Widok

jak zlikwidować plamy na stole po gorącym kubku ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
chyba zniszczyłam stół, na blacie zostały kółka po kubku, w którym był wrzątek.

czy są jakieś metody/preparaty by usunąć to ?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
niewiem o jakich plamach mówisz dokładnie,jeżeli to białe kółka to zmywaczem do paznokci ;)
image
image

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
zmywaczem do paznokci????????!!!!! o moj boże... co za głąby
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9
To wcale nie jest taki głupi pomysł jak Ci się wydaje. Mi żadne żelazko czy "maseczki" z oliwy z oliwek nie pomogły ani żadne preparaty. Stwierdziłam, że spróbuję z tym zmywaczem skoro i tak nie mam nic do stracenia i udało się! Białą plama po gorącym kubku zniknęła od razu i nie ma po niej śladu. Ja polecam ten sposób jak najbardziej : ) Następnym razem coś sprawdźcie zamiast od razu oceniać...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja pierdziu, rozwaliłam stół do reszty - nie polecam metody ze zmywaczem...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
teraz dopiero przeczytałam Twoją odpowiedź...no właśnie...raczej już nie usuniesz ani śladu po kubku ani po zmywaczu ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wpadłam na pomysł by poszukać na to pytanie odpowiedzi w sieci stół próbowałam ratować specjalnymi do tego typu problemów przywiezionymi z zachodu i nic natomiast gdy przeczytałam o zmywaczu byłam zdziwiona ale co tam spróbuję i co? Rewelacja dziękuję za pomoc!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
To wszystko zalezy jaki to stoł. Tzn. Z czego zrobiony. Moj ma wysoki połysk wiec zmywacz zniszczy go jeszcze bardziej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wpadłam na pomysł by poszukać na to pytanie odpowiedzi w sieci stół próbowałam ratować specjalnymi do tego typu problemów przywiezionymi z zachodu i nic natomiast gdy przeczytałam o zmywaczu byłam zdziwiona ale co tam spróbuję i co? Rewelacja dziękuję za pomoc! Teraz tylko olej- najlepiej lniany -akurat nie mam więc oliwa z oliwek też jest ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli stół jest lakierowany to zmywacz idealnie zmatowi i wtedy już całkiem do wywalenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi też pomógł zmywacz, nie wierzyłam ale spróbowałam i faktycznie rewelacja!!!! Dzieki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam zmywacza ja tak właśnie zniszczyłam swój drewniany stół po tym jak postawiłam na chwile nasaczobe w zmywaczu do poaznokci waciki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmywacz ZADZIAŁAŁ!! 30 sekund i po problemie! :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dębowym stole zmywacz nie zadziałał ( zmywa powłokę lakieru) za to żelazko jest genialne ( przez bawełnianą koszulkę przyłożyć żelazko i puścić parę 2-3 razy - żelazko nagrzane na 2 kropce) plamy zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, po żelazku z parą stół jest jak nowy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również wypróbowałam i po żelazku plamy zniknęły !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje jak sie ciesze po zelSku plamy zniknely napastowslam a stol jak Nowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To dziwne że gorące żelazko pomogło,a gorący kubek zepsuł stół
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie są plant od goracego lubią,a od wody !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żelazko pomogło i u mnie Ufff ulga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żelazko i ściereczka amazing, mama ma nowy brązowy lakierowany stół, nie zauważyła różnicy po powrocie. A mówiła żeby gorącego nie stawiać na stole :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie nie zadziałał zmywacz jeszcze więcej białych plam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żelazko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zadziałało! A było strasznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest tu wiele pozytywnych komentarzy na temat zmywacza. Myślę sobie zaryzykuję i ku mojemu zdziwieniu kółko po gorącym kubku zniknęło z mebla. Wystarczyło delikatnie potrzeć wacikiem ze zmywaczem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie wystraszylam sie ze stol przebarwilam na wacik do uszu delikatnie zmywacz super dziala zero przebarwienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki Pani ma stół lakierowany czy nie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czym usunąć plamy po gorącym kubku ze stołu z żywicą epoksydowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie głąb zmywacz musi być bez acetonu. Ze strachem ale zrobiłam. Najpierw próbę wacikiem a potem wata. Jestem wdzięczna bo stół jest jak nowy a koleczek miałam na całym dębowy lakierowany stoliku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzialolo co mnie zdziwiło.... Mam dębowy lakierowany stół więc jednak zadziała
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

żelazko na parę przez bawełnę, na sosnowym stole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam/sama jesteś głab kółka zniknęły, przed chwilą testowane. I zasadniczo ok, pierwsza reakcja większości to Co?!?! Zmywacz?!?! Ale może warto coś najpierw sprawdzić, doczytać a nie od razu injuch obrażać. Wiadomo tak najłtwiej, sam nie wiem, ale się wypowiem. Ehh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie!!!! Jeżeli stół jest na wysoki połysk to zmywaczem do paznokci zniszczysz stół jeszcze bardziej!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zmywacz idealnie zadziałał na białe okręgi po kubkach! wyczyszczone do zera!! :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dzieki za rade ja teraz zmylam plamy zmywaczem super tylko trzeba na wacik dac zmywacz a nie pezposrednio na stol amialam ich bardzo duzo polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteś wielka. Na moim politurowanym antyku zmywacz pomógł. Krytycy tej metody nie rozróżniają mebli politurowanych od współczesnego badziewia. Dzięki za podpowiedź.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

super! lakier do paznokci zadziałał natychmiast (na dębowym lakierowanym blacie). Dziękuję :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomogło ten bez acetonu wielka biała plamy od gorącej pizzy zniknęła na ciemnym stole politurowanym Dzięki Kamień z serca po 3 minutach nie ma sladu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znywacz do paznokci zadziałał , z czystym sumieniem polecam ...
Dziękuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję z całego serca za ten sposób ze zmywaczem !!!!!!!!!!!!!!! zadziałało !!!!!!!! :)))))))))) Szkoda, że nie mogę zamieścić tu zdjęcia jako dowód. Nakładałam patyczkiem kosmetycznym zamoczonym w zmywaczu, na początek na malutki fragment. Kółko na drewnianym biurku po kubku miało ok 2 tyg i było bardzo białe, wyglądało to koszmarnie.... Też się bałam :O, dlatego trzeba nałożyć na bardzo mały fragment. Zmywacz bez acetonu.
Dziękuję jeszcze raz :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powoli , powoli plama znika...
Cudowna metoda..!!!!!
Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam kiedyś aby nałożyc na plamy na ok 2-3 godziny mieszankę 1:1 soli i oliwy z oliwek. Ale osobiście nie sprawdzałam
image image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedyś usuwałam solą i octem,pomogło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to jest nowy politurowany stół - Ludwik i boję się go na środku potraktować zmywaczem, tym bardziej, że nie jest on mój
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok, aguś, przeczytałam te linki i bede działaś z solą i oliwa, wydaje mi się najmniej inwazyjne, a ten zmywacz to kurde jakiś hard core ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Własnie wypróbowałam zmywacz do paznokci... TO DZIAŁA!!! Dziękuję bardzo!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
słowo bałam sie zmywaczem ale nraz kozie śmierć i zeszło polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze watek stary, ale mam swieza porade. musialam niedawno zreanimowac stół z białych plam po alkoholu. pomoglo gorace zelazko. kuchenna sciereczke polozylam na plame i przeprasowalam zelazkiem. dziala, polecam. porada znaleziona w necie :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Goniau - wielkie dzięki!!! żelazko jest bezkonkurencyjne, uratowałaś mój stół :):)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
polecam żelazko i ściereczkę. U mnie też się sprawdziło :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupić podkładki pod kubki:) to tak na przyszłość
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak ktos wlasnie parą z żelazka rozwalił stół to co wtedy działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupienie deski do prasowania
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
no właśnie A co jesli zniszczyłam stół właśnie tym że prasowałam na nim? jest caly w białych śladach .. CO ROBIĆ? RATUJCIE!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
żelazko musi być z funkcją pary, nie wiem kiedy pojawiają się białe ślady od gorących naczyń ale żelazkiem skutecznie je usunąłem. Rozkręciłem je na 1, może 2 kropki, a że widząc efekt zasłużyłem na nagrodę właśnie piję zwycięskie piwo ;)

PS prasowałem przez bawełnianą koszulę, jedno kółko było od gorącego talerza, drugie od obciekającej flaszki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
dodam, że wcześniej jak miałem podobny problem na szafce, zeskrobałem wierzchnią warstwę lakieru nożem, z daleka nie widać, ale tego żelazkiem już chyba nie uleczę, choć spróbuję jutro jak wytrzeźwieję

W każdym razie pomysł podobny do zmywacza do paznokci, nie polecam, papier ścierny i nowy lakier to też podobny pomysł - można usunąć przebarwiony lakier, ale nie trzeba, sól i oliwa, nie próbowałem bo pewnie podobnie działa, oglądałem jakiś filmik z YT z żelazkiem i zrobiłem tak samo, pomogło :)

PS nie sprzedaję nowych mebli :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Własnie u mnie plamy sa po prasowaniu na stole firan prze dwa koce a zniszczenia sa okropne co wtedy .....?
tak DESKE mam ale prasowanie na niej firan to masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam przy lakierowanym drewnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzy lata po umieszczeniu porady trafiłam na nią i wykorzystałam. Pomogło! W trakcie biesiady rodzinnej mąż wylał sporo wódki na nasz palisandrowy stół. Oliwa, specjalne środki...wszystko lipa. Pomogło żelazko i ścierka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może żelazko było/zbyt gorące, powstało więcej białych plam, Próbuję olej z solą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmazywaczem do paznokci rzeczywiście działa, spróbowałam patyczkiem do uszu delikatnie aby sprawdzić reakcję i schodziło. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sól i oliwa nie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadziałało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawdz najpierw delikatnie. U mnie super działa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zrób zmywaczem bez acetonu na waciki do uszu ,.Zobaczysz ,Wszystko ki zeszło pięknie .spróbowałam- oliwa i sól śle bez efektu,była plama na ciemnej politurze wielkości dużego talerza od gorącej pizzy . .Efekt zmywaczem rewelacja.Jak nowy .Potem przeczyściłam cały stół mleczkiem do mebli.Żadnego śladu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama nie wierzyłam, ale spróbowałam. Przez bawełnianą szmatkę przeprasować żelazkiem rozgrzanym w okolicach 3. Płytsze przebarwienia zniknęły całkowicie, głębsze prawie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
SZOK ze to działa; właśnie przetestowałam -niesamowite...
ja testowałam żelazko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Balam sie zelazkiem bezposrednio przez szmatke, wiec lekko zwilzylam koniec sciereczki I nagrzalam pocierajac zelazko, potem od razu wytarlam plame . Zeszlo prawie idealnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wprawdzie pytanie jest sprzed 4,5 roku, ale mam odpowiedź! Sam długo szukałem w necie informacji, jak usunąć białe plamy powstałe w wyniku stawiania gorących naczyń na blacie pięknego stołu i wypróbowałem nawet parę znalezionych "porad" internautów. Wziąłem w końcu sprawę we własne ręce i postanowiłem zamalować to wszystko, nie oszczędzając pięknej faktury forniru. Kupiłem więc: farbę alkidową kryjącą w kolorze gorzkiej czekolady, wałeczki do malowania i papier ścierny "160" i 240" do zmatowienia powierzchni.
Wziąłem głęboki oddech i... "matowiłem" starannie, "matowiłem"... gdy nagle spostrzegłem, że białe plamy robią się coraz mniejsze i mniejsze, aż w końcu ZNIKNĘŁY!!! Wielce uradowany popędziłem do sklepu, by kupić lakier alkidowy bezbarwny. Nałożyłem go wałeczkiem starannie, odczekałem 24 godziny i mamy "nowy" stary stół!!! Okazało się, że jest to najpewniejszy sposób pozbycia się plam. Nie szukajcie więcej i nie bójcie się skorzystać z mojego doświadczenia. To tylko ok. 2 godz. spokojnej pracy. Powodzenia. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
A żelazkiem to ok 5 min roboty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem w końcu kto wymyślił to żelazko ale ten sposób jest genialny !!! Plamy zniknęły ! Dziękuje bardzo !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zmywaczem do paznokci bez acetonu bielusieńkie plama wielkości dużego talerza za 2 minutki,zniknęła bez śladu .Wyprobowany sposób,zastosowałam dodatkowo na innym poplamionym stole .Plamy były 10:15 letnie wszędzie .Stół politura także i wszystko zeszło jak pod wpływem czarodziejskiej różdżki.Niesamowite
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak !!! Czytałam wszystkie porady na ten temat zmywacz wykluczyłam, po małym incydencie z lakierem do paznokci na stole i ratowaniu go właśnie zmywaczem , porażka. Rano na stole odkryłam dwa olbrzymie białe koła po kubkach były podstawki, ale widocznie poruszony stół rozlana herbata i rozpacz. Próbowałam natłuszczanie, korekta specjalnym piaskiem .... Tragedia.
nie mając nic do stracenia pomyślałam że wypróbuję środkiem do usuwania trudnych zabrudzeń i tak syf.. Użyłam grundpur vc 150 koncentrat nabrałam na wacik kosmetyczny delikatnie pocierając widząc niesamowity natychmiastowy efekt przetarłam cały stół zeszły również małe stare plamki. Potem cały stół umyłam samą wodą wytarłam di sucha a następnie nawoskowałam woskiem do mebli. Efekt jak nowy stół sama nie wierzę . Żałuję że nie zrobiłam zdjęć przed bo teraz to już bez sensu stół nówka. Pozdrawiam, ( mała rada czym kolwiel potraktujecie swój mebel zróbcie próbę w niewidocznym miejscu, meble różnią się powłokami lakier, szelak fornir itp.)
jeżeli ktoś wypróbuje i sprawdzi się ta metoda niech da znać na forum )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
u mnie zadziałał zmywacz - idealnie. Plamy były od gorącej filiżanki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja żelazko i szmatka. Nie ma śladu a już miałam zawał po to stół rodziców a to pedanci. Uff.. Ustawiłam żelazko na średnią temperaturą, nie na maxa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej potrzec plame orzechem wloskim to dziala naprawde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Orzech ma być świeży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmywacz. Stół - palisander indyjski, wysoki połysk. Plama po gorącym czajniku z herbatą. Biała. Na środku.
Po przetarciu wacikiem zniknęła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie masz racji zeszły mi wszystkie plamy zmywaczem bez acetonu.Na watkę i przetarłam .Nie zostawiałam tak jak ty namoczonego wacika na dłużej w jednym miejscu jak sekundy.Potarłam i zniknęły wszystkie i ta nowa i stare także Ato naprawdę Działa .Bo sól i oliwa nie dały rezultatu żadnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zlikwidowac plame po goracym kubku z fornirowgo blatu stolu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeprasuj przez szmatkę żelazkiem zejdzie na bank
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z fornirem trzeba uważać, bo łątwo go odbarwić, te pomysły ze zmywaczem są raczej złą drogą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żelazko i ściereczka są rewelacja. Myślałam, że już jestem martwa....za stół

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam rewelacja stół mahoniowy lakierowany zmywacz zdziałał cuda, po tym posmarowałam cały oliwką i blat jak nowy :) :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zeszło -ściereczka kuchenna złożona na 2+żelazko ustawione na 2, 5 sekund i zeszło a już myślałam, że będę miała pamiątkę po świętach :)
stół fornirowany matowym lakierem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prasując na drewnianym debowym stole z polyskiem, zrobily się delikatne białe przebarwienia od żelazka w miejscu gdzie para z żelazka dotknęła stołu, czy patent z sciereczka w tym wypadku zadziała czy narobie tylko jeszcze więcej plam ? Prosił bym O szybką odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomogło - stół lakierowany, drewniany - plama biala od gorącego czajniczka. Uderzenie pary przez podwójną ściereczkę, i od razu wycierałem. Trzy razy powtórzone i nie ma śladu. Super.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zmywacz bez acetonu to istotne jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteście wielcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałam ze dostanę zawału jąk podniosłam mój kubek z drewnianego (lakierowaneg) stołu mojej przyjaciółki... do tego to antyk wiec serce miałam w gardle...
Na szczęście nie było jej w domu i szybko zaczęłam szukać na internecie... znalazłam to forum i się udało!!
lakier pomógł!
Wielkie dzieki !
Normalnie nie pisze na forum ale tym razem chciałam się moim „szczęściem w nieszczęściu” podzielić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żelazko pomogło na stole drewnianym lakierowanym, rewelka !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zelazko przez bawełnianą ściereczkę.Rewelacja.Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest jakaś metoda usunięcia białych krążków po gorącej herbacie na blacie biurka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmywacz do paznokci zmatowil lakier. Żelazko pomogło lepiej choć nie idealnie
Mowa o stole drewnianym lakierowany
Zdaje się że najlepszy pomysł to zmatowić i polA kierować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Działa natomiast nikt nie pisze ze to musi być zmywacz bez acetonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy zmywacz 100% Gwarancji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Preparat do mebli MP52. Mam sporo starych mebli w różnym stanie. Kółka i inne rysy, przebarwienia znikają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Suszarka do włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żelazko pomogło na fornirowanymi stole,zmywacz nie. A na drewnianym lakierowanym stole pomaga alkohol, a nawet perfumy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie pomógł zmywacz bez acetonu dziękuję Aga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie pomógł zmywacz z acetonem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Poloz na tych kółkach ręcznik i przejedź żelazkiem.
My tak w hotelu robimy i kółka znikaja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co ja mam zrobić?
Boję się zaryzykować!
Co wybrać: żelasko czy zmywacz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry