Widok

jaka bielizna>????

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
drogie Panie jaka bedziecie miec bielizne na sobie w tym wyjatkowym dniu??:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a po co bielizna i tak chłopy z was ją zedrą. nago będziecie i ładniejsze i wygodniej wam będzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sa tez na stoiskach z bielizna na Gildii i w Centrum Handlowym we Wrzeszczu. Ceny dokladnie nie pamietam, ale 60, 70 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...ja mam mały biust i też będe miała wszyty staniczek pod gorset i do tego mam takie ładne silikonowe wkładeczki - tylko cichosza hi hi hi .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amsta - ile za godzinę???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ten sam problem. Dziewczyna, która mi szyje gorset wszywa specjalne poduszeczki (z resztą tak chyba właśnie powinno się szyć gorsety) i one zastępują stanik oraz nadają ładny wygląd dekoldowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze tu! ale Cie zasypałam....
http://www.oui.pl/
http://www.mlodapara.bazarek.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tu
http://www.ghabi.com/shop,1,11,,ghabi.php?PHPSESSID=abbbb8afddd15ff0737024949fa8066d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu jest bardzo dużo np.
http://www.wesele.megasam.net/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i wróćmy do wątku, może macie jakies fajne foty ładnej bielizny slubnej???:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie ;) zapomnialam dodac:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie to jest forum a nie pogadanki dl bachorów co się podszywaja za niewiadomo kogo! dajcie spokój, szkoda czasu na czytanie wypowiedzi typu xxx. co xxx wie o ochronie dabych bo z tego co wiem to inicjłały to nie są dane! opanuj się człowieczku pusty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nom...yhm, nie nasza wina ze pojawiaja sie tu osoby pokroju xxxx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest forum slubne a nie matrymonialne.... tego to za wiele!!!!
dzis juz mi odeszła ochota na to forum.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie chodzi o xxxx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty laska skoro jestes cichodajka to podaj swoje namiary tez bym skorzystal z twoich usług
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak i łyżka siedzi i zawija w te sreberka -a świstak na to"niemożliwe" :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prośba, nie psuj nastrojów innym Pannom Młodym..... :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bede podawac inicjałów poniewaz istnieje cos takiego jak ochrona danych , a co do dnia slubu nie przyzywalam tego az tak mocno i tak dlugo, nigdy slub i wesele nie byly u mnie na pierwszym miejscu , są wazniejsze sprawy, bylo minelo i zyje sie dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry