Widok

dr Drewek-czy warto?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
starszy syn stawia trochę krzywo nóżki,tzn. przednia część stopy do wewnątrz (przez co zdarza mu się nawet przewrócić o własne nogi :-)chodzi tak od zawsze,parę razy byliśmy u ortopedy na Wałowej (jak miał 1,5roku i dwa latka, on kazał tylko podawać wit.D3 i czekać). Teraz zapisałam go do dr Drewka do Sopotu,tylko ta "przyjemność" kosztuje już teraz 150zł za wizytę,więc moje pytanie do mam, które miały już kontakt z doktorem- czy jest wart swojej ceny? :-) nie to,że lubię oszczędzać na zdrowiu dziecka,ale to dosyć sporo jak na poradę,a boję się,że dr popatrzy powie,że nie jest źle i że mamy przyjść za m-c i skasuje 150zł. Podzielcie się swoimi doświadczeniami,jak przebiegała wasza wizyta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
powiem tylko tyle : warto i jeszcze raz warto hcodzilam i ze soba i z corka a doktor jest the best :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja siostra z synkiem ze Slupska jezdzi do Drewka to bardzo dobry lekarz i do tego miły:)polecam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja niestety mam odmienna opinię - byłam na wizycie i usłyyszalam tylko, że operacja i nie ma innego wyjścia, a 3 innych ortopedów podawało mi inna drogę rozwiązania. Może za kilka lat okaże się, że jednak konieczna będzie operacja i zmienię zdanie na jego temat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie polecam!!!


Uważam,że jest przereklamowany,nie szanuje czasu swoich pacjentów,wszystkim daje te same porady.

Zdjęcie zrobic dziecku z tyłu i przyjśc za pół roku.

Więcej w wątku poniżej bo nie chce mi się powtarzac...

http://forum.trojmiasto.pl/Ma-ktos-namiary-do-Poradni-Wad-Stop-dr-Drewek-t168642,1,16.html

Wizyta już 150? W grudniu było jeszcze 120 a i tak gra nie warta świeczki.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
asiula76 - nam też kazał fotki zrobić i z fotkami przyjść za 3 miesiące - dziecka nawet nie dotknął, cała wizyta trwała góra 10 minut i tylko dlatego że zadawałam pytania, bo tak skończyło by się na 3 minutach za 120zł. Na druga wizytę nie poszłam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
sbj - ech nie chce mi się już nawet tego komentowac bo od razu mnie nerwy ponoszą...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
no właśnie tego wszystkiego się obawiałam, wielkie dzięki za link do starego wątku (nie dokopałam się jakoś do niego), raczej zrezygnuję z tej wizyty i spróbuję może w Poradni w Kolejowym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
petra jeśli w grę wchodzi prywatna wizyta to mogę Ci polecic dr Krzemińskiego z Kościerzyny.
Przyjmuje raz w tygodniu w poniedziałki na Wałowej.
Osobiście nie byłam ale 3 osoby znajome mi go polecały.

Musiałabyś zadzwonic na Wałową i dopytac ale ja zrozumiałam,że przychodzi się bez wcześniejszej rejestracji i czeka w kolejce.Przyjmuje chyba od 17-tej do późnych godzin wieczornych.
Wizyta 3 miesiące temu kosztowała 100 zł.

Sama się chyba kiedyś wybiorę,u nas nic pilnego więc jakoś mi tak schodzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiem tak: synek czekał prawie 3 m-ce na wizytę. Po przybyciu do Krzywego Domku w Sopocie na umówioną wizytę na godz.18 arogancka pani w rejestracji poinformowała nas, że jest opóźnienie, które może potrwać od 2 do 4 godzin. Na moje zdziwienie sytuacją, pani odpowiedziała, że zawsze możemy zrezygnować z wizyty. Pacjenci nie są informowani o takich opóźnieniach telefonicznie mimo iż są to wiztyty prywatne i możnaby się spodziewać wyższego standardu obsługi. Szczególnie gdy dotyczy to małych pacjentów. Synek ma niecałe dwa latka i z uwagi na późną porę nie mogłam sobie pozwolić na kwitnięcie w poczekalni przez tak długi czas. Nie wspomnę już o tym, że poczekalnia nie jest w najmniejszym stopniu przygotowana dla dzieci. Szkoda, że sława doktora nie idzie w parze z przyzwoitym traktowaniem pacjentów.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jeszcze nic, doktor chciał dziecko włożyć w gips na pół roku, całe nogi, gdyż roczniak zadzierał nienaturalnie duże palce u stóp. Po konsultacji z neurologiem okazało się, że to nic groźnego, nawykowe i przeszło za jakieś 2 miesiące. Nigdy więcej :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po przeczytaniu waszych opinii zastanawiam się czy iść na umówioną wizytę... może lepiej skorzystam z pakietu i umówię dziecko do ortopedy w luxmedzie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam skierowanie do Stóp dziecięcych , I zastanawiam się czy iść do Drewek czy Łabuć - Jak myślicie . ?

I jeszcze niemogę znaleść aktualnego numeru do poradni . Czy macie może ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam z córką u Łabuć i u Drewka
bardziej podpasował mi Drewek, ale wiadomo każdy będzie miał inne odczucie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z córą chodzę do dr Drewka i uważam jest jest to bardzo dobry doktor.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez skorzystam z wizyty u Drewko ,ta poradnia dalej jest w szpitalu kolejowym ? długo się czeka na wizyte ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakaś pomyłka !

Byłam dziś zarejestrować synka do dr drekwa .. najwczesniejsza wizyta w drugiej połowie roku , grudzień ...

Zapisałam syna do dr Urbanowicza , wiecie moze cos na jego temat .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam jeszcze ośrodka rehabilitacyjnego , możecie może coś poleciś , chodziłam z synem do Ośrodka wczesnej interwencji do P,Kolsay i nie jestem zadowolona dziecko strasznie reaguje , postępy robił sam a nie poprzez ćwiczenia ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na polanki jest jeszcze ortopeda,

ja też mam mieszane uczucia co do drewko. Chce nam gips zalozyć, bo córka stawia nogę do środka, może któaś z Was to przerabiała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto by było może skonsultować się jeszcze z innym lekarzem , i wtedy zobaczyć czy to ostania wyjście ...

A widzę że Drewko , lubi zakładać gips , bo już słyszałam od pare osób to , moj synek ma koślawa nóżkę i w kwietni zobacze co urbanowicz powie ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
byliśmy u drewka i łąbuć - drewek lepszy - nasza tez stawia nogę do środka i nic prócz odpowiedniego siadania nie kazała robić, warto zwrócić uwagę na buty by byly niewyprofilowane i nie sztywne
aktualnie chodzimy na morene do ortopedy fajny konkretny lekarz, dużo tłumaczy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mjakmama a co to za lekarz na morenie?
ja o Drewku mam złą opinię oczywiście też miał byc gips, byłam u 4 innych lakarzy to wyśmiali ten pomysł. Drewek stwierdził napięcie mięśniowe, skierował do neurologa (zaprzyjaźnionego) do Sopotu, ten stwierdził że Drewkowi coś się pomyliło bo dziecko wręcz odwrotnie jest dosyć rozluźnione. Gdy mieliśmy zakładać już gips latał z jednego pomieszczenia do drugiego (tam był jeszcze jeden pacjent), tłumacząc nam to samo co mówił na ostaniej wizycie, a na gips jednak kazał przyjechać za tydzień. Ogólnie go nie polecam skasował kolejne 150zł a nie pomógł w sumie był to replay z poprzedniej wizyty. AAA i stwierdził że przez ten tydzień to córka miała mieć zakładany bucik (już nie pamiętam jaki - ortopedyczny) na nóżkę na noc (koszt ok. 350zł) i jeżeli ten bucik przez TYDZIEŃ!!! nie pomoże to wtedy ten gips. Dziecko miało rok i 2-3 m-ce, stwierdzenie koślawość kolan (inni stwierdzili że to naturalne i czekać do wieku przedszkolnego), trochę miałam na tym punkcie fioła :), cały czas kontoluję i za dwa miesiące idę na kontrolę lecz uważam że u córki jest ogromny postęp bez gipsu, staram się by siadała po turecku co ciężko przyzwyczaić bo niestety w pozycji W siedzi jej się najlepiej :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie pamietam nazwiska ale z tego co wiem jest tam tylko jeden ortopeda dzieciecy mezczyzna - u nas skrzywienie nogi ma niby przejsc do 6 lat - ogólnie tłumaczył, że w naszym przypadku to wina biodra i w brzuchu mloda musiala zle lezec ale to normuje sie samo przez prawidlowe siadanie i odpowiednie buty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz mam ten z moreny to Lek. med. Wyganowski Konrad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbym o swojej wizycie czytała, o pomyłce w diagnozie co do napięcia mięśniowego, o bucikach też wspominał, widać wszystko jak leci z taśmy zapisuje :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czym więcej czytam wpisów na ten temat , zastanawiam się czy dobrze zrobiłam że zapisałam syna do tej poradni co prawda nie do Drewko , ale mam wątpliwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak czytam wasze wpisy to tez uwazam ze to z tasmy leci. U nas ciagle sa opoznienia,nigdy nie moga do nas zadzwonic z informacja,akurat do wszystkich dzwonia tylko nie do nas:) bylismy u niego 3 razy i za kazdym razem mowil to samo i kasowal 150zl. Ostatnio bylismy rok temu i teraz sie wybieram,ale wybrac sie nie moge... Bo znow uslysze to samo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lepiej zrezygnować z tej poradni chyba i zmienić lekarza w taki razie , najwazniejsze jest dobro dziecka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja zrezygnowałam i umówiłam się z pakietu do ortopedy w luxmed
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kwiatek zdaj relacje jak bedziesz po:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaznaczam uczciwie, że byłam raz. Mnie wystarczyło, ale najbardziej mnie chyba wnerwiło, że on się w neurologa bawi, kompletnie nie mając pojęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
O co chodzi z tym pakietem z luxmedzie . ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mjakmama a czy dr Wyganowski przyjmuje na fundusz czy tylko prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O chodzi z tym pakietem w luxmedzie ? bo nigdy o tym nie słyszałam ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amandzia my tez nosimy od roku bucika na noc, ale poprawa slaba i teraz niby w maju ma byc gips na 2 tyg, ae ja sie chyba nie zgodze.

a podacie namiary na ta morene, to na nfz?

a dr mazurek znacie go?polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam dzis z synkiem na kontroli u dr Urbanowicza , sunek ma koslawa stópke , weszlismy na 3 minuty raz go dotknoł , i następna wizyta za pol roku , to jakas pomyłka , kazal tylko , nie siadac na kolanach , niewiem niewiem ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
potrzebuje numer tel do tego lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
607 148 466
sama tez muszę umówić wizytę ale mam wątpliwości po tym co tu przeczytałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj syn ma stopy plasko-koslawe i koslawosc kolan dosc znaczna ma 5 lat, bylismy u dr.drewka i ku mojemu zdziwieniu powiedzial mi zupełnie co innego niz poprzedni lekarz- ze buty to najlepiej adidasy nie zadne ortopedyczne, nie unikac chodzenia na bosoi takie tam,oczywiscie kazał zrobic zdjecia i ze sie widzimy za 6 mies. ja go nie slucham syn nosi buty ortopedyczne z sopotu, do tego wkładki oraz rehabilitacja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam dobrego ortopedy na stopy plasko koslawe moja corka ma 6 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zbyt mało P wie na ten temat każdy przypadek jest inny lekarz może to ocenić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko urodziło się ze stopą końsko-szpotawą. Leczyłam syna prywatnie u dr Konrada Drewka. Początkowo szczęśliwa, że będzie pod opieką uznanego w Trójmieście specjalisty. Płaciliśmy niemało za wizyty. Gdy stopa była gotowa do wykonania przecięcia ścięgna Achillesa, dr Konrad Drewek nie podjął się wykonania tenotomii, podając za przyczynę atopowe zapalenie skóry. Zostaliśmy nawet przyjęci na oddział ortopedii w Gdańsku, ale po godzinie wypisani bez przeprowadzonego zabiegu. Zdeterminowani, zdecydowaliśmy się szukać pomocy gdzie indziej, gdyż dr Drewek nie ukrywał, że nie może już nam pomóc. Współczuł nam, twierdząc, że taka sytuacja konieczność tenotomii wraz z jednoczesnym AZS jest bardzo rzadka. Nie był wstanie polecić nam kogoś, kto udzieliłby koniecznej pomocy naszemu dziecku. Nie ukrywał, że czas gra na naszą niekorzyść. Kazał pomimo to czekać, aż skóra dojdzie do siebie. Po 3 dniach od niedoszłej operacji w Gdańsku u dr Drewka, znaleźliśmy się u uznanego w Polsce profesora, prekursora metody Ponsetiego, który wykonał podczas wizyty przecięcie ścięgna Achillesa w znieczuleniu miejscowym. Tego samego dnia, po 2 godzinach wracaliśmy do domu. Profesor stwierdził, że atopowe zapalenie skóry NIE może być przeciwskazaniem do tenotomii. Od tamtej chwili nasz syn jest pod opieką pana profesora. Żałuję, że uwierzyłam w kompetencje dr Drewka i leczyłam dziecko u niego. To był stracony czas. Wszystkim rodzicom, którym urodziło się dziecko ze stopą końsko-szpotawą radzę NIE decydować się na powierzenie leczenia ich dzieci u dr Drewka. Nie dajcie eksperymentować na Waszych dzieciach! Nie dajcie się zwieźć pięknym słówkom i pozorom, że pamięta Wasze dzieci po imieniu. Zawierzcie doświadczeniu i nie wahajcie się jechać z maluszkami w Polskę, wszystkie poświęcenia zwrócą się w zdrowiu Waszych dzieci! Matka dziecka, które urodziło się ze stopą końsko-szpotawą, a które teraz stawia pierwsze kroki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy mogłąbym prosić o namiary na pana doktora, który się podjął zabiegu u Pani dziecka, ew.maila do Pani, miałabym pare pytań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogła bym prosić nr tel do profesora?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
on przyjmuje tez w poradni w Gdansku na nfz,dobry jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też poproszę nr telefonu do profesora do Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

nnt. pokój rodziców i dziecka (38 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Mam ogromny problem. W chwili obecnej mieszkamy z mężem i 1,5 roczną córeczką w...

do góry