Widok

dr Małgorzata Holke - opinie

Rumia Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Pań jest/była pacjentką pani doktor...? Szczególnie proszę o opinie na temat prowadzenia ciąży. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do proowadzenia ciąży nie wiem osobiście ale słyszałam wiele pozytywów, Pani dr jest moją lekarką od kontrolnych wizyt bo nic się na razie nie dzieje i jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponawiam. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z Panią doktor? W Internecie wiele pozytywów. Czy przyjmuje w ramach nfz w Gdyni?
Dziękuje za odp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
osobiście nie wiem bo chodzę prywatnie do innego lekarza, ale przyjaciółce prowadzi drugą ciążę i jest mega zadowolona, przyjmuje w Gdyni na wejherowskiej i zawsze jest tam masa ludzi do niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już na wejherowskiej Dr.Holke nie ma już długo teraz w Rumii przyjmuje .Prowadziła moja pierwszą ciążę polecam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjmowała 16 października bo byłam z przyjaciółką i zapisała ją na 14 listopada więc chyba jednak przyjmuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w której przychodni..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia Lekarska Chylonia - adres: ul. Wejherowska 59 81-049 Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow dziękuję! Dziękuję za odzew :)
Zadzwonie na wejherowską jutro i się dowiem. Szukam ginekologa do prowadzenia ciąży. Ze względu na inne problemy zdrowotne musi to być dość dobry i czujny lekarz. Chyba, że polecacie jeszcze kogoś skoro już Wam tak dobrze idzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo miła pani , pomogła by czuć się porostu bez skrępowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Odkładanie pieniędzy dla dziecka (23 odpowiedzi)

Rozważam odkładanie co miesiąc jakiejś kwoty dla dwójki moich smyków. Myślałam o 100 - 200 zł....

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

do góry