Widok

garnki Henkelman - szukam opinii

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Sporo tu wątków o garnkach, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii o garnkach Henkelman.

17-elementowy zestaw tych garnków jest akurat w ofercie na gruponie za 499 zł.

http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Infillio-NIP-527-235-84-80/17651983

Myślicie że to się opłaca? Czy te garnki są dobre, czy to kolejna próba naciągnięcia klientów?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś się zetknął lub ma takie garnki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprawdzilam w necie. Na niemieckich stronach nie ma o tej firmie sladu. Owszem, henkelman istnieje, ale zajmuje sie systemami wentylacyjnymi itp. W blad wprowadza uzycie nazwy Solingen. Zreszta malym drukiem napisane jest "inspired", co moze oznaczac tylko uzycie podobnego rodzaju stali.
Moi rodzice maja garnki philipiaka, ktore kosztowaly mniej wiecej tyle samo i z wygladu i technologii bardzo je przypominaja.
Termometry na pokrywkach sie popsuly, stopily ale nie ma to wiekszego znaczenia. Garnki sprawdzaja sie.
Wg mnie trzeba sobie zadac pytanie czy chce sie na to przeznaczyc tyle pieniedzy, co w przypadku ceny w grouponie moze budzic watpliwosci ( o ile cena 4399 jest prawdziwa... i odzwierciedla jakosc).
na stronie
http://www.moj.reklamacyjny.pl/articles/11/achtung-groupon-test-nibyrabat
mozna zapoznac sie z tymi rabatami oferowanymi na grouponie.
Zaznacze, ze z tych 500 pln za garnki ok. polowa idzie do groupona...
Radzilabym ostroznosc. Plusem jest to ze ma sie 10 dni na zwrot towaru ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9
nie polecam oddaję sa plamy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja też je niestety zamówiłam na grouponie, ale chce je zwrócić. Dostałam informacje że mogę je ciągu 10 dni odesłać na adres nadawcy ale muszę dołączyć wniosek o odstąpienie od umowy. Czy ktoś to już zrobił? Wiecie może jak to ma wyglądać? A ze zwrotem kasy nie było problemów?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
miałam problem z ddaniem bo minęło więcej niż 10dni ale mąż walczył dzielnie i się udało nawet karton chcieli który już wyrzuciłam policzyli za niego 30zł walczcie to podróbki po pierwszym gotowaniu na dnie wyszły plamy wyglądały jak dziury
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
zwróciłam garnki na drugi dzień po ich otrzymaniu i niestety czekam już trzy tygodnie na zwrot pieniędzy :(((dzwoniłam to gość mi powiedział, że zrobi przelew co niestety nie nastąpiło za drugim razem ten sam nr kom odebrał gość który się wyparł udając, że to prywatny nr wysłałam meila i też bez odzewu Proszę o radę jak mam ich zmusić do oddania pieniędzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mona jeśli możesz to odezwij się jak zmusiłaś ich do oddania pieniędzy za garnki będę wdzięczna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć czy mozesz mi podać adres na który wysylałaś garnki? Chyba że posiadasz nr telefonu, mi odpadają termometry i chciałbym je reklamować. Mój adres tom_k_l@wp.pl. Pozdrawiam Tomasz Kliś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
mi też w trzech pokrywkach poodpadały termometry w pokrywkach. Próbowałam na stronie henkelman.pl skontaktować się z firmą ale strona ich "skontaktuj sie z nami niestety nie przekazuje wiadomosci dalej. Gdybym wiedziała jaka to firma i jaka jakość to nigdy w zyciu nie zakupilabym tych garnków .
W razie gdyby ktoś z Was wiedział jak dotrzec do producenta garnków - proszę o informacje na e-maila sowmal@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie,

mam ten sam problem, jednak nie wiem w jaki sposb moge reklamowac te garnki, bo nikt nie chce wziąć odpowiedzialnośći ani groupon ani firma, infiilo.
Prosze o pomoc, w jaki sposob i gdzie udało się zareklamować te garnki.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,

Edyta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę daj znać jak poradziłaś sobie ze zwrotem garnków, ja również po otrzymaniu towaru chcę je zwrócić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy, ale to nigdy nie kupujcie tych badziewnych garów! Rdzewieją po kilku użyciach! To musi być prawdziwa stal "chirurgiczna". Ostrzegam przed nieuczciwą firmą na Grouponie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
naciągacze właśnie je oddaję
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja zrezynowałam z zakupu, dodatkowo zastanawiający jest brak opinii na ich temat w necie
a łudziłam się, że skoro sprzedaż jest na gruponie to może będą miały jakąś lepszą jakość;
lol, życzę powodzenia i udanego zwrotu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
opini jest bardzo dużo ,niestety złych ,sama kupiłam te garnki i po kilku gotowaniach pojwiły sie ubytki w dnie.Takie są te garnki ,to oszuści
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
az dziwne ze pisza 30lat gwarancji na dno, no ale mimowszystko ktos juz kupil te gary i jest niezadowolony
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób mogę zwrócić te nieszczęsne garnki i gdzie je wysłać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakupilam te garnki 6 miesięcy temu na grouponie. Używam je codziennie i nie zauważyłam żadnych oznak zniszczenia. Wg mnie są ok, polecam każdemu. Jedyną wadą może być tylko problem z widocznymi po umyciu zaciekami z wody, nie wygląda to estetycznie i trzeba przecerać suchą szmatką aby błyszczały.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tragedia!!!! Szukałam opini przed kupnem ale nie dałam rady nic znależc - garnek pękł na całej długości po 2 gotowaniach - odesłali drugi w kiepskim stanie /na moje to stary tylko pospawany/- oszuści nie kupujecie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie kupujcie tego ja zakupilam takie same garnki rok temu tylko pod inna nazwá "Misolli" od firmy koala, lecz widzé ze zalozyli teraz nowá .firmé pod inna nazwá , te garnki to porazka, po krótkim uzywaniu poodpadaly termostaty z pokrywek, nie sá to garczki zadnej znanej firmy, dziewczyna rowniez na forum pisala ze identyczne mozna kupic w tesco za 200 zl, Sprawdzcie forum Garczkow "Missoli" i sié przekonacie to jest naciáganie ludzi, nie dajcie sié! Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam te garnki od marca 2013, odpadły termostaty z dwóch pokrywek, uchwyty - ich dolna część - po nagrzaniu się wypaczyły - poza tym są ok..napisałam reklamację ale cisza z ich strony..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sugeruję złożyć reklamację do Groupona.
Tak wyglada u nich proces kontroli firm z ktorymi wpolpracuja.
Prawda jest taka ze nie sprawdzaja ich w ogole.
Dobre garnki musza kosztowac duzo, nie mowie tu o marketingu siecowym z piramida firma na P., a jak to sie mowi tanie mięso to psy jedza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłam ten zastaw na grouponie i problem, wsystkie termostaty od pokrywek poodpadali, jakiś słaby plastik użyty. Nigdy u mnie temperatura nie przekroczyła 60 stopni na termostacie, a on mi się popsuł. Moim zdaniem nie warto.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Te garnki to jedna wielka tragedia, są bardzo ciężkie, rączki nagrzewają się, a co najgorsze przykrywki z termostatem odpadają bardzo szybko. Wszystkie przykrywki są do wyrzucenie, gdyż nie obejmuje ich gwarancja. To najgorszy z moich zakupów!!! Lepsze już są te z Lidla :) mam je do dziś. NIE POLECAM TYCH GARNKÓW.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest dokładnie tak jak piszecie. Zakupiłam ten zestaw rok temu. Już w trzech pokrywkach odpadły termostaty. Garnki rdzewieją, pozostają na nich brzydkie plamy, uchwyty bardzo szybko się nagrzewają. Nie polecam!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Używam te garnki ponad 2 lata - zakupione przy okazji prezentacji w domu. Jestem z nich zadowolona - chodź powiem szczerze firma PHILIPIAK jest o wiele lepsza :) no ale cena też jest wyższa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na pierwszy rzut oka to te garnki są nawet i ładne. Co do ich wartości cenowej to lepiej nic nie mówić. Po kilku miesiącach użytkowania nie pozostała cała ani jedna pokrywka - pękają plastykowe części uchwytów. Praktycznie nie ma szans na naprawienie. Takie wykonanie pokrywek całkowicie dyskredytuje ten produkt. Oczywiście ze Szwajcarią to te garnki nic wspólnego nie mają.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Droga Rodzino

Zastanów się przez chwilę,
po pierwsze primo: normalnie komplet kosztuje niby ~5000zł i nagle przecena 90%, daje to ok 500zł za ten zam komplet,
po drugie primo: dokładnie nie wiem, ale około połowy kwoty 500zł bierze grupon...

czyli ich produkcja, marża producenta, transport do hurtowni/pośrednika, marża hurtowni/pośrednika zamykają się w kwocie ok 250zł?!!!!
Szwindel jakich wiele, lepiej unikajcie tej "fantastycznej" promocji
Pozdrawiam i życzę dużo uwagi i rozwagi przy zakupach z takich promocji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdecydowanie odradzam. To bubel.
Łamią się uchwyty WSZYSTKICH pokrywek wraz z termostatami. Żeby nie wyrzucać garnków musiałem wymienić uchwyty pokrywek kupując tanie pokrywki i wykorzystując ich uchwyty.
Uznałem, że reklamacja narazi mnie tylko na dodatkowe koszty opłat za wysyłki. Tak naprawdę to należałoby takie garnki oddać i odzyskać pieniądze (towar niezgodny z umową).

Przy okazji: w instrukcji jest napisane żeby pokrywek nie myć w zmywarce i (TU UWAGA!!!!) pod bieżącą wodą!!!!!
Fajne garnki, co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za wszystkie opinie. Zastanawiałam się nad tą promocją z grupona. Dzięki Wam na pewno nie kupię :)
Mam podobne garnki, firmy Frico, dostałam 3 lata temu w prezencie ślubnym, na pierwszy rzut oka identyczne, również 17 części, tylko nieco dno niższe. Oczywiście większość pokrywek się rozpadła (uchwyty) i od jakiegoś czasu podwójne dno mi się rozłazi, jeszcze trochę i wszystkie pójdą na śmietnik. Z tego co wiem, kosztowały również ok 500zł na allegro, niby też jakaś promocja :/
Kolejny złom :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, nie wiem jak te garnki z grupona ale kupilam oryginalne garnki hk za ok 4,5 tys. najlepsze garnki jakie mialam, sa cudowne nadaja sie idealnie na indukcje, woda gotuje sie w nich doslownie pare minut. utrzymuja cieplo jeszcze przez pare godzin tak ze woda po ugotowaniu na dlugo jest jeszcze goraca. sa to garnki nie kapki wiec jak wylewa sie z nich sos czy wode nie cieknie po calej kuchni :) nawet jak cos sie przypali to po zalaniu wodą (nie zalewac goracych garnkow!!) przypalona skorupka doslownie sama odchodzi, jednynem minusem jest to ze sa bardzo ciezkie i mam problem utrzymac patelnie w jednej rece przez dlugi czas no i oczywiscie nie mala cena ale warto :) najlepsze garnki! polecam jak ktos kocha gotowac i chce zainwestowac w sprzet na lata :) oczywiscie podkrelam ze mowie o oryginalnych garnkach a nie tych z grupona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
odradzam te garnki ,kupiłam z groupona z 4999 przecenione na 499 zł kupiłam ,zagotowałam wodę z makaronem ,wyszła rdza , w drugim garnku to samo ,dostałam je na prezent urodzinowy ,masakra ,teraz je właśnie odsyłam do reklamacji ,jestem ciekawa czy dostanę zwrot pieniędzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy możesz mi podać adres na ktory mozna je reklamować? Chyba ze posiadasz do nich nr telefonu? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie dzisiaj dotarli do mojego domu sprzedawcy tych garnków ale poprosiłam synową o pomoc a wnuczek zaraz znalazł opinie tych garnków.Po prezentacji i za reklamę pani nie płaci a za towar tyle że musiałabym tylko patrzeć na te garnki,a co gotować i żeby wytrwały do końca życia to chyba musiałabym bardzo krótko żyć.A skoro mam krótko żyć i w byle jakich garnkach gotować i spłacać ratami najlepiej to zbrzydła mi ta reklama i te garnki .Kłopotu mniej i na duszy lżej.Od razu gdzie jest firma i gdzie mam się odwołać ze zwrotem tego zakupu.To tylko w Warszawie proszę o adres i telefon nie ma takiej potrzeby.To bardzo dziękuję za reklamę ale mój czas też jest w cenie skwitowałam ijeszcze raz podziękowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam mam podobny problem tylko ze garnki mi zabrano a kasy zwrotu nie dostalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te garnki to jawne ściema, właśnie dałem się namówić i kupiłem. Po pierwszym gotowaniu na dnie garnka pokazały się rdzawe wżery których nie można się doczyścić, ta "chirurgiczna" stal stawia poważne wątpliwości co do jakości, odradzam każdemu kto by się chciał na ten zakup pokusić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakupiłam garnki Henkelman na Grouponie po kilku miesiącach poodpadały wszystkie uchwyty plastikowe od pokrywek pół roku próbuję reklamować bez rezultatu oddaję sprawę do sądu nie polecam , straszna chała, a firma INFILLIO współpracująca z Grouponem to oszuści - skoro nie można nawiązać z nimi kontaktu to nie można ich inaczej nazwać .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mozesz napisać jak wyglądał proces reklamacyjny?. Właśnie chcę zareklamować te garnki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reklamowałam, niestety, naraziłam się dodatkowo na koszty przesyłki. Odesłali mi je z uwagą, że używałam niezgodnie z instrukcją.
Nadmieniam, że gotowałam w nich wodę - na dnie wyszły czarne plamy.
Te gary, to oszustwo . Nie kupujcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat ten komplet z grouponu za 499 kupilam sobie! Zadnej faktury nie otrzymala, żeby miec na nie gwarancje niby dożywotnią, poza tym niektóre czesci plastykowe dostalam poniszczone, popękane. Ogolnie z samego gotowania jestem zadowolona w tych garnkach, ale problemem jest to, że prawie wszystkie uchwyty zostały popękanie bardzo szybko i odleciały, więc korzystam dalej ale bez uchwytów na pokrywkach ((
I nie wiem gdzie mogłabym dokupić te częsci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy orginalne ze strony producenta za 4900zl 17elementow w skorzanej walizce i nawet rysy. A mamy je 5lat. Mamy certyfikat jakosci itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o adres oryginalnej firmy !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry