Widok

dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z Was był z dzieckiem u tego chirurga? Poproszę o opinię. Czy on przyjmuje tylko prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie zna tego lekarza? pediatra mi mówiła, że to świetny fachowiec. A jeśli nie on to może jakiś inny chirurg dziecięcy jest godny polecenia. Najlepiej chirurg urolog.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!Faktycznie dr Zarzecki jest świetnym fachowcem.Jest Bardzo dobrym diagnostykiem, a to jest ważne w szybkim podejmowaniu decyzji. Ma świetny kontakt z dziećmi i ich rodzicami.Mojemu dziecku pomógł gdyż wcześniej byłam odsyłana z dzieckiem od szpitala do szpitala.Poza Clinicą Medica w Gdyni przyjmuje we wtorki i środy po południu w przychodni na ul.Żwirki i Wigury w Gdyni. Gorąco go polecam!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam wizytę w Clinice - Medica u tego lekarza i zabieg na przepuklinę pachwinową. bardzo jestem ciekawa czy mozna mu zaufać i czy to dobry chirurg. Mój synek ma 2,5 roczku i bardzo się martwię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam tego lekarza tak samo jak ania2010 - byłam u niego na NFZ z pępuszkiem, który nie chciał odpaść - super podejście do dzieci, moja wtedy 3 tyg. córeczka ani razu nie zapłakała :) konkretny i bardzo dobry specjalista !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale czy jest dobrym chirurgiem? Bardzo zależy mi na tej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uważam, że tak :) Na tyle ile zajmował się moją córeczką przy dwóch wizytach - moja kuzynka z nim pracuje w szpitalu i bardzo go chwali.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję:) Dzisiaj idziemy do niego na wizytę i musimy ustalić datę zabiegu. Trochę się boję czy napewno to dobry wybór ale czas pokaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam z dr Zarzeckim. Godny polecenia lekarz i chirurg. Gdybym ja miała problemy z dzieckiem napewno bym sie do niego udała.
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
14 lipca mamy termin na zabieg usunięcia przepukliny. Dr Zarzecki obiecał, że przeprowadzi tę operację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do pana Zarzeckiego przy okazji dysplazji bioder mojej córki. Jest świetny miły i kompetentny. Serdecznie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten lekarz to "złoty" człowiek, a do tego świetny fachowiec. Mój synek-panikarz ze złamaną ręką nawet nie pisnął podczas znieczulania miejscowego i nastawiania. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy trzy tygodnie po operacji. doktor Zarzecki rzeczywiście ma dobrą rękę i podejście. Mogę go polecić w 100%. Operacja była robiona w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni i tu już nie mogę powiedzieć niczego dobrego. Podejście do rodziców fatalne a ordynator zachowywał się jak właściciel prywatnego folwarku. Nigdy więcej nie chciałabym być zmuszona do przebywania w tym miejscu. Przykro ale jestem bardzo rozczarowana. Natomiast jeszcze raz podkreślam doktor Zarzecki godny polecenia fachowiec.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy orientujecie się może gdzie aktualnie przyjmuje dr Zarzecki oprócz clinica-medica? W której przychodni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Up! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisałam już wcześniej- dr Zarzecki przyjmuje na ul. Żwirki i Wigury w przychodni we wtorki od 15.30-17.30 i środy od 16.00-17.50.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, dzięki, ale nie mogłam się tam dodzwonić, więc zwątpiłam. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie ad Szpitala Morskiego i chirurgii dziecięcej, orientujecie się może kto oprócz dr Zarzeckiego operuje? Córa dostała skierowanie na zabieg na przepukline nadpępkową. Chciałabym trafić na dr Zarzeckiego :) ale różnie to bywa ;) więc pytanie jacy chirurdzy jeszcze tam robią zabiegi ?? wiem, że świetny jest również dr Górski. Kto jeszcze? na kogo mogę tam trafić??
No i najważniejsze. Jak wygląda sprawa z anestezjologami? godni zaufania? Nie ukrywam, że nie tyle cięcia się obawiam, co znieczulenia ogólnego :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAJCIE TO ŚWIETNY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE NA LEPSZEGO TRAFIĆ NIE MOGŁAŚ PRACUJE W SZPITALU MORSKIM IM.PCK W GDYNI REDŁOWIE NA ODDZIALE CHIRURGIA DZIECIĘCA ALE OPRÓCZ TEGO PRZYJMUJE PRYWATNIE W CLINIKA-MEDIKA GDYNIA TEL.586615055.POLECAM PROWADZIŁ MOJEGO SYNKA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, że dr Zarzecki jest świetnym fachowcem i ma podejście psychologiczne do dzieci. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny specjalista,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Zarzecki to wg mnie najlepszy chirurg dziecięcy w Trójmieście a mieliśmy okazję poznac 10 tutejszych specjalistów. Bardzo profesjonalny, dokladny, skrupulatny i rzeczowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

do góry