Widok

hobby

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jakie macie hobby czy wspólne czy osobne?
ile poświęcacie hobby czasu? a może na razie poszło w kąt?

piszcie:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
większość forumowiczek ma hobby pt"wątek dla zapracowanych" niepracujących :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piłka nożna - ale ostatnio raczej tylko mecze oglądamy... Nie ma jak zebrać paczki znajomych na boisko :)

Auta - możemy godzinami rozmawiać :)

Ja to przepadam jeszcze (tzn. mam do teo talent) ;) za naką języków obcych :)

Forum? A owszem, znalazłam sympatyczne koleżanki, z którymi mozna się spotkac przy piwku :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Motoryzacja -a głownie nasza maszyna która stoi w garażu, godzinami potrafimy o niej rozmawiać

Czytanie ksiązek- ale to już moje osobiste zainteresowanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys uwielbiałam motory i wszystko co z nimi zwiazane moglam siedziec godzinami w piwnicy i patrzec jak skladaja junaka hi,hi teraz juz nie ma na to czasu ale jak widze jakas porzadna maszyne na ulicy to jeszcze mi serce rosnie i zeby nie bylo watpliwosci nie mowie tu o tych motorach na ktorych jezdza potencjalni dawcy organów:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..ja też nie miałam na myśli potencjalnych dawców organów, maszyna jest potęzna ale i bardzo piękna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak na marginesie, ci powszechnie zwani dawcy organów, dawcami organów wcale nie są, ponieważ zanim przyjedzie karetka, już nie żyją.
To znaczy w przypadku motocyklistów najcześciej (!) dzieją się dwie rzeczy: po wypadku, albo wychodzą bez szwanku albo ulegają poważnym obrażeniom i giną na miejscu...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasem gdy jeździmy z mężem naszym motocyklem (ja jako pasażerka oczywiście, choć narazie jestem na etapie odpalania ,bo ciężko utrzymać mi taki motor) mijają nas włąśnie tak zwani" potencjalni dawcy" i ilekroć przejezdzaja koło nas z niesamowitą prętkoscią zastanawiam sie, jak długo bęą tak mogli jeździć.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety...
Ja czasem czekając na skm w redłowie widzę taką scenkę: koleś jedzie na swoim cudeńku chyba 200 km/h, pędzi przez całą długość Drogi Różowej, po czym nieco wolniej wraca równoległą ul.Zwycięstwa i dawa, od nowa 200 km/h Różową...
(ok. godz. 15.00) - tu nie chodzi tylko o jego życie, tu chodzi również o bezpieczeństwo innych.
Nie wiem, gdzie jest wtedy drogówka.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie jest tak jak mówisz...myśle ze oni nie myślą wtedy o bezpieczeństwie innych....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oni jezdza dla szpanu

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn chodzi na taniec http://baza-firm-polskich.pl/zajecia-hip-hop-dla-dzieci/ bardzo się zaangażował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nasz konik to szeroko pojęta energetyka i nowinki techniczne :)

a motory, fajna sprawa, ale przede wszystkim trezba miec głowę na karku

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no u nas to tak różnie
ja uwielbiam zwierzeta interesuje sie nimy a szczególnie kynologią (czyli psami) no i mąż tak za mną też sie wciągną
on uwielbia również majsterkowanie, zbiera sobie różne przyżądy
uwielbiamy turystykę, podróże, lubimy zwiedzać nowe miejsca:) to już dosyc drogie hobby dlatego to od czasu do czasu jakies wypady

no ja jeszcze uwielbiam ogrodnictwo, mogę cały dzien przesiedziec w ogrodzie wogóle to mnie ciągnie do natury:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kropko, a nie chciałabyś nam zrobić cyklu wykładów ;) na temat alternatywnych źródeł energii w domach jednorodzinnych?

Zastanawiamy się nad różnymi rozwiązaniami, ale ostatnio słyszymy, że owszem, może i jest to ekologiczne, ale zwraca się dopiero po 20 latach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie już wcześniej była o to prośba
kropka powinna utworzyć swój wątek odnośnie energi:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwielbiamy czytać:))) nałogowo chodzimy do kina;), biegle mówimy w dwóch językach, ale ciągle się uczymy, oczywiście razem (Paweł jest trochę lepszy, trzeba mu to oddać;)))

gramy razem w tenisa, uwielbiamy żeglarstwo i siatkówkę plażową:))) Paweł uwielbia jeździć na rowerze, ja średnio...ja uwielbiam konie, Paweł niekoniecznie;)))

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja czytam ksiązki nałogowo...
Marcin uwielbia gry typu Warhammer i inne karcianki
razem:konie i żeglarstwo

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda jak ja bym chciała się nauczyć żeglować tak się zbierałam zbierałam i jak już to nauczyciel uciekał:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój mąż-komputer ,ja - wybrane ksiazki i stare polskie filmy.
Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niektórzy mają tu hobby pt. dosrywanie innym. Moje hobby to fitness.
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje hobby to Łucznictwo. Od 6 miesięcy złapałem zajawkę i ćwiczę na weekendach.
Początkowo trenowałem przy domu na specjalnie przygotowanym miejscu - bezpieczeństwo ponad wszystko.

Wraz ze wzrostem umiejętności co nastąpiło dość szybko zmieniłem łuk, strzały i groty
Najciekawszy efekt uzyskałem jak znajomy pożyczył mi strzały z grotami gwiżdżącymi. Podczas lotu wydają ciekawy dzwięk i uatrakcyjniają. Poza tym łucznictwo to sport dla każdego, bardzo uspokaja po pracy i można ćwiczyć koncentrację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim hobby już od kliku sezonów niezmiennie jest kajakarstwo. Na ten sezon planuję kompletne szaleństwo - chcę dla całej mojej rodziny kupić kajaki, aby móc cieszyć się magią kajakowania kiedy tylko chcemy. Na gokajak.com niedrogo znalazłem cały potrzebny mi sprzęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pare hobby, ale czasami po prostu lubię też telewizje obejrzeć. Myślę teraz własnie nad zakupem dysku multimedialnego. Jest tego sporo np. tutaj https://webranking.pl/95-dyski-multimedialne.html . To taki ranking dysków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pasjonuję się sennikami :) baaardzo dużo o nich czytam i o ich genezie, tutaj dość ciekawy polecam o tym co znaczy dziecko jak się przyśni ;) https://magazynkobiet.pl/sennik-dziecko-co-oznacza-sen-o-dziecku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ja często gram w gry, które można kupić w https://allegraj.pl/ . Szczerze mówiąc dla mnie oferta tutaj jest mega atrakcyjna, dodatkowo wybór jest też dosyć duży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

Jak wyprawiacie urodziny dla dzieci? (26 odpowiedzi)

Witajcie! Jak bardzo hucznie obchodzicie urodziny dzieci? Głownie chodzi mi o to czy urządzacie...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

do góry