Widok

jaka opłata w przedszkolu państwowym ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jaki jest koszt takiego przedszkola ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę płaciła 6zł za dzienne wyżywienie i 2,70zł za każdą nadprogramową godzinę (darmowe przedszkole jest o 8 do 13)
Jedzenie jest w różnych cenach ale te godziny w całym Gdańsku są tak samo płatne
image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przedszkolu w Borkowie Łostowickim jest tak 15 zł za dzień i 4.50 za wyżywienie dziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie za miesiac wychodzi w granicach 300 zl
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Borkowie ł. nie ma przedszkola państwowego, tylko prywatne - to spora różnica kosztów.

Też jestem ciekawa jakie są opłaty - z tego co słyszę wahają się dość znacznie od 300 do 600... ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko zalezy ile ponad 5h dziecko jest w przedszkolu i czy cala stawka zywieniowa , jak idzie na 7 h to z obligatoryjnym angielskim , wyzywieniem ii komitetem wyszlo nam 300zl, do tego raz na jakis czas "kredkowe" ale to byly zeszloroczne stwaki i za h opieki i zywieniowa teraz to ok 350 chyba wychodzi za 7h(u nas w przedszkolu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest w Borkowie przedszkole tutaj ich strona
http://www.spborkowo.pomorskie.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko jest w przedszkolu panstwowym od 7.00 do 16.00 i miesięczna opłata wychodzi około 350 zł podastawa z jedzeniem + dodatkowo płatne angielski, logopeda czy korekcyjna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na stronie każdego przedszkola państwowego powinnaś mieć informację ;)

każdym przedszkolu państwowym - masz zapewnione 5 bezpłatnych godzin(8-13), za każdą kolejną płacisz określoną stawkę :]

teraz jest już 2,7zł za każdą godzinę powyżej 5 podstawowych/bezpłatnych :]

http://www.przedszkole34gdansk.pl/index.php?category=18 tu akurat wyżywienie 5,5zł dziennie + rada rodziców 35zł miesięcznie :]

czyli za każdą godzinę przed 8 i po 13 płacisz 2,7zł

więc za np. 10 godzin dziennie wychodzi:

5 godzin bezpłatnych + 5 godzin płatnych (13,5zł) + wyżywienie 5,5zł = 18,50zł dziennie

średnio 20-22 dni w m-cu czyli 370- 407zł + rada rodziców ok 30-40zł i wybrane zajęcia dodatkowe jeśli się zdecydujesz na jakieś płatne (powiedzmy kolejne 30-40zł)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak się chcialam zorientowac bo za rok bedziemy sie starac a znajomej dzieciaki chodza do niepublicznego przedszkola i placa tylko 500 zl wiec tez nie duzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Bursztynowego Kompasu w Gdańsku na Legionów?

http://www.familijny.pl/gdansk/oswiata_edukacja_opieka/przedszkola_calodzienne/bursztynow_kompas/377 tu wychodzi 509zł przy 22 dniach :] + angielski i/lub rytmika :]

w tej chwili między przedszkolem państwowym, a tym właśnie nie ma już dużej różnicy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tfuu - angielski i rytmika w cenie :] inne dodatkowe płatne :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ona jakies inne przedszkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ona jakies inne przedszkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas pod Warszawą w Milanówku na tą chwilę opłaty są takie w państwowym przedszkolu;
- opłata żywieniowa 8 zł
- dodatkowa godz 3,20 zł
plus zajęcia dodatkowe jest ich sporo ,mój syn uczestniczy tylko w rytmice i płace 20 zł miesięcznie
plus rada rodziców 40 zł
Takze jak syn jest pełny miesiąc wychodzi około 430 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zdecydowaliśmy się na przedszkole Tequesta. Warunki tutaj są bardzo dobre, ogólnie moje dziecko ma zapewnioną wspaniałą opiekę. Nauczycielki są świetne, bardzo wrażliwe, opiekuńcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

do góry