Widok

ginekolog

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy była może któraś z Was u dr Izabeli Pabin na NFZ? Czy nie ma problemu np. ze skierowaniem na badania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam u lekarki raz, nie polecam.
Nie chciała dać zwolnienia pomimo pracy na magazynie. Tłumaczyłam i mówiłam że nie mam możliwości tam pracować w ciąży, ale niestety pani była nieugieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

To już powinien pracodawca znaleźć pani inne stanowisko pracy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak jak napisałam nie mogłam tam pracować w ciąży czyli pracodawca nie miał innego stanowiska...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale to nie jest podstawa do wystawienia zwolnienia lekarskiego. Podstawą jest ewentualne zagrożenie ciąży a nie stanowisko pracy, które ciężarna zajmuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szkodliwe warunki /stanowisko pracy również jest wskazaniem do zwolnienia lekarskiego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

I ciekawe jaki kod choroby ma wpisać lekarz na szkodliwe warunki pracy. Dajcie spokój. To jest sprawa pracodawcy. Jeśli nie może zapewnić odpowiednich warunków dla ciężarnej to powinien ją odesłać do domu z zachowaniem wynagrodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Od razu widać,że nie masz pojęcia o wystawianiu zwolnień, bowiem na takim zaświadczeniu nie wykazuje się choroby pracownika, ale wpisuje się kod literowy, w tym przypadku- kod B, który oznacza niezdolność do pracy przypadającą w okresie ciąży;
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam niedawno u tej pani dr w Sopocie w Family Med. i bardzo polecam.
Co prawda nie brałam żadnego skierowania ale bez problemu dostałam receptę, na której mi zależało.
Pani dr młoda, bardzo sympatyczna i kontaktowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry