Widok

jaka piłyście albo pijecie wodę w trakcie ciąży??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
bo ja jestem w 4 miesiącu i dowiedziałam się, że woda Zywiec to jedna z najgorszych wód, zawiera najwięcej bakterii, a od początku ją piję!!!Jaka Wy pijecie bęać w ciąży??Może jakąs Wam lekarz polecił???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie opijaj sie za duzo woda niektorzy lekarze wrecz zakazuja mi sie nie dobrze robilo jak pilam wode w ciazy najlepsze sa soki owocowe ze swiezych owocow pij ich duzo :)a co do ilosci to tak jak przed ciaza 1,5-2l
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli wolisz wodę, to chyba Gerber wypuścił jakąś nową wodę! Co by nie było to do żadnej nie można mieć 100% zaufania!!!Reklama robi swoje!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak z tym Żywcem to zdaje się prawda i to juz od dawna. Ja kiedys piłam tylko Żywca ale przestałam. A z tym, że nie nalezy dużo wody pić w ciąży to dziwne jak dla mnie. Nie słyszałam takiej teorii jeszcze. Ja piłam w ciąży Dobrawę.Polecił mi lekarz bo zawiera bardzo mało sodu, ma pozytywna opinię IMiD i w ogóle jest fajna. Teraz tez kupuję taką wodę Mama i Ja. To nowość chyba.Specjalnie dla kobiet w ciąży i dla dzieci. Polecana przez wszelkie magazyny dla rodziców i tez z pozytywna opinią a to chyba najlepszy wyznacznik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żywczyk bez dwoch zdań mi podchodzi :) i pije duzo duzo tak jakbym skacowana caly czas byla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA tez Żywca piję. Teraz mnie trochę zmartwiłyście.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O nie przesadzajmy bo nie jest na pierwszym miejscu najlepszych wod mineralnych a ile chemii jest w owocach i warzywach ??:)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady...jakby tak dobrze sie przyłożyć to we wszystkich wodach coś wykryjecie

na studiach robiliśmy badania wód mineralnych i wszystkie byly ok, w jednej tylko znależliśmy pleśń i była to Perła Bałtyku której juz chyba nawet nie ma rynku

i tak jak mirakula mówi, w kazdym niby zdrowym owocu i warzywku macie chemie

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chodzi o chemię tylko była podana jakis czas temu taka informacja, że w żywcu wykryto bakterie e.coli w jakiejs tam partii.Nie wiadomo czy prawdziwa ale ja tam wole nie ryzykować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W USA wszyscy piją wodę z kranu - malutkie dzieci i ciężarne też. Fakt, że tam woda jest o wiele lepsza, niż w naszych wodociągach, ale nie da się porównać z naszą mineralną...

Nie nakręcajcie się... Specjalna woda dla niemowlat i cięzarnych to naprawdę przegięcie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja piję kropę bezkitu :P

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od zawsze piję kroplę beskidu dla mnie jest najlepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj kolega polecił mi wode Kinga Pienińska, ponoc jest lepsza. Słyszałam, że można kupić teraz specjalną wode dla kobiet: Mama i ja. A co myslicie o wodzie Dobrawa, ponoć tez jest polecana dla kobiet w ciąży??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

do góry