~xxxx
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 16:23
nie bede podawac inicjałów poniewaz istnieje cos takiego jak ochrona danych , a co do dnia slubu nie przyzywalam tego az tak mocno i tak dlugo, nigdy slub i wesele nie byly u mnie na pierwszym miejscu , są wazniejsze sprawy, bylo minelo i zyje sie dalej
0
0