Widok

kobiety na rowerze

Dlaczego większość facetów ma negatywny stosunek do kobiet jeżdżących na rowerze i nie wierzy w ich możliwości??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> powiedziec stykenlismy sie kierownicami bo jej sie z lekka
> zboczylo z kursu..

Kuba, a może ona tak celowo:P? Nie miała pomysłu jak zagadać...więc...;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe rb nie wypowiadasz sie ale nie polecasz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> hehe rb nie wypowiadasz sie ale nie polecasz :D

Tiaaaa.... A cuch hipokryzji to az w Huadu czuc :)
Wszyscy oczywiscie jesli jakiekolwiek niewiasty to tylko i wylacznie inteligenten i oczytane.
A kazdemu sie tylko w glowie kudlate stwory roja i haslo "plastik - w sam raz na raz" Albo i na kilka razow :)))))))))
Jak mawia moj Tatko srutu-tu-tu peczek drutu...

OSTRO!
I.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie cx nie mam kompleksów
nie uważam również że kobiety nie nadają się do hardcora to większa część facetów tak sądzi że jak co poniktórzy napisali: baby do garów, do fryzjera, do manicurzystki........hm może i racja każda kobieta powinna być zadbana ale i facet również ale przecież można to połączyc i jeździć i dbać o siebie, zresztą jeżdżąc dbasz.
Jeśli chodzi o to czy macie negatywny stosunek do kobiet na rowerach...........skomentuję to tak..................................
Co do babochłopów lub chłopobab- siłe mam i to podobno niezłą ale nie wyglądam jak chłop i nie czuję się tak....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozowl Nam to zweryfikowac Ksiezniczko ;> seseseses
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozwol Nam to zweryfikowac Ksiezniczko ;> sesesesese
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuba, no oczywista że patrzę wtedy na dziewczynę:D

Żbiku, źle to ująłeś. Kuba "padł na twarz" przed urodą i umiejętnościami jazdy na rowerze pewnej samiczki A to że troszczymy się o Was, Drogie Pani, bardziej niż o nas samych to szczera prawda:-)

rB, z tą rozpustą to taki mały sceniczny żarcik był]:-> zresztą na końcu wypowiedzi pojawił się znaczek ";-)"

Krzyżak napisał(a):

> pozwol Nam to zweryfikowac Ksiezniczko ;> sesesesese

Umiejętności jeździeckie czy urodę?]:->

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> pozowl Nam to zweryfikowac Ksiezniczko ;> seseseses


Hm a jakie kryterium oceny przyjmiesz?? Nie ma jak męskie spojrzenie ;)))??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żYwY napisał(a):

A to że
> troszczymy się o Was, Drogie Pani, bardziej niż o nas samych to
> szczera prawda:-)
>
>

szkoda że się troszczycie tylko słownie ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mada, faka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
urode rzecz jasna bo umiejetnosci raczej mnie nie interesuj :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> urode rzecz jasna bo umiejetnosci raczej mnie nie interesuj :D

Hehe, a potem mówią, że nas facetów tylko wygląd interesuje:P Zupełnie nie wiem dlaczego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mada napisał(a):
> szkoda że się troszczycie tylko słownie ;))))

Ej no z tym się nie zgodze...tylko czasem trudno wybrać między "prezencikiem" dla swojej wybranki a XT'kiem do rowerku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michu. napisał(a):

> Krzyżak napisał(a):
>
> > urode rzecz jasna bo umiejetnosci raczej mnie nie interesuj
> :D
>
> Hehe, a potem mówią, że nas facetów tylko wygląd interesuje:P
> Zupełnie nie wiem dlaczego:)

Tez cos, nie wiem dlaczego :))))))))
Bo poniewaz bozia dala kazdemu oczka a panom na dodatek "red line" pomiedzy galkami i rozporkiem :p
OSTRO!
I.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, wróć, please!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po przeczytaniu wnikliwie wszystkich postów Mady stwierdzam iż posiada syndrom K.Marszałek ,a do tego jest feministką .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a syndrom niedopchniecia tez? hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michu. napisał(a)

>Ej no z tym się nie zgodze...tylko czasem trudno wybrać >między "prezencikiem" dla swojej wybranki a XT'kiem do rowerku:)


No cóż to wszystko wyjaśnia czemu tak rzadko dostaje "prezenciki" :(

;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak nie przesadzaj ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry