Widok

jaki żelazko możecie polecić tefal czy philips

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jaki żelazko możecie polecić tefal czy philips nie mogę się zdecydować. Philips jest dość ciężki a tefal lżejszy. I na co zwrócić uwagę przy zakupie żelazka? Na pewno wiem że musi posiadać zabezpieczenie przed kapaniem stare żelazko tego nie ma i woda czasami ciurkiem leci
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupilismy mamie pod choinke brauna z serii texstyle z nakladka. chwali sobie bardzo.
http://www.braun.com/pl/household/steam-irons/texstylecontrol/models.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Tefal prima i jestem bardzo zadowolona.Małe lekkie ale dobrze prasuje.Mogę z czystym sumieniem polecić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Philips ma beznadziejny serwis. Tefala miałam takiego za stówkę i prasował okej. Teraz mam Braun i jestem zadowolona. Lepsze jest cięższe żelazko - moim zdaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam zelazko Philipsa Gc4410 i jestem bardzo zadowolona :) naprawde polecam a tu stornka znajdziesz tez tam troche opini
http://www.ceneo.pl/;015401968-10.htm
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam zelazko ROWENTA,najwyzszy model,ciezkie,duzo malenkich otworów,swietnie prasuje,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chce kupić Philipsa ale GC 4490/02 (GC 4491) , w kilku sklepach sprzedawcy polecali cena ok 300zł

http://www.mediamarkt.pl/produkty/male-agd/drobny-sprzet-domowy/zelazka/gc-4491-02
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam philipsa, a raczej miałam, bo zamieniłam się z moja mamą, wzięłam od nie poczciwego Moulinexa. Mój philps miał taką chropowatą stopę i nigdy nie doprasowywał ubrań. Zdecydowanie lepsze są żelazka z płaską stopą. Plusem było to, że można było prasować po naprasowankach, a w dziecięcych ubrankach tego mnóstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam tefal aquaspeed-mam juz 4 lata i wciaz prasuje super-prasuje tez w pionie-taka funkcja tez sie czasem przydaje. No i jest dosc ciezkie-tez uwazam,ze tym ciezszym sie lepiej prasuje...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o zakup żelazka to moim zdaniem najlepiej kupić raz za dobrze. Na pewno świetnym zakupem będzie tutaj żelazko od firmy Adler Mesko5031 . Na prawdę jest to solidny produkt, posiadający wiele możliwości prasowania w tym parowanie w pionie, do tego ceramiczna stopa i wiele innych wartych uwagi funkcji. Polecam wam samemu sprawdzić, bo na prawdę warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

do góry