Widok

leczenie nadpotliwości

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dobrego,sprawdzonego lekarza zajmującego się ww.problemem. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja znajoma mocno sie pociła, kupuje teraz w aptece etiaxil czy jakoś tak ( taki mały antyperspirant) koszt ok 50-60 zł uzywa się go raz czy dwa w tygodniu i pomaga- przynajmniej jej pomógł ale wtedy nie stosujesz żadnych innych antyperspirantów..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Etiaxil niestety na mnie nie działa,dlatego szukam innych rozwiązań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AHA OK... NIESTEY LEKARZA ŻADNEGO NIE ZNAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytaj moze o nadpotliwości pierwotnej w necie - są jakieś zabiegi , które to likwidują - myślę , ze dermatolog powinien Ci pomóc ew. endokrynolog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem dokładnie co to za zabieg (ostrzykiwanie botoksem).Szukam teraz dobrego i polecanego lekarza,który ten zabieg wykona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z Was zdecydował się na zabieg botoksu na nadpotliwość? Jak długo się to utrzymuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Efekt pierwszego zabiegu utrzymuje się 6–8 miesięcy. Przy powtarzaniu zastrzyków z botoksu problem nadmiernej potliwości znika na 11–12 miesięcy. Dużo tutaj zalezy od konkretnej osoby bo u jednej osoby utrzymuje się to dłużej, u drugiej krócej. Wydaje się, że to krótko, ale nie dla kogoś, kto musi trzymać zapasowy komplet ubrań w pracy, aby w ciągu dnia się przebrać.
Polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.miod-malina.pl/jak-zlikwidowac-nadpotliwosc.html
Na stronie jest opisane jak wyglada sam zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po wykonaniu zabiegu w gabinecie http://www.jachkubsz.pl  za pomocą toksyny botulinowej problem nadpotliwości zniknął całkowicie. W pełni profesjonalne podejście do tematu. Świetna dbałość o klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten chemiczny kamuflaż niesprawia rozwiązania problemu, jezeli chcecie się pozbyć problemu, tak dlaczego to blokować zamiast całkowicie zatrzymać? Ogromnie polecam spojrzeć na to kto jeszcze o tym nie słyszał https://www.electroantiperspirant.pl/jonoforeza-electro-antiperspirant-cena-zamowienie ponieważ bije to w róznych aspektach wszystkie pozostałe srodki, naprawdę nie trzeba się dłużej zastanawiać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

do góry