Widok

kobiety na rowerze

Dlaczego większość facetów ma negatywny stosunek do kobiet jeżdżących na rowerze i nie wierzy w ich możliwości??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maciass napisał(a):
> P.S wiece, że jeszcze nigdy nie widziałem prawdziwej babki
> (oprucz wiesi) przemykającej szosą po drogach ??

zatem malo widziales :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mada, skoro czujesz się na tyle mocna by konkurować i atakować podium, stań na wysokości zadania i uświadom innym babkom, by podążały twoim śladem, a tym samym wzbogadziły kobiece grono kolarstwa górskiego.
Udowodnijcie, że kobieta tez potrafi, a my obdarzymy was głębszym szacunkiem (choć robimy to przez cały czas), którego od nas ocekujesz.

P.S wiece, że jeszcze nigdy nie widziałem prawdziwej babki (oprucz wiesi) przemykającej szosą po drogach ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem to wiekszość facetów ma jak najbardziej pozytywny stosunek do kobiet jeżdżących na rowerach. Powiem więcej większość facetów bardzo narzeka dlaczego tak mało kobiet jeździ na rowerze, a jeszcze mniej startuje w zawodach!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mada ale o co Ci konkretnie chosi? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wystawiacie tam faktóry? to se od podatku odlicze.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie zauważyłam, zeby się babki lały, macie jakieś skrzywienie chłopcy chyba.
Po prostu stwierdziałam że nie czuję się słabą babką................a nawet dość silną jak na moje możliwości.
a co do ostrych babek jak takie lubisz to zapisz się do ugrupowania
"drag queen" tam są dopiero ostre babki :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubie ostre babki ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
babki się leją:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żbik napisał(a):

> Mada napisał(a):
>
> > oj a jak myślisz???? nie chcę kolejnych wrzut........ ;))).
> > A tak poważnie mam obóz wspinaczkowy w przyszły weekend
> > a pozatym nie tańczę po stołach, nie piję za dużo to się
> chyba
> > nie nadaję
>
> a teraz masz nas zapijaków ?? feministka !! ;]


wcale nie mam was za pijaków, sami zapowiadaliście picie i to całkiem niezłe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola1985 napisał(a):

>
> się z dyskryminacją... może rzeczywiście Panie jesteście słabe?
> Hi hi hi >:)



Chyba jednak nie jesteśmy słabe................ja się przynajmniej taka nie czuję.............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dbig ale ty opowiadasz dziwne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
XTC napisał(a):

> Słyszałem wiele komentarzy po maratonach kiedy to maratończyk
> wlekł się kilkanaście kilometrów za kobietą na rowerze i o
> dziwo nie był on negatywnie ustosunkowany ;-)

jak dla mnie to prawidlowo - czasem tez nie mam ochoty wyprzedzać dziewczyn :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja smigam na ekologicznym paliwie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie snickersa, a power gel-a, bądź power bar-a ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wtedy ma sie snickersa w kieszeni;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poooozatym nie da sie jezdzic bez konca, bo paliwo sie skonczy i co wtedy>?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tyle to facety w rok spoko nakrecom, hyhyhy ;)

ale te glupie samce sie tylko przechwalac umiejom ;)

a ten las za torami to nasowa mi przypuszczenie ze mieszkasz gdzies w okolicach karwin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nareszcie ktoś po naszej stronie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo faceci są słabi.. Ci, co tak mówią... ja przez 3 Lata (lipiec-sierpień) zrobiłam na rowerze górskim 11621km i mogę jeździć bez końca, bo nie czuję zmęczenia. Wczoraj byłam na przejażdżce w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (tym lesie za torami :P), mimo że nie znoszę jesieni i zimy, to byłam pod wrażeniem... drzewa, przebłyski słońca między nimi... zawsze jeżdżę bez celu, wybieram sobie ścieżki, gdzie popadnie i wyjeżdżam w innym miejscu. Eh... ja tam kocham rower, a zdanie facetów mnie nie obchodzi. Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam się z dyskryminacją... może rzeczywiście Panie jesteście słabe? Hi hi hi >:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, to ja sie przyznam doc zegoś... tez jestem kobietą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry