Widok

gdzie kupic wózki?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witajcie
poszukuję, hurtowni, sklepów gdzie można kupic wózki w dobrych cenach :) jakie miejsca polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akpol, Mama i ja, w Gdyni koło dworca jest nmały sklepik z wózkami, na Jana z Kolna za sądem hurtownia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep z wózkami jest również na przeciwko banku WBK w Gdańsku ul. Wyspiańskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.bobowozki.com.pl/kontakt.php,na grabowku kolo kosciola jest hurtownia dla dzieci i tam tez mozna kupic wozki ale niewiem jakie sa tam ceny bo jeszcze sie za nimi nie rozgladalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowalam na allegro :) i bardzo sobie chwale....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję pooglądać w sklepie (w mama i ja jest spory wybór) i jak sie na jkiś zdecydujecie, zamówić przez internet, zaoszczędzisz nawet kilka stów :)
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na allegro, i np. przeszukać woj. pomorskie (z odbiorem osobistym)
albo trojmiasto.pl- ogłoszenia- dla dzieci- też jest sporo wózków :)

Ja kupiłam używany w świetnym stanie za naprawdę niewielkie pieniądze :)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BOBORAJ
AKPOL
MAMAiJA
internet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zawsze jest jak piszesz. Właśnie jestem po zakupie wózka w Mama i ja z najnowszej kolekcji i jest tańszy niż w internecie, gdzie doszłyby jeszcze koszty wysyłki. Mało gdzie są już dostępne najnowsze x-landery w necie.
Owszem, często wózki są tańsze w sklepach internetowych, ale nie jest to regułą. Też miałam w planach pooglądać na żywo i zamówić, ale okazało się, że oszczędność żadna :D akurat w moim przypadku ;)
Poza tym jest jeszcze jeden mankamencik. Kupując wózek przez internet w razie reklamacji odsyłasz go na swój koszt do serwisu i zostajesz (na kilka tygodni czasem) bez wózka, oddając do serwisu w sklepie dostajesz zastępczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś sprawdzone sklepy internetowe? Bo sama nie znalazłam do tej pory nic z dużo lepszymi cenami niż np. Bobowózki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja jeszcze gorąco polecam hurtownię Tygrysek w Wejherowie na Wałowej- naprawdę niskie ceny :)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a sprawdzałaś na dino.sklep.pl
My tam kupiliśmy i od razu jeszcze rabat dostaliśmy. Transport gratis :) Szybka- mega szybka- realizacja zamówienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bobowózki w Rumi, mają duzo taniej niz w Mama i ja itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tak myślałam :) A ostatecznie kupiliśmy wózek w Mama i ja. Po dokładnym policzeniu wszystkich akcesoriów, odliczeniu rabatu, okazało się, że w Mama i ja jest jednak taniej.

Dodatkowo - w Mama i ja dają wózek zastępczy na czas reklamacji i napraw, a do sprzedawców (trafiają mi się sami bardzo kompetentni, szok! ;)) można się zgłosić z każdą głupotą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatha, a jaki wózek kupiliscie?

A co do sprzedawcow w mama i ja to trzeba przyznac, że naprawdę znają się na rzeczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mutsy 4Rider. Teraz siedzę, gryzę pazury i czekam na telefon ze sklepu, że już jest ;) Słyszę o tym wózku tak skrajne opinie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W mama i ja ,na ich stronce sa tansze ,przesylka gratis ,jest to ten sam sklep ,tylko maja rozne ceny (w necie i na grunwaldzkiej np.)w razie reklamacji ,(pisalam maila) mozna zostawic wozek w sklepie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie znajduje sie ten sklep
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś jakaś Forumka polecała hurtownię - chyba w Tczewie??? pamiętam, że ceny na ich stronie faktycznie były konkurencyjne :P

wie ktoś jak się nazywała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już zupełnie zgłupiałam z tymi wózkami.
Moje typy :
Mutsy urban rider (4 kołowy) ładny, zgrabny, ale bez amortyzatorów
Bebe Confort (4 koła)- b. ładny, ale czy wygodny w jeździe ?
Implast bolder - cena zachęca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Tczewie jest hurtownia Bajka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam fajny link, gdzie są wszystkie najważniejsze marki wózków na jednej stronce do pooglądania

http://www.swiatwozkow.pl/index.php?manufacturers_id=30
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie o nią mi chodziło :) dzięki :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najtaniej jest w Gdyni na przeciwko dworca taki mały sklepik i w tygrysku Gdańsk Oliwa na Krzywoustego 25. Przez internet to lipa bo każdy wózek jest inny i musisz sprawdzic pojeździc po sklepie tym wózkiem i zobaczyc czy Ci pasuje, a do tego jak się zepsuje to serwis masz na miejscu i przez internet musisz odsyłac na własny koszt i co wtedy bez wózka zostajesz lipa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aghata,

nie gryx pazurków:) ja mam 4 roder, spoket next, ten z mniejszymi kolkami z przodu, skorzana raczka, jestm b. zadowowlona, narazie uzywalismy tylko gondoli, ale nie denerwuje sie:):)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HURTOWNIA BAJKA ma duzy wybor ;)
http://www.bajka.net ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my spacerówkę kupiliśmy przez internet. W akpolu kosztowała 800 zł, i teraz nie dam sobie głowy uciąć ale daliśmy albo 400 albo 500, na allegro
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam wózek w Mama i Ja, cenowo wychodziło prawie tak samo jak na allegro ale mi chodziło aby później nie było problemu z gwarancją, a w sklepie Mama i Ja serwis mają na miejscu...
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emi - czy musisz ciągle reklamować swój sklep? to już jest nudne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie jak się kupuje w sklepie internetowym to nie ma pewności jak z gwarancją. Ja kupiłam X-Lander X-Move w sklepie w Lublinie, a że nie mieliśmy tyle miejsca w aucie, aby to przewieźć z bagażami to sklep wysłał nam wózek do domu i to za darmo. I Tak stałam się fanką X-Landera, a co ważne i po plaży pojedzie "podobno" sprawdzimy już niedługo. W każdym razie naprawdę polecam http://www.nibyland.sellingo.pl/wozek-gleboko-spacerowy-x-move-2w1 a tu jest stronka sklepu jak ktoś chce
nibyland.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mój wózek Vicco od Adamexu kupiłam przez internet. Wyszukaliśmy z mężem model który nam się najbardziej podobał i był to właśnie ten wózek, który później przyszedł do nas kurierem. Muszę przyznać, że jest rewelacyjny! Ma wszystkie potrzebne akcesoria, jest lekki, zwrotny i ma podwójne amortyzatory - duża wygoda i maluszek się nie budzi na wyboistych drogach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo fajnie mi się sprawdza wózek Dorjan, model creativo, to mój pierwszy wózek dziecięcy w życiu więc nie mam z czym porównywać ale na pewno mogę powiedzieć, że lekko jeździ, nie trzeba się siłować przy jakimś unoszeniu, podnoszeniu, skręcaniu, ogólnie obsłudze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla często podróżujących rodziców Ane x to strzał w dziesiątkę. Foteliki są solidne, ale niezbyt ciężkie, co ułatwia życie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Prezent (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Niedługo wybieram się na Komunię do syna kuzyna. Zamierzam wręczyć pieniądze, ale...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (18 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Lux Med - ginekolog (63 odpowiedzi)

Właśnie się wnerwiłam - okazało się, że od kwietnia moja karta CM LIM będzie akceptowana tylko w...

do góry