licho zrobione, partactwo".

"Stare, marudne" - pomyślałem. Nic bardziej mylnego!

Oddawałem buty (2 pary). W obu parach prace zrobione na "odwal". Fleki doklejone, nie dobite, obrzynane z obu stron jakby tępym nożem. Ślady kleju na butach.

Miałem eleganckie, popsute buty. Teraz mam naprawione, niechlujne buciory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam tego w Oliwie - raczej drogi, a na dodatek potrafi nie zrobić butów na czas i klient odchodzi z kwitkiem :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo kiedy ludzie nauczą się odróżniać szewca (czyli kogos kto naprawia buty i ma 30 lat stażu pracy) od ktosia który siedzi na centrum handlowym w punkcie wielobranżowym i potrafi dorabiac klucze, sprzedawać breloczki, wymieniac fleki, sprzedawac wkładki do butów, parasolki, wizytówki i pieczątki. No i do tego zaledwie 30 lat temu się urodził.
Próbowaliście takiemu ktosiowi dać buty i powiedzieć że chcecie żeby podbił twarda gumą? Nie ma takiej opcji mają coś plastikowego albo z lichej gumy co jeśli się normalnie chodzi, a nie jest noszonym w lektyce, rozklapie się po tygodniu. Do tego jak pisały osoby wyżej, czasem się panu ręka omsknie i obcas maszyną zarysuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od lat wierna jestem jednemu - w Gdyni na Placu Kaszubskim. Solidny, niedrogi i szybki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam szewca który mieści się na tyłach Pasażu Chełmskiego. Schodzi się w dół - jest tabliczka z informacją.
Otwarty od pon do soboty. Co drugi dzień jest do 19.00, w sobotę do 14.00 także po pracy można spokojnie buty odebrać. Solidnie i w przystępnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szewc na Placu Kaszubskim w Gdyni:)

Ja także od dawien dawna, korzystam z usług tego zakładu.
Mogę polecić , bo większość moich znajiomych, także tam zanosi swoje obuwie, oraz różną galanterię skórzaną do naprawy.
Nie zwężałam cholewek, ale wierzę, że też tam potrafią wykonać taki "zabieg"
Pozdrawiam::):)
"Na nieszczęścia mogą skazać nas inni, na miłość skazujemy się sami."
[Caprio Lope de Vega]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepszy szewc w polsce jest gdańsk żabinka od zaplecza sklepu ''grosz'' przy deptaku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się, zabianka, dokładnie i tanio
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy jest na Chełmie w Pasażu Chełmskim na Cieszyńskiego, jest od str dużego parkingu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam pana w Pasazu Chelmskim na ul. Cieszynskiego w Gdansku - Chelmie. Ma swoj zaklad na "tylach" pasazu. Ja czesto zostawiam u niego buty i zawsze jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Długie ogrody jest tam od lat... Nigdy nie miałem tam problemów naprawiałem począwszy od fleków kończąc na plecakach... Polecam!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry szewc jest w Sopocie między tunelami po lewej stronie jak się idzie z kolejki(na przeciwko naleśnikarni)-ma malutki warsztacik, mało nowoczesny, ale z duszą. Ten Pan to istny skarb, nie raz uratował moje buty. Wie, że jestem zdolna i zdzieram szybko fleki, więc zawsze daje grubsze:)
świetnie zmienia fleki w koturnach! podkleja i robi inne cudeńka z butami za rozsądną cenę. Jeżdżę do niego z Gdańska. Nie mam zamiaru zmieniać szewca:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś zna nr telefonu do tego szewca na Zabiance przy SKM-ce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ostatnio trafiłam do nowego szewca przy Skm Przymorze obok pizzerii ...
Bardzo miły pan , tani ,solidny - i co dla mnie najważniejsze .... na drugi dzień gotowe! Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Gdzie dokładnie mieści się szewc w Gdyni, koło Batorego? Z góry dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ul.Abrahama z tej strony co bank Millenium
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam nie wiem jak gdzie indziej, ale i zawsze pomaga pewien gość na żabiance od strony grunwaldzkiej koło warzywniaka. Chodze w nie tanich butach i zawsze są tam dobrze naprawione i prędzej but się skończy niż się coś powtórnie odklei. Żona też po mojej namowie jakieś "kapcie' zaniosła i również nie narzekała. proponuje samemu się przekonać bo każdy ma swoje odczucia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukam sparwadzonego szewca,który zwęzy cholewkę..mam nowe bardzo drogie skórzane kozaki i nie wiem gdzie zanieść,zeby nie spartaczył roboty..Czy na Żabiance za,,Groszem,,zwężała któraś z was cholewkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczęta! Słuchajcie a ja mam pytanie potzrebuje szewca który niedrogo wszyje mi zamek do kozaków. Moj faworyt Pan na żabiance (mimo ze jestem z Ujesciska:P ) ale od roku ma zepsutą maszynę. POMOCY!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest dobry szewc w Gdańsku na Kocurki przy kościele św. Piotra, ten sam co był dawniej w tunelu przy Żabim Kruku - polecam.

Z Zamkiem możesz zapytać na Ogarnej przy księgarni Betlejem, Pani obsługująca nie jest zbyt mia, ale szewc zamek wstawił superancko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry szewc jest na Gdańskim Chełmie.

To jest tzw. szewc z ojca na syna - bardzo cenię sobie usługi wykonane przez Pana i muszę przyznać,że są nie drogie.

Gdańsk - Chełm
ul. Chałubińskiego 25 B (za Biedronką obok pizzerii maleńkie wejście)

Pan jest na prawdę fachowcem i nie wyłudza pieniędzy na zasadzie "a może by tu jeszcze zameczek zmienić Droga Pani".

Polecam!

Bardzo zadowolona klientka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szewc na Żabianice za Groszem... godny polecenia, zanoszę do niego buty już od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z jego usług.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

UWAGA na szewca na Po przeczytaniu wielu opinie zdecydowałam się odnieść buty do szewca na Żabiance w garażach za sklepem GROSZ. Do zrobienia były fleki i wkładki. Fleki krzywo docięte. Prawy dłuższy od lewego. Dodatkowo nie wyrównane z podeszwą. Wkładki wycięte jakby wycinało je dziecko dwoma lewymi rękami. Poszarpane krzywe. Wielka porażka. Nie oddawajcie tam butów jeżeli nie chcecie mieć zniszczonych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj odebrałam buty od szewca, ktory swój warsztat ma w bocznej uliczce od Kartuskiej visa vie przystanku tramwaju "ciasna" po stronie Tarasów! Rewelacyjny Pan z tradycjami w dodatku za bardzo przyzwoita cenę! Polecam serdecznie po długich poszukiwaniach jestem zachwycona, zupełnie inaczej niż w punktach w galeriach.
Nazwa zakładu "Glan"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie można zamówić usługę zelowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Partyzantów w sklepie Klasyczne buty:
http://sklep.klasycznebuty.pl/436,zelowanie-usluga-szewska.html - na stronie jest kontakt. Bardzo solidnie, szybko, miło i z gwarancją na wykonane usługi. Myśle, ze obecnie jest to najlepszy salon szewski w całym Trójmiescie, poza tym koniecznie zerknij sobie do ich sklepu, kolejny raz kupowałem u nich klasyczne buty.

Prawda jest taka, ze sklepów z obuwiem męskim w mieście jest sporo, ale w większości buty są tam totalnie udziwnione i niewiele mają do czynienia z eleganckim klasycznym obuwiem dla faceta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...

Kupujcie może naturalne kosmetyki? (82 odpowiedzi)

Cześć. Kupujcie może naturalne kosmetyki? Możecie polecić mi jakiś dobry sklep oferujący szeroki...

do góry