Widok
kubek 360 LOVI - opinie
Czy ktoras mama posiada taki kubeczek dla swojej pociechy?
Tak mysle zeby go kupic, ale chcialabym poznac jakies opinie.
Dokladnie chodzi nam o taki:
http://www.allegro.pl/item935758149_kubek_niekapek_360_junior_12_250_ml_uchwyt_lovi.html
Moja Mala pije tylko z butelki( i to taki leniuszek, ze trzeba jej trzymac butle... ale ona wogole jest z tych dzieci co malo pija), niekapki mamy 2 i tylko gryzie ten ustnik, nie hcce wogole pic... ze szklanki pare lyczkow wezmie, no ale wiadomo to jeszcze nie czas by sama latala ze szklanka, no i trzeba jej przechylic by wypila.
Moze ten kubeczek sie u Nas sprawdzi i Mala w koncu zalapie, ze mozna inaczej pic niz przez butle?
Tak mysle zeby go kupic, ale chcialabym poznac jakies opinie.
Dokladnie chodzi nam o taki:
http://www.allegro.pl/item935758149_kubek_niekapek_360_junior_12_250_ml_uchwyt_lovi.html
Moja Mala pije tylko z butelki( i to taki leniuszek, ze trzeba jej trzymac butle... ale ona wogole jest z tych dzieci co malo pija), niekapki mamy 2 i tylko gryzie ten ustnik, nie hcce wogole pic... ze szklanki pare lyczkow wezmie, no ale wiadomo to jeszcze nie czas by sama latala ze szklanka, no i trzeba jej przechylic by wypila.
Moze ten kubeczek sie u Nas sprawdzi i Mala w koncu zalapie, ze mozna inaczej pic niz przez butle?
też sie nad tym zastanawiałm, ale kupiłam narazie bidon z TT i dla mojej małej za ciężko z niego pić, a pije z różnych niekapków. Myśle, ze jesli Kornelia nie pije z niekapków to z takiego będzie jej ciężko moze na początek cos prostego, moja najpierw piła z takiego co nie był niekapkiem tylko z niego leciało, pożniej z niekapka TT po 9 mc a teraz to już z każdego, chociaż z tym bidonem przesadziłam bo on jest po 18 mc i naw2et mi cieżko z niego pić :)
chetnie przeczytam opinie o lovi 360 :)
chetnie przeczytam opinie o lovi 360 :)
dziewczyny był juz temat na tego kubka ale nie mam czasu teraz go szukać
kubek Lovi 360 nie jest niekabkiem i ma prawo z niego troszkę polecieć picia, ten kubek służy bardziej do nauki picia jak z normalnych szklanek/kubków
dobrym sposobem jest też napicie się samemu i zaciągnięcie przez to mocniej tej uszczelki zanim da się dziecku do picia :-)
kubek Lovi 360 nie jest niekabkiem i ma prawo z niego troszkę polecieć picia, ten kubek służy bardziej do nauki picia jak z normalnych szklanek/kubków
dobrym sposobem jest też napicie się samemu i zaciągnięcie przez to mocniej tej uszczelki zanim da się dziecku do picia :-)
proszę was o informacje- czy ten kubek jest BPA 0% i jakie ma oznaczenie na dnie- tzn, na spodzie w trójkącie jaki jest numer i jakie literki. Planuje go zakupić dla bratanicy a w moim osiedlowym sklepie tylko na zamówienie mi go sprowadzą :( więc wole wiedzieć wcześniej. Na allegro jakoś sprzedawcy mi nie odpisują na pytania- dziwne :(
Czy ten kubek można myć w zmywarce- ktoś z was to testował i jak z utrzymaniem higieny- czy wszystkie elementy można zdemontować i go dokładnie umyć bez użycia dodatkowych szczotek?
no i oczywiście jaki kolor waszym zdaniem najładniejszy dla dziewczynki.
Czy ten kubek można myć w zmywarce- ktoś z was to testował i jak z utrzymaniem higieny- czy wszystkie elementy można zdemontować i go dokładnie umyć bez użycia dodatkowych szczotek?
no i oczywiście jaki kolor waszym zdaniem najładniejszy dla dziewczynki.
My w niedziele właśnie nabyliśmy ten kubeczek (ten najmniejszy) i Wojtuś już wczoraj skumał o co chodzi :) tylko jeszcze sie denerwuje jak za malo jest w nim wody, a nie wie ze trzeba mocno przechylic :)
Co do kapania to w sumie nic nie kapie - a jakos specjalnie nie meczylam sie z uszczelką i dokrecaniem (ot tak normalnie). Pierwsze wrazenia bardzo pozytywne :) !
Co do kapania to w sumie nic nie kapie - a jakos specjalnie nie meczylam sie z uszczelką i dokrecaniem (ot tak normalnie). Pierwsze wrazenia bardzo pozytywne :) !
my jesteśmy w fazie testowania. Na początku z kubka dużo leciało napoju, ale złożyłam jeszcze raz i już malutko kapie. Tak jak już dziewczyny pisały: to nie jest niekapek! tylko kubek do nauki picia i żeby dziecko więcej wypiło niż wylało ;p
Maja należy do tych dzieci, które nie chcą pić z butelki, jedynie z kubka zwykłego. Wczoraj trochę zassała i już się ucieszyłam że strzał w 10 z zakupem, ale to było tylko chwilowe hehe. Dziś też wypiła trochę. Szału nie ma jak na razie ;/
inne wątki, które już były: http://forum.trojmiasto.pl/kubek-lovi-360-leci-z-niego-t177291,1,16.html
http://forum.trojmiasto.pl/JAKA-BUTELKE-POLECACIE-t204075,1,16.html
Maja należy do tych dzieci, które nie chcą pić z butelki, jedynie z kubka zwykłego. Wczoraj trochę zassała i już się ucieszyłam że strzał w 10 z zakupem, ale to było tylko chwilowe hehe. Dziś też wypiła trochę. Szału nie ma jak na razie ;/
inne wątki, które już były: http://forum.trojmiasto.pl/kubek-lovi-360-leci-z-niego-t177291,1,16.html
http://forum.trojmiasto.pl/JAKA-BUTELKE-POLECACIE-t204075,1,16.html
Ostatnio kupilam ten kubeczek i niestety sobie z nim nie radzę. Może któraś z was da mi jakąś zlotą radę. za pierwszym razem nie wyjmowalam uszczelki, tylko przelalam wszystko wrzatkiem i dalam picie synkowi. Kubeczek bardzo mi sie spodobal, bo prawie nic nie kapalo i wystarczylo lekko się "zaciągnąć" zeby sie napić.
Niestety juz nigdy sie nam to nie udalo. Wmomencie jak wyjełam uszczelkę albo leci z kubka jakby wogole nie mial nakretki, albo nie lecie prawie nic, zassać sie nie da, i co za tym idzie napić tez sie nie da. A co chodzi z tą uszczelką? macie jakąś metodę na składanie kubka?
Niestety juz nigdy sie nam to nie udalo. Wmomencie jak wyjełam uszczelkę albo leci z kubka jakby wogole nie mial nakretki, albo nie lecie prawie nic, zassać sie nie da, i co za tym idzie napić tez sie nie da. A co chodzi z tą uszczelką? macie jakąś metodę na składanie kubka?
Czika - ja miałam problem z uszczelką jak ją (teraz nie pamiętam) wygotowałam albo przelałam wrzątkiem ;) i jak myłam szczotką do butelek - zaczęła jakoś tak odstawać :/ kupiłam 2 nowe uszczelki za ok 6zł i jest ok :))))
Gabryś pije z tego kubeczka od zeszłych wakacji :)))) jestem fanką tego kubka ;P
Gabryś pije z tego kubeczka od zeszłych wakacji :)))) jestem fanką tego kubka ;P
Pozwole sobie powtórzyć, ze kubek Lovi to nie jest niekapek! Jest to kubek do wstępnego przejścia z butelki na prawdziwy kubek(szklanke).
Kupiłam go małemu i od razu pojął o co chodzi. Nie pozwalam mu biegać z nim po domu, bo oczywiście przy lądowaniu na podłodze pocieknie co nie co. Plusem dla mnie jest to,iż lepiej go utrzymać w czystości. Wszystko nadaje sie do idealnego umycia a nie jak w niekapkach milion zakamarków do których nie dotrzesz szczotką. Ma wymienne uszczelki. A na niekapanie mam taki sposób, że po nalaniu napoju(herbatki) odwracam kubek nad zlewem do góry dnem aż sie dobrze zassa i dopiero daje małemu do picia.
Kupiłam go małemu i od razu pojął o co chodzi. Nie pozwalam mu biegać z nim po domu, bo oczywiście przy lądowaniu na podłodze pocieknie co nie co. Plusem dla mnie jest to,iż lepiej go utrzymać w czystości. Wszystko nadaje sie do idealnego umycia a nie jak w niekapkach milion zakamarków do których nie dotrzesz szczotką. Ma wymienne uszczelki. A na niekapanie mam taki sposób, że po nalaniu napoju(herbatki) odwracam kubek nad zlewem do góry dnem aż sie dobrze zassa i dopiero daje małemu do picia.