Widok

jaki blender czy inny rozdrabniacz?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kochane, zastanawiam się nad zakupem czegoś co pozwoli mi zmiksować warzywka dla synka, rozdrobnić surówkę dla nas ogółem czyli kilka funkcji w jednym itp..., macie coś fajnego, sprawdzonego...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam Brauna ale szczerze powiem że nie używam i nie używałam...no chyba że robię zupę krem to wtedy albo jakiś sos-ale to bardzo rzadko

natomiast jedzonka dla Miśki nigdy nie miksowałam, rozgniatałam tylko widelcem i do paszczy
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam Philipsa
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy blender, ale uzywalam latem do robienia przetworów;)

Jaśka jedzenia nie miksowałam ,moze parę razy, a potem rozdziabywałam i do jedzenia.

Myślę,że to sprzęt dla dziecka na krótki czas, za to przyda Ci się w kuchni może- ja uzywałam do musów na zimę dla Jaśka, itp.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kopiuję co napisałam w wątku o robotach kuchennych :)))


mam wielkiego robota kuchennego Moulinex :) to był mój pierwszy zakup na raty ;) w sumie kosztował mnie ok 1000zł ;P
jest bardzo fajny ale z większości dodatków nie korzystam ;)
mam pod ręką tylko tradycyjny nóż + 2 tarcze do ścierania warzyw itp. :)



za to moja Mama na zajączka podarowała nam Dualetto :))) wygląda jak zabawka i gdybym sama miała go kupić, to bym tego nie zrobiła ;)

ale okazał się świetny :) mały, mało mycia, rewelacyjnie szybko sieka, uciera, miksuje :) minusem jest to, że jest bardzo głośny - no ale w końcu posiada 2 noże ;)
http://www.mango.pl/kuchnia/dualetto

na początku czerwca zabraliśmy Go ze sobą na urlop :) koktajle mleczno-owocowe REWELACJA!!!!!! placki ziemniaczane - super :)) tylko jeśli akurat chodzi o placki - ma małą pojemność i trzeba robić ratami ;)


nie mam jeszcze wielkiego doświadczenia z Dualetto - tyle robiłam, co napisałam wyżej ;) ale moja Mama kupowała razem z koleżanką - wiosną była promocja w Mango na zakup 2 szt. :) i ta znajoma jest zachwycona!!! robiła i ciasta i pasztety :) nawet ciasto słonecznikowe (bez grama mąki, ale trzeba zmiksować słonecznik - i to właśnie robiła w tym robocie)

ostatnio widziałam Dualetto w Leclercu :) chyba po 99zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamierzam kupic brauna
nie tylko pod katem mlodego
ale i dla siebie

wybiore taki model na ktorym mozna pokoic w plastry ogorki nam mizerie
oraz marchewke w slupki ma surowke

bo juz mi rece odpadaja od tarki :)
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy bosh i jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja rozdrabniam w maszynce do mielenia miesa dwa razy.zaoszczedzilam kupno blendera.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem zainteresowana. Dodatkowo chciałabym aby kruszył lód.
Jakieś pomysły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z całego serca mogę polecić mikser:

http://www.allegro.pl/item840310204_magic_bullet_mikser_kuchenny_ksiaz_w_j_polsk.html

Naprawdę to rewelacyjne urządzenie szczególnie do przyrządzania zupek deserków dla dzieci:) Miałam wiele urządzeń ale ten jest najlepszy na świecie:)

Ogromnie polecam
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam blender Braun.

Dla dzieci:
- dla maluszka zupka jarzynowa
- twarog zmiksowany ze smietanka = serek homogenizowny jak danio ale bez chemi :)
- surowki w wersji rodzina 2+2
- glowica do zup kremow
- koktaile mleczne z owocami
- farsz do mies
- wszelkie pasty rybne ( np. makrela wedzona z papryka i twarozkiem)
- ciasto na omlety i nalesniki

a wszystko to w malym naczynku wiec dla malej rodzinki na 1 posilek, do mycia 3 elementy.

Po 5 latach intensywnego uzywania mam ostrze do wymiany lub rewitalizacji, reszta elementow lekko stracila na kolorze ale wyglada OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam phillipsa - polecam mieli wszystko ważne by przy wyborze kierować się też mocą te z mniejszą nie potną mięska i będą się zapychać :)
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=260535
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja ponownie (bo już pisałam) polecam Thermomixa:) mam i używam od ponad 6 lat:) robi wszystko o czym piszecie przy innych urządzeniach - łącznie z kruszeniem lodu (to jest też sposób na naostrzenie noży) i co najważniejsze - nie ma do niego różnych noży, zmiennych wkładek, itp.! wszystko robi w jednym garnku!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale cenę ma powalającą:(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cena niska nie jest, ale jakbyś podliczyła ile by Cię kosztowały te wszystkie urządzenia, którre zastępuje to i tak wyjdzie taniej:) i nic się z nim nie dzieje. mi przez te ponad 6 lat nigdy nic się nie wydarzyło - a chodzi przynajmniej raz dziennie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie uzywałam - gniotłam widelcem , przynajmniej potem nie było problemów z nauką gryzienia i pluciem jedzeniem które nie jest gładkie :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja też gdybym wydała 5 tysiaków na jakieś urządzenie to zapewne nic złego o nim bym nie powiedziała - no może to, że po 5 latach używania wreszcie je spłaciłam ;)

thermomix jest fajny i funkcjonalny ale mięsa nie mieli, zupy kremu w garnku na kuchence się nie zmiksuje - trzeba przelać.

Nie oszukujmy się za tyle kasy to spokojnie można kupić kilka różnych urządzeń tylko po co?

Oczywiście jeżeli kogoś stać na wydanie prawie 5 tysięcy to czemu nie fajny i w miarę funkcjonalny gadżet.

Ja raczej zastanowiła bym się nad tym do czego chcę używać to urządzenie, czy mam na nie miejsce w kuchni oraz nad opłacalnością inwestycji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Abigail - nie 5, a niecałe 4;) poza tym to był prezent ślubny - z pieniędzy, które dostaliśmy:):):) miejsca zajmuje mało, a spłaciłby się już dawno-robi o wiele taniej soki, surówki i mnóstwo innych smakołyków...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanko...mam sam blender...czy mogę wrzucić tam ziemniaki i zrobić placki ziemniaczane?bo przecież jak to dobrze się zmiksuje to wyjdzie taka paćka,czy to się nadaje na placki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak Ci wyjdzie jednolita "paćka" to jak najbardziej się nadaje;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak kiedyś mieliłam ziemniaki to wychodzą takie grudki więc dla mnie nie były ok, jednak najlepsze placki wychodzą z tartych ziemniaków tradycyjną metodą:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba zaryzykuje i zobaczymy co wyjdzie:)dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam brauna, często go używam, przydaje się np. do rozdrabniania owoców do jogurtu, czy do zup, aby zmiksować pomidory...
image
image

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/859
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam brauna i jestem mega zadowolona.
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rybalon-swietne podejscie:)
teraz juz tez tak robie.
Zresztą Sarka miala juz gryzc majac 6 miesiecy tyle,ze najlepiej to gryzła paluszki i wafelki :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam boscha i jestem bardzo zadowolona. używam głównie do zup-kremów i koktajli.

jedynie co średnio działa, to kruszenie lodu, kiepsko mu to wychodzi. poza tym jest suuuuper :)

a dokładnie ten model:
http://www.ceneo.pl/58315s
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wazne jest by ta stópka blendera była metalowa- plastikowe nie sprawdzają się w wysokich temperaturach (info od sprzedawcy:)
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to ja od siebie polecam bezprzewodowe. Kosztują naprawdę malutko, bo za swój dałam ostatnio niecałe 300 zł. A można zabrać ze sobą wszędzie, tak więc dobrze sprawdza się na wyjazdach:
https://ezakupowo.pl/Blendery-c58

Dobrze jest zwrócić uwagę chociażby na Blendy Go :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Angielski w szkole podst. ze szkoły językowej czy warto? (63 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka w kl. II na kurs j. angielskiego prowadzonego przez...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (21 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

powikłania po wirusie bostońskim (81 odpowiedzi)

Mój trzylatek miesiąc temu chorował na wirus bostoński. Później zaczęła schodzić mu skóra z...

do góry