Widok

jaką kuchenkę i zmywarkę polecacie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
przymierzam się do kuchni i muszę wybrać pod zabudowę zmywarkę i kuchenkę-myślę o boschu ale nie wiem jaki model...
może macie jakieś propozycje z własnych doświadczeń dobrych i złych?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy bosha i kuchenkę i zmywarkę nie pamiętam modelu ale to jedne z nowszych i bardzo sobie chwalę, zresztą ta marka ma bardzo dobre opinie zawsze;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam kuchenkę Mastercooka pod zabudowe, jest w porządku...w domciu w gdyni mamy i kuchenkę i piekarnik Boscha-sprawują się rewelacyjnie

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja i jedno i drugie mam electroluxa i bardzo sobie chwalę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra, ale mogłybyście podać mi modele jak będziecie w chacie?

szczegółowa informacja byłaby wskazana w moich poszukiwaniach:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=16&i=43536&t=43379

Ze zmywarek polecam szczerze Electrolux

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam firmę smeg- mało u nas popularna, mam kuchenke i piekarnik pod zabudowę i zmywarkę również. co mogę polecić: na pewno funkcję oczyszczania piekarnika i termoobieg- w zmywarce tak naprawdę liczą się trzy programy- namaczanie, szkło i wysoka temperatura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też mamy zmywarkę Elektroluxa. To już druga w historii, przedtem była mała, teraz jest średnia (ESF 4126). Sprawdza się. A w najblizszym czasie chcemy wymienić kuchenkę i po wstępnym przeglądzie weźmiemy jakiś lepszy model Mastercooka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

miałam przez 20 lat piekarnik do d..., teraz pewnie każdy okazałby się w tym kontekście ósmym cudem świata mam trzy lata whirlpool, ale niestety nigdy nie robiłam jakoś bezy, jakieś kokosowe czy orzechowe blaty na pianie tak, ale nie bezy, więc nie wiem jak z nimi - nie mam też termosondy, a mięsa prawie wszystkie piekę w piekarniku, jest mi zbędny taki gadżet - ale mój piekarnik ma trochę więcej grzałek u góry z jednej strony, co daje się zauważyć na jakichś ciastach lub zapiekankach - niemniej nie jest to rzecz przeszkadzająca - mogę też w nim piec dwie potrawy naraz i faktycznie raz piekłam udka i rybę, nic nie przeszło wzajemnie chociaż jedno i drugie było przyprawione czym innym o dość wyraźnym aromacie - najbardziej lubię funkcję grilla i opcję zarumienienia po upieczeniu - korzystam też z takich opcji jak pizza, chleb itd. - piekarnik niespecjalnie wysokich lotów i w przyzwoitej cenie, jeden z dwóch z beżowym szkłem whirlpoola (do kompletu z ich genialną indukcją ;)) )
A i podpowiem, ze warto jest za piekarnikiem zernkąć sobie do Leroy Merlin: https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/sprzet-agd/piekarniki-do-zabudowy,a1878.html Aktualnie mają największy wybor modeli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

do góry