Widok

jaką wódkę na wesele polecacie??

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam Serdecznie.Chciałbym powrócić do tematu jaka wódka na wesele.W czerwcu mam wesele i nie wiem jak a wódka byłaby dobra.Nie wiem też ile jej kupić.Może uzyskam też od was informacje o promocjach...Za odpowiedzi bardzo dziękuję

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Finlandię:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
finlandia jest bardzo droga.chyba że będzie promocja.A inne wódeczki...?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepszy jest belveder, ale jest duzo drozszy od finlandii
a z tanszych to moze sobieski...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
la wybiorę między wyborową a luksusową, finlandia mega droga, albo może jeszcze maximus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JEŻELI CHODZI O MAXIMUSA TO JAKĄ MACIE OPINIĘ?PONOĆ TO DOBRA WÓDECZKA...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uważam że jedna z lepszych

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A główka nie boli po maximusie.....??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic a nic

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba jestem za tym maximusem....to chyba nie droga wódeczka,jak sądzicie.Może wiecie ile mam jej kupić bo planuję wesele na 110 osób...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie polecam maximusa
albo tylko podchodzi pod spirytus, albo jest z nim mieszany
wiele ludzi ma taka opinie o tej wodce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OJEJ...TERAZ TO SAM NIE WIEM....CZYŻBY MAXIMUS BYŁ TAKI ZŁY??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy smirnoff

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my jeszcze nie wiemy, ale ja choć na ogół wódki nie pijam, Maximusa toleruję
(kiedyś piłam Chopina i był bardzo dobry, ale drogi, niestety)
pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TEŻ CHCIAŁEM SMIRNOFFA KUPIĆ ALE ODRADZANO MI JĄ...PODOBNO TO NAJCZĘŚCIEJ PODRABIANA WÓDKA..TAK SŁYSZAŁEM,NIE WIEM CZY TO PRAWDA. TERAZ MI NNAPISANO ŻE MAXIMUS TEŻ JEST PODRABIANY..CZY TO PRAWDA....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chce zniechecac, zwlaszcza jesli chodzi Wam o ciut tansza wodke...
sami zdecydujecie, ale przemyslcie jeszcze wybor maximusa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyborowa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NAPISZ MI RÓŻYCZKO Z KĄD TYLE WIESZ O MAXIMUSIE...KTOŚ MIAŁ TĄ WÓDKĘ NA WESELU GDZIE BYŁAŚ...?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maximus to bardzo dobra wódka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIEKTÓRZY PISZĄ ŻE MAXIMUS JEST DOBRY A NIEKTÓRZY ŻE ZŁY...CIEKAWE JAK JEST NAPRAWDĘ..??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry